» »

Problem z mobitelom

Problem z mobitelom

DeeCoy ::

Mam sony ericssona, ki je star okoli 2-3 leta, model w660i. zadnje čase se mi noče prižgat, ne dobi signala, tipke zamrznejo, ekran zamrzne.. Zanima me če je to softwarska napaka, ki se jo da odpravit ali je to mehanska napaka... Nad telefonom bom vsak čas znorel ker sm že čist izgubu živce.. skor na prafaktorjih je že..


Hvala za odgovore :P

Mare3 ::

Si pomislil na servis? Pa jih prosi naj ti samo pogledajo kaj je narobe in ti povedo ker če je predrago ne boš popravljal in boš videl če bodo hoteli če ne poskusi z rugim serviserjem :D

DeeCoy ::

brez veze, telefon je star, čisto obtolčen in bi me gledal ko da sm z lune padu... zanima me, će mi lahko tukaj kako pomagate..

;-) ::

Ja v Zrečah je izredno dober serviser. S.Tajhar RTV Servis če ga boš iskal. Meni je popravo nokio e75 ko niso tipke delale za 15EUR, ekran naprimer popravilo je prišlo 20EUR. Cene za popizdit smešne.

zee ::

telefon je star, čisto obtolčen


Kupi novega. Najcenejsa opcija s stalisca porabljenega casa in zivcev. Si pa ocitno dobil dober aparat, kajti tri leta zdrzi le malokateri telefon.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

DeeCoy ::

ja, res je w660i je delal super, pa še dober je bil za tiste čase :D.. mislim da se bom res odločil za nakup Sony Ericsson C510.. ima kdo kaj za povedat proti njemu?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sony Ericsson postal Sonyjeva podružnica

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
94675 (3835) pleomax
»

Popravilo telefona

Oddelek: Pomoč in nasveti
81419 (1341) rudi19
»

SMS sporočila na PCju

Oddelek: Programska oprema
5942 (841) jan01
»

Priporočite mobilnik

Oddelek: Mobilne tehnologije
121737 (1439) stalker
»

Dilema ob nakupu novega aparata..

Oddelek: Mobilne tehnologije
91445 (1156) Keyser Soze

Več podobnih tem