» »

Dva napajalnika?

Dva napajalnika?

69charger ::

Bi bilo možno da bi v računalnik dal dva napajalnika? Ker imam le en 500w napajalnik ki je bil zelo poceni okoli 20€ in hočem priklopit gor Athlon x2 3ghz,Geforce 9500gt overclocked,2GB ddr2 ram,2x 12cm LED fan,2x8cm LED fan,2x8cm fan,1x22cm LED fan in še druge dodatke.Bo poceni 500w napajalnik dovolj ali naj vgradim še en napajalnik ki bo služil samo za ventilatorje in dodatke? Vgradnja ni problem saj izdelujem svoj ohišje drugače tudi 22cm ventilater nebi šel not.

Samo zanima me če se da imeti dva napajalnika ali pa če bo poceni 500w dovolj?

gumby ::

Pred leti se je cela znanost naredila iz tega... imaš tudi na tem forumu precej na to temo napisanega.
my brain hurts

paljer ::

Za to kar si naštel bo čez glavo 500w.

bluefish ::

Dovolj bo ta 500W napajalnik. In da, podobna precej široka debata se je pojavila tudi v preteklosti.

69charger ::

Samo skrbi me da ne bo kaj crknilo.Od napajalnika za 20EUR ne pričakujem veliko...

bluefish ::

Kvečjemu se ne bi nič zagnalo.

Loaded ::

Pred 5-6 leti sem mel dva napajalnika v računalniku. Seveda je bil en tam da se je dal sam prižgat....brez da bi ga dal na matično - je mel posebej stikalo. Na enega sem priklopo grafično, na drugega pa ostalo. Najprej sem moral enega prižgat pol pa zagnat računalnik.
Seveda je to neumnost. Poleg tega sem moral še napajalnik posebej ugasnit ko sem ugasnil računalnik. Še bolj zanimivo bi blo če bi eden crkno (recimo od grafične) pa bi kar slika zginla:D
Loadeed

Scorpia ::

Sicer nisem bral tiste teme, a se nebi dal tiste dve žice, ki pridejo iz matične plošče oz. konektorja prispajkat še dodatni žici od drugega napajalnika? Torej bi plošča poslala obema ''ukaz'' da se prižgeta.
////

boogie_xlr ::

Povežeš zeleni žici pa je.

hudychk ::

Kaj pa če bi dokupil samo tole? Men se zdi pocen investicija, če ti zmanjka recimo za kšno dobro grafo... Še review

Review
The Devil himself!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hudychk ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je možno, da grafična kartica uniči matično ploščo?

Oddelek: Strojna oprema
221120 (574) Daniel
»

Napajalnik (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Kaj kupiti
948141730 (77389) Riff
»

Napajalnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13212575 (8209) Napajalc
»

radeon 4870 x2

Oddelek: Strojna oprema
483774 (3233) Robert_S
»

Vezava 2 atx napajalnikov z izkorisceno deljeno mocjo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
302304 (1922) Brane2

Več podobnih tem