» »

Tipkovnica na prenosniku ne deluje

Tipkovnica na prenosniku ne deluje

tattoo ::

Pozdravljeni, na prenosnem računalniku mi od včeraj ne deluje tipkovnica oz. delujejo samo kakšne 3 tipke in še te se neprestano "pritiskajo" (v wordu npr. se neprestano pritiska črka J). Žal ne morem nesti prenosnika na garancijo, ker je že potekla ali lahko to sam kako popravim? Prenosnik je Lenovo 3000 N100.
Hvala

tattoo ::

Zdaj mi je 2 strani v wordu č-jev napisalo, potem sem malo pritisko tipke na tikovnici in zdaj mi 4-ko neprestano izpisuje...

bluefish ::

malo se sprehodi po netu, če so kje navodila, kako odstraniti tipkovnico. Drugače pa si stvar oglej sam.
Lahko pa neseš tudi na servis, daš tistih 20-30€.

tattoo ::

Ja ne, verjetno bo kar najboljše, da ga peljem na servis. Upam, da ni prišlo do kake preobremenitve včeraj, ker je bilo ful neurje in tudi izpadi elektrike, takrat pa sem imel priklopljen prenosnik.

solatko ::

Bi znala bit plata.

Panalitik ::

Žiujoo

Mam tudi jst nekakšne probleme z tipkovnico. Mi ne delujejo une puščice na prenosniku kot bi si želela. Sm pač na internetni strani in potem da bi se pomaknila malo bolj dol stisnem puščico za dol in me vrže na konec strani. Prej pa mi je delalo da se mi je premaknilo samo za par vrstic.
Če zna kdo pomagat prosim za nasvet.
Mam pa windows 7.

Pa še probleme z miško mam če bi kdo mi znau pomagati. Je bila funkcija na miški da imaš na desni strani za scrollat,pa še funkcija da si lahko zvečal ali zmanjšal okno oz. besedilo (si pač držau prsta na dveh lokacijah in če si se približau se je zmanjšalo, če pa si se oddaljil se je pa zvečalo) kar mi pa ne deluje več. Če zna kdo pomagat, ker to mi gre res na žice, ker zmeri delam z miško ki je na prenosniku in zdej k mi ne dela moram skozi z miško un drsnik gor pa dol premikat.

solatko ::

Dejmo se navadit, vsaj tip računalnika navest.
Delo krepa človeka

Panalitik ::

Se opravičujem.
Računalink je Acer Aspire 4810T (Olympic edition)

Twix ::

Katero miš uporabljaš?

Glede tipkovnice pa mogoče najprej preveri z drugo tipkovnico (navadno) če je na njej isti problem. Imaš mogoče v ozadju kak program, ki uporablja te tipke za druge funkcije?
The world is a dangerous place, not because of those who do evil,
but because of those who look on and do nothing. Apple has a patent on patent-
ing things they didn't invent. arka putana! :D hašek :D HVALA EDWARD SNOWDEN!

Panalitik ::

Uporabljam miš, ki je na prenosniku in tudi drga tipkovnica ne reši tega problema.

Ajrina ::

Posodobi gonilnike za touchpad in chipset http://support.acer.com/us/en/product/d...
Lahko pa naložiš Acer updater pa ti sam poišče potrebno: http://support.acer.com/us/en/product/d...

Panalitik ::

Najlepša hvala. Sem kot si rekla inštalirala touchpad in chipset gonilnik in dela :))))
Dela mi u microsoft office, internet explorer, chromu samo v mozilli firefox mi ne dela. Dela samo kadar je v firefoxu odprt pdf dokument.
Mogoče kakšna ideja kako to rešiti?

Pa tipkovnica mi tudi še ne dela prav.

Drugače pa še enkrat hvala za navodila.

Če kdorkoli ve kako to popravit se priporočam :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Panalitik ()

kim33 ::

Zdravo!
tudi jaz imam isti problem, imam laptop sony vaio VPCEB2M1E in mi
je pred časom nehal delovati drsnik na laptop miški...
če mi zna kdo pomagat, bi ga lepo prosila za pomoč. hvala :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kim33 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Nasveti za nakup avtomobila (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9511307 (6852) bluefish
»

no bootable device

Oddelek: Operacijski sistemi
182099 (1821) mstoji1
»

Povezava zmrzne? Prosim za pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
151518 (1345) Neven
»

Lan Driver problem

Oddelek: Omrežja in internet
374562 (3202) enjst
»

Acer Aspire 5315 wireless driver

Oddelek: Omrežja in internet
3410581 (4569) amigo_no1

Več podobnih tem