» »

Ali obstaja in kje dobiti: SATA power -> Slimline SATA (6pin) Power adapter

Ali obstaja in kje dobiti: SATA power -> Slimline SATA (6pin) Power adapter

TRIROG ::

Za htpc kupujem slim DVD enoto, vendar pa je težava v tem, da se te ne napajajo preko navadnega SATA power konektorja, temveč preko posebnega 6pinskega SATA power konektorja.

Težava je naslednja: Našel sem malo morje adapterjev ki omogoča napajanje Slimline SATA preko MOLEXa, nobenega pa ne preko SATA power konektorja.

Prosim za pomoč pri iskanju takega adapterja.

Hvala!

dzinks63 ::

Če je to to, potem, npr: Slim-Line SATA Cable

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

misek ::

Če sem prav razumel noče imeti molexa za napajanje. Morda obstaja kakšen adapter sata power -> molex?

TRIROG ::

Če je to to, potem, npr: Slim-Line SATA Cable

Ravno tega ne želim... ker imam vgrajeni DC/DC napajalnik in ima možnost moduliranja (dodajanja in odstanjevanja kablov) jih želim imeti čim manj v kišti ... predvsem pa ne potrebujem molexa.

@misek - hvala za idejo, bom pogledal če to obstaja...

misek ::

Samo ideja: kaj pa če kupiš ta adapter, odrežeš molex in na njegovo mesto zalotaš SATA konektor za power?

TRIROG ::

Evo našel SATA na MOLEX adapter ... hvala misek ...

Seveda če kdo ve kje dobiti slim-line SATA kabel (6pin) za enote za notebooka ,ki se napaja preko navadnega SATA power vmesnika in *ne* MOLEXa (četudi iz kitajske)

dobi virtualno pivo!

Samo ideja: kaj pa če kupiš ta adapter, odrežeš molex in na njegovo mesto zalotaš SATA konektor za power?

sem razmišljal pa ne vem če se mi da pacat + ne vem kje bi dobil moški SATA power konektor (verjetno bi moral kupiti potem nek SATA power razdelilec da bi bil donor...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TRIROG ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tehnična pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
231281 (882) abazuu
»

Adapter USB - SATA / IDE (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
595302 (4576) T-Mac
»

mdpc-x bužirke

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
263841 (3160) d0rK
»

Težave s priklopom HDD

Oddelek: Strojna oprema
251647 (1138) tribalxtr
»

kako priklopiti sata disk (napajanje) + problem?

Oddelek: Strojna oprema
81323 (1236) Tilen

Več podobnih tem