» »

fn tipke na sony vaio

fn tipke na sony vaio

piki83 ::

živijo zanima me če mi lahko kdo pomaga?
namreč na svoj prenosnik sem nastavil windows 7 in zdaj imam probleme z temi fn tipkami! enostavno ne delujejo! hvala vnaprej!

p.s moj prenosnik sony vaio vgn-fs395vp

zee ::

Verjetno moras instalirat kaksen gonilnik. Srecno pri njegovem iskanju na spletni strani Sony Vaio. Namig: tezko ga bos nasel, ker je spletna stran naravnost obupna.

Se spletni naslov.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

piki83 ::

sem že prečesal celo stran pa nič upurabnega kajt ta moden ni namenjen za posodobitve op sistema zato ni gonilnikov za njega

zee ::

Podobno izkusnja sem imel tudi sam pred casom, ko sem instaliral 64-bitne Windows 7, pa nisem nasel gonilnikov za graficno kartico Nvidia (uradni gonilniki niso "palili", ker je Sony nekaj "popravil" graficne kartice).
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

piki83 ::

grafično sem rešil z gonilnika od xp pol so pa winowsi smi popravili tko da je dobro z temi tipkami je pa problem

nisem pa zasledil niti gonilnikov za tipkovnico! sedaj mi je nastavilo ono standardno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: piki83 ()

zee ::

grafično sem rešil z gonilnika od xp


Lahko razlozis?

Specificnih gonilnikov za tipkovnico se obicajno ne nalaga; izjema so razne brezzicne/bluetooth variante.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

piki83 ::

z strani vaio-link.com sem potegnil video gonilnike za xp ko sem razpakiral in zagnal mi je naložilo potem te windows vpraša če je program pravilno naložen izbereš možnost ponovno naloži z priporočenimi nastavitvami potem windows z onim programom za združljivost popravi gonilnike in vse laufa kat po maslu!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tipkovnica na prenosniku ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
126204 (5167) kim33
»

Za kateri OS se odločiti? Linux?

Oddelek: Operacijski sistemi
252803 (2300) opeter
»

Instalacija sistema na prenosnik Vaio

Oddelek: Pomoč in nasveti
5730 (687) zee
»

Zelo velik problem!!!!! :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
192060 (1674) domzalcan
»

3 prenosniki(Toshiba, Sony, Dell)

Oddelek: Kaj kupiti
212367 (1934) wxw

Več podobnih tem