» »

Prihaja nov NMT player - Popcorn Hour A200

Prihaja nov NMT player - Popcorn Hour A200

1
2
3

flegarr ::

Ali mogoče imaš zunanji 1GB NAS in 1 GB switch? Če ja ali lahko izmeriš koliko časa traja kopiranje 3-5 GB velike datoteke iz Popcorna na NAS?

Vnaprej hvala.



Zdravo,

Žal nimam NAS in 1GB SWITCH...

Lp.
Roman

sulaco ::

flegarr: lahko še kakšen vtis zapišeš....
lp

astras ::

zadeva v povezavi s 3,5'' diskom se tako greje da ne upam pustiti cez noc prizgano :( kr minus... drugace pa je zadeva zelo enostavna za uporabo... trotlziher
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

sulaco ::

A potem se bolj splača stegnit za 120EUR do C-200 iz popcorn.de ??
+ ni ventilatorja
+ Blueray ful meni in BD-rom
+ Lcd
+ RF daljinec
+ vgradnja 2 Hdd-jev

astras ::

ne vem.. mogoce imam samo jaz tako izkusnjo.. Naj se kdo drug pove ce ima iste tezave. Mogoce se mi samo disk tako zelo pregreva, ne vem ;)

ce ga primerjam direktno z Xtreamerjem moram rect da je Xtreamer kljub temu da je cenejsi boljsi. Menu je hitrejsi, res je da se je treba za vse funkcije malo bolj potrudit kot pri popcornu, kjer je res enostavna instalacija ftp, torent odjemalca, itd itd...
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

silvom1a ::

astras je izjavil:

ne vem.. mogoce imam samo jaz tako izkusnjo.. Naj se kdo drug pove ce ima iste tezave. Mogoce se mi samo disk tako zelo pregreva, ne vem ;)

ce ga primerjam direktno z Xtreamerjem moram rect da je Xtreamer kljub temu da je cenejsi boljsi. Menu je hitrejsi, res je da se je treba za vse funkcije malo bolj potrudit kot pri popcornu, kjer je res enostavna instalacija ftp, torent odjemalca, itd itd...

Astras, a nisi ti včasih po forumih ponujal v prodajo in delal propagando za XTreamer ? Se motim ?

astras ::

seveda se ne motis.. zakaj?
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

flegarr ::

sulaco je izjavil:

flegarr: lahko še kakšen vtis zapišeš....
lp

Zdravo,

Žal sem bil zadnji čas zelo zaseden. Tako je A200 malce sameval ...

Vtisi malce nametano:

1. vmesnik
- preprost in hiter ter prijeten za oko
- preprosto rokovanje z daljincem
- zadeve so zelo intuativno postavljene

2. podnapisi

Preprosto nastavljanje:
- časovni zamik - sinhronizacija podnapisov in filma
- pozicije, velikosti in barve fontov
- nabor fontov (Central Europe, Eastern Europe...)

3. Fitting/Zoom
- med predvajanjem filma lahko spreminjaš format slike, obrezovanje, fitting ali povečavo

4. Postavljanje JukeBoxa
- zelo dobra in preprosta navodila na http://www.networkedmediatank.com/showt...
- v 15 minutah sem postavil svoj JukeBox za filme

5. USB zunanji disk s FAT32

Edina zadeva, ki mi ni hotela delovati na A200 je bil USB zunanji disk z eno samo partiticijo FAT32 dolžine 340 GB s cca 200 filmi. Problem je bil v tem, da sem imel partiticijo formatirano s fat32formatom zaradi Windows omejitve na 32 GB. NMT enostavno ni uspel prežvečiti "podaljšano" FAT tabelo. Disk sem nato konvertiral v NTFS in težav ni bilo.

Še enkrat povdarjam, zedeva je preprosto za uporabo in vse na njej deluje. Mislim, da se splača upravičeno odšteti 204,50 € za zadevo.

OK, toliko za enkrat.

Lp.
Roman

eos ::

flegarr je izjavil:

sulaco je izjavil:

flegarr: lahko še kakšen vtis zapišeš....
lp

3. Fitting/Zoom
- med predvajanjem filma lahko spreminjaš format slike, obrezovanje, fitting ali povečavo


a je to potrebno vsakič posebej nastavljat oziroma ali ima a200 kako funkcijo auto zoom-fit to screen ali kaj podobnega

darkolord ::

Em a fonti majo obrobo pri teh napravcah?

silvom1a ::

astras je izjavil:

seveda se ne motis.. zakaj?

Čudi me , da si kar naenkrat prešaltal na A-200 , pa še "nenormalno" se ti greje - jasno je ,da je Xtreamer seveda mnogo boljši, a ne 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: silvom1a ()

astras ::

@silvom1a nisem presaltal na a-200 ampak je pravkar prisel ven in sem ga stestiral in ga tudi uporabljam...

imam tudi a110, wd, xtreamer in nek ostali cunga lunga ampak je od vseh xtreamer primerjalno s ceno best buy

ce pa te moti objektivno mnenje uporabnika potem pa povej... ti si ze potestiral a-200?

lp

tocno.. daljinec je pa res od sile.. ima ledike na vsaki tipki, tako da ti ponoci ko gledas v temi tv ni treba iskati svetlobo od tv da vidis kaj pritiskas na daljincu -> res dober feature
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: astras ()

nitro2 ::

astras je izjavil:

@silvom1a nisem presaltal na a-200 ampak je pravkar prisel ven in sem ga stestiral in ga tudi uporabljam...

imam tudi a110, wd, xtreamer in nek ostali cunga lunga ampak je od vseh xtreamer primerjalno s ceno best buy

ce pa te moti objektivno mnenje uporabnika potem pa povej... ti si ze potestiral a-200?

