» »

xbox 360 vs ps3

xbox 360 vs ps3

boziceklol ::

mene pa zanima kaj mi bolj priporačate.xbox 360 ali playstation 3?igral bi predvsem strelske in športne igre.

mtosev ::

jaz ti priporocam Xbox. dosti dobrih strelskih iger ima xbox.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

XsenO ::

Skoraj bi dal prednost 360 za streljačine, ker mi je njegov plošček rahlo boljši (predvsem zaradi odličnih trigerjev). Glede športnih je več ali manj isto. Morda glede na igre, ki boš igral se ti splača pogledati na online. Xbox ima trenutno po glasu ljudstva boljšo in aktivnejšo online skupnost, toda te stane slabe 3 EUR na mesec. Po drugi strani je PS3 online trenutno zastonj (neki rumorji so da bo postav plačljiv).
Anyway odliče se po igrah, če imaš že kaj v mislih sporoči, ti bom naprej svetoval.
1 + 1 = 1

boziceklol ::

Skoraj bi dal prednost 360 za streljačine, ker mi je njegov plošček rahlo boljši (predvsem zaradi odličnih trigerjev). Glede športnih je več ali manj isto. Morda glede na igre, ki boš igral se ti splača pogledati na online. Xbox ima trenutno po glasu ljudstva boljšo in aktivnejšo online skupnost, toda te stane slabe 3 EUR na mesec. Po drugi strani je PS3 online trenutno zastonj (neki rumorji so da bo postav plačljiv).
Anyway odliče se po igrah, če imaš že kaj v mislih sporoči, ti bom naprej svetoval.


modern warfare 2, pro evoluiton soccer 2010,shaun white snowboarding, gta 4...

djordjevic ::

To imaš vse (tudi?) na PS3.
No grave is deep enough to keep us in chains.

boziceklol ::

To imaš vse (tudi?) na PS3.



to so moje želje kaj bi igral.

jRk0 ::

fifa 10 je boljsa od pro evo. verjami =) fife nisem igral od euro 2000 dalje. PESe pa vse od Pro evo 3, pa sem moral prestopit zaj:D

pa ps3 se ne da khm =)
You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()

XsenO ::

Na xboxu imaš še dva dodatka (praktično celi igri) za GTA4, tako da se ti verjetno tehnica prevrne na njega. Anyway se pridružujem mnenju jrko-ta. Pes zadnje tri dele dobesedno stagnira medtem ko je fifa naredila gromozanske korake naprej in je od izdaje 09 daleč boljša od pesa.
1 + 1 = 1

boziceklol ::

Na xboxu imaš še dva dodatka (praktično celi igri) za GTA4, tako da se ti verjetno tehnica prevrne na njega. Anyway se pridružujem mnenju jrko-ta. Pes zadnje tri dele dobesedno stagnira medtem ko je fifa naredila gromozanske korake naprej in je od izdaje 09 daleč boljša od pesa.



aha hvala za pomoč.fifo in pes poznam samo z računalnika in tam je pes 100x boljsa od fife.torej kupim xbox 360?

Zgodovina sprememb…

XsenO ::

Fifa na PCju je navadno govno. Na Konzolah (ps3 in xbox), pa je trenutno najboljše pod soncem za ljubitelje virtualnega nogometa.
1 + 1 = 1

iceman3 ::

Jaz sem se nekako odločil za nakup PS3 120GB verzijo, pa me zanima če kdo slučajno ve kje se jo da dobit po najbolj ugodni ceni, novo seveda, da ne bom glih uletel v bing bang pa dal 280 eur.

XsenO ::

V italiji je ta model 300EUR, tako da hodi v Bigbang in kupi tam po možnosti z podaljšano garancijo. Če ne pa kupi rabljeno s podaljšano garancijo.
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA 17 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18321288 (12428) kajetan
»

Fifa 16 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11417273 (9527) Beskomedo
»

Katero konzolo kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15828135 (24713) Pesimist
»

Fifa 09

Oddelek: Igre
273112 (2198) chrush
»

Fifa 08

Oddelek: Igre
413993 (2239) nejcpirc

Več podobnih tem