» »

Black Wii

Black Wii

Netrunner ::

imam eno vprašanje .. če mogoče kdo ve

se odločam za nakup Wiija pa sem opazil da obstaja v beli in črni različici ..
Raje bi vzel črnega ker se bolj poda k ostalim komponentam .. samo sem bral na netu da vsi črni imajo nek nov DVD pogon ki ne omogoča igranje iger prek DVDja ?? ... pa to mi ni nič jasno .. se pravi kupiš original igro ki j ena DVDju in je ne moreš poganjat al kako je s tem ?? .. al to velja samo za "kopije" iger ?

.. če pa vzamem belega .. je res kaka razlika ?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

chuck ::

To seveda velja samo za kopije. Tudi beli Wiiji imajo novi pogon, imaš pa možnost, da še dobiš starega.

Netrunner ::

Se splača vzet za zadnjo verzijo z modom ali raje čip nabavim?

http://www.goblin.si/nintendo-wii
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

IgorM ::

Če si le malo spreten ti je najbolja opcija, da si ga kr sam modaš, varnostne kopije iger pa poganjaš kar preko usb ključka ali diska in se tako rešiš peke dvdjev, pa še ne rabiš se obremenjevat ali bo pogon zdržal celo življensko dobo wii-ja.

Uross ::

Zanima me ena stvar. Wii-ja imam softmodanega vendar mi igre ne zažene prav. Ko že vidim tisti filmček o igri se naenkrat pojavi črna slika in ne gre več nič, lahko samo ugasnem konzolo in ponovno prižgem. Kakšna ideja? Lp Uroš

hojnikb ::

Kira igra pa dela to ?
#brezpodpisa

Uross ::

To napako sem že odpravil, cd je bil preveč popraskan in ga zato ni zaganjalo. Imam pa en drug problem, namreč z igro Mario Kart. Prvi dan, ko sem si zapekel cd je normalno igra delovala zdaj pa bilo kdaj jo poskusim zagnati mi nekje v meniju zašteka in lahko samo ugasnem konzolo in jo ponovno prižgem. Koliko sem bral bi moral igro update-tat, samo se mi ne sanja kako. Če kdo ve postopek bi bil zelo vesel, ker mi je igra zanimiva in bi jo rad igral. Lp Uroš


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konzola za 7 in 9 letnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6713022 (10519) opeter
»

modificiranje WII soft ali hard (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
11621788 (9489) OK.d
»

Nintendo Wii - Softmod

Oddelek: Igre
171676 (1359) opeter
»

Nakup wii-ja - goblin.si

Oddelek: Konzole
355833 (4914) St235
»

Kaj pravte na Nintendo Wii? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
29425738 (18082) Raziel

Več podobnih tem