» »

WINDOWS

WINDOWS

kgregan ::

Najprej lep pozdrav!

Ali lahko nainštaliram windowse 2000,XP, 98, 95, ME, brez zaščitne kode. Recimo da sem jo izgubil:)

Pa še nekaj se da prit v windows 2000, da se prijaviš kot administrator in ne veš administratorske kode. Upam da me vsi razumete, kaj bi rad!!
LP

Ziga Dolhar ::

Pokliči na Microsoftovo tehnično pomoč.

Tomi ::

Vsi naslednji, ki boste dajali nasvete v obliki kod ali linkov do njih, boste dobili en lep napis. Tako da se ne igrajte.
metrodusa.blogspot.com

Exilian ::

Joj kok mi greste že počas na kurac, se greste ene proti-pirate in tak shit.......

Sj vem, ni prov da imamo piratske kopije ampak a sm jaz kriv??. Ne !! Ne mislem dajat cele moje plače za eno kurčevo verzijo window-sov.

Tomi dam glavo stran če maš ti originalne windowse, office, špile, 3d max, visual c++, visual basic, .................

Zdj me pa benite, zard napisa se nesikeram kj dost ............

kgregan: pjt na www.astalavista.com tm boš sigurno kšen link najdu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Exilian ()

andrej ::

HellGiven, saj se ne gre, da bi bli vsi ovcke, ampak, ponavadi je tak, da ce si cesa nemores privoscit ne krades. Al mas doma tudi porsheja, ki si ga vkrado, ker noces tak 10-20 mio SIT?

Preseli se v kaksno drugo drzavo, kjer je standard vecji, pa si bo s lahko z eno placo kupo 10 XP licenc. Pri nas je ravno standard problem. Za americana je 200 USD drobis, za naso malo drzavico pa je to jako dosti za softver. Zal.

na netu je ogromno drugih forumov in strani, ki so namenjeni tem vsebinam, slo-tech pa je cist in se ne misli bavit s tem. A je to tako tezko razumet? slo-tech noce met nic s piratstvom. Mislim, da je to spostovanja vredno.

BigHugo ::

Andrej: Oprosti, ampak za povprečnega američana 200 USD ni ravno drobiž.

LP BigHugo
LP BigHugo

Gh0st ::

Se deloma strinjam s "gospodom peklenskim" (al kaj je že..).
Sicer je pa 200$ za američana veliko. A misliš da vsi američani živijo v tistih plastičnih hiškah kot jih vidiš na smešnicah? Američani so še bolj zanemarjen narod kakor slovenci. Standard je res da visok, samo to še ne pomeni da mu ni žou 200$ dat za eno licenco.

statistika pravi da je v neki čez 30% procentov družin, kjer je zaposlen samo mož, in kjer pač gledajo na vsak dolar. Ne govorim iz glave, mam kolega, ki je živel v Bostonu...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Exilian ::

/Quote:
slo-tech noce met nic s piratstvom. Mislim, da je to spostovanja vredno.

Fino čestitam pol slo-techu, ampak razumem jih pa še zmer ne: da se jim da cel dan blodit po forumu in zaklepat teme in benat ljudi, zarad tega ker eni pač ne znajo najdet kšne kode za windowse.

Sm imel že sam take probleme.........

Ziga Dolhar ::

Ehhh, ni problema. Veš, na našem forumu je BLAZNO veliko folka, ki pregleda celo svojo tematiko če ne že celega foruma. Dotičnemu osebku ni problem preprosto pritisnit "izbriši".

kgregan ::

Sj tu ne gre za nobeno piratsvo, me pač zanima, kje je napisana koda za vindows.

PS Če bi se hotel iti nekega pirata ali hekerja, nebi tega spraševal po forumu. Mislim, pa da ni nič narobe če me zanimajo take stvari, ker sem imel že veliko problemov, ko je folk pozabu administratorsko geslo za windows, pa si z windowsi ni mogel nič pomagati.

Pa oprosti vsem, ki sem jih prizadel:D , verjamite res nisem imel takega namena!!!!

LP vsem



Ziga Dolhar ::

kgregan: res je; očitki letijo na dva osebka, ki sta ti ali povedala kodo ali povedala kje (na spletu) jo dobiš.

AngelOfDeath ::

andrej ma prav v usa davajo 230$ za kosilo >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ameriška vlada priznala, da so ocene o piratiziranju pretirane

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
255825 (4436) Dobrawc
»

BSA izdala letno poročilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
12713089 (10107) opeter
»

Microsoft trdi, da je varnost Linuxa mit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
12910991 (7752) _n00b_
»

Nov udarec piratstvu v Sloveniji

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
253337 (3337) dr.J
»

Kje ste dobil winXP?

Oddelek: Programska oprema
311565 (1113) teac

Več podobnih tem