» »

Daljinski upravljalnik GORENJE

Daljinski upravljalnik GORENJE

Mare3 ::

Zanima me kje v sloveniji bi se dalo kupiti daljinski upravljalnik za televizijo gorenje. Trenutni je tako zalima da se še komajda drži skupaj, ko pritisnemo na katero številko si močno utrudimo prst dokler tv zazna tipko, trenutno je najlažje če prtiskamo na tipko za nazaj ker z naprej ne deluje več :):):) Sem iskal mal po internetu pa nisem nič našel. Zdi se mi pa da bi moral katerikoli daljinski z imenom gorenje delovati na vseh tv gorenje, vsaj tako je bilo ko smo na zadnje kupovali upravljalnik. Če ima kdo kakšne infrmacije bi bil zelo hvaležen.

PS: univerzalnih daljincev ne mislim več kupovati ker jih imamo doma približno 6 in vsak je po 3 dneh prenehal delovati in ni več zaznal TV-ja

Aston_11 ::

Ej, če bi ga razdrl, očistil kontakte, ki so ponavadi grafitni, pa potem poskusil znova?
Pa mimogrede, daljinci TV-jev ne zaznavajo, TV-ji daljincem nič ne sporočajo, ni dupleksa, v daljincu ti samo ena lučka mežika, ki se vidi, če jo posnameš s kamero, ker jo kamera zazna...

Mare3 ::

No ko na zaznavajo ampak kaj mi pomaga če ga očistim ker ga nebi moglej več sestaviti je zaliman do konca in v koščkih ki se komad držij skupaj :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Blokada" senzorja za vklop Samsung monitorja (z vgrajenim TV sprejemnikom)?

Oddelek: Zvok in slika
121072 (947) steev
»

Logitech Harmony Hub

Oddelek: Kaj kupiti
51140 (868) Pobes
»

stikalo za luči na daljinec

Oddelek: Loža
104573 (2389) MisterR
»

Daljinski upravljalnik za PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
375625 (4286) Bramac ^^

Več podobnih tem