lp

tocno.. daljinec je pa res od sile.. ima ledike na vsaki tipki, tako da ti ponoci ko gledas v temi tv ni treba iskati svetlobo od tv da vidis kaj pritiskas na daljincu -> res dober feature



pozdravljen
v zvezi z a-200 me zanima, če si poskusil pregledovat fotke. Imam namreč ogromno fotografij na zunanjem disku. Zanima me kako je s pregledovanjem...kako hitro obrača fotografije in ali je mogoč pregled po mapah (tako kot na računalniku).
Še dve stvari...kako je s spletnimi servisi...je možno pregledovati fotografije ali filmčke na spletu (npr youtube ali flickr itd.
Torent odjemalec me prav tako zanima...si preiskusil?
Toliko zaenkrat.
Lep pozdrav
Primož

astras ::

fotke - vse nastavitve pregledovanja si nastavis sam (cas, nacin, itd).. tako kot imas v mapah tako tudi predvajas...
youtube, flickr in drugi deluje vredu
torent odjemalec je pa res enostaven za uporabo.. samo nalozis fw in ze lahko uporabljas

bo pa v kratkem (v roku 1-2 tednov) trgovina tudi pri nas, tako da pricakujte otvoritvene nizke cene, tako da se vam res ne mudi pocakajte... lp
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

sulaco ::

flegarr: Hvala za odziv.
astras: Trgovina?? saj ga lahko dobiš na archus.si ??
silvom1a: +1 :)
LP

nitro2 ::

astras je izjavil:

fotke - vse nastavitve pregledovanja si nastavis sam (cas, nacin, itd).. tako kot imas v mapah tako tudi predvajas...
youtube, flickr in drugi deluje vredu
torent odjemalec je pa res enostaven za uporabo.. samo nalozis fw in ze lahko uporabljas

bo pa v kratkem (v roku 1-2 tednov) trgovina tudi pri nas, tako da pricakujte otvoritvene nizke cene, tako da se vam res ne mudi pocakajte... lp



oooo super to sem hotel slišat...se pravi, da izpolnjuje vse moje želje v zvezi z delovanjem....
ja kakšna trgovina...se mi ne mudi tako zelo kupiti zadevo tak, da lahko počakam....

flegarr ::

eos je izjavil:

flegarr je izjavil:

sulaco je izjavil:

flegarr: lahko še kakšen vtis zapišeš....
lp

3. Fitting/Zoom
- med predvajanjem filma lahko spreminjaš format slike, obrezovanje, fitting ali povečavo


a je to potrebno vsakič posebej nastavljat oziroma ali ima a200 kako funkcijo auto zoom-fit to screen ali kaj podobnega


Zdravo,

A200 si zapomni nastavitve, tako da ti jih ni potrebno potrebno nastavljati.

Funkcije so (predpostalvjam, da je zaslon 16:9):
- Actual Size >> prikaže video v "naravni" velikosti
- Fit To Screen >> raztegne po y do roba zaslona (4:3 na 16:9 dobi črna robova levo in desno)
- Crop >> raztegne po x do roba zaslona (4:3 na 16:9 odreže sliko zgoraj in spodaj)
- Full Screen >> raztegne ali skrči na 16:9

Potem so še funkciji ZOOM in PAN/SCAN (povečaš in izbereš del zaslona).

Zadeva je prisotna na RC tako, da lahko med gledanjem filma spreminjaš format slike.

Lp.
Roman

flegarr ::

darkolord je izjavil:

Em a fonti majo obrobo pri teh napravcah?


Zdravo,

Fonti imajo obrobo. Obrobo ter barvo fontov izbiraš v menuju za podnapise. Obroba je lahko črna, siva, bela, zelena, rumena, modra in rdeča. Barve fontov so tudi v istem naboru.

Lp.
Roman

DrSergioDJ ::

astras je izjavil:



bo pa v kratkem (v roku 1-2 tednov) trgovina tudi pri nas, tako da pricakujte otvoritvene nizke cene, tako da se vam res ne mudi pocakajte... lp



web page za stacuno ? :)

lahko tudi na pm

ker ravno kupujem se en predvajalnik, pa mi tudi A200 pade v ozji izbor...

bo res v 1-2 tednih?
...

gregagl ::

astras je izjavil:

zadeva v povezavi s 3,5'' diskom se tako greje da ne upam pustiti cez noc prizgano :( kr minus... drugace pa je zadeva zelo enostavna za uporabo... trotlziher



Je še vedno prevroče?

Lp, Grega

sulaco ::

Če je komu prevroče, naj si ogleda tele rešitve...

http://img35.imageshack.us/i/img00027x....

http://img23.imageshack.us/i/img00032v....

http://img709.imageshack.us/i/a200close...

sicer je pa zelo poceni/dobra rešitev upor pred ventilator in a-200 na nogice...

misek ::

Prva rešitev proti pregrevanju je izbira pravega diska, sploh 3.5". Sem ravno pred kratkim imel v delu en satelitski sprejemnik z nekim ultra hitrim desktop diskom in je cel sprejemnik bil prava mala pečica. Torej, izberite neki green varianto diska posebej namenjenega za takšne namenske naprave.

astras ::

mislim da je ravno mimovrste nekaj oglaseva te green zadeve.. drugace pa ja sulaco ;) dobra resitev :D
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

BuzzFuzz ::

Jaz imam doma en WD 640 Gb disk AADS(green), seveda zapakiran... cena ugodna ;)

tisot ::

Tudi jaz se odločam za tole napravico.
Zanima me pa:
- ali je možno imeti priklopljen samo zunanji usb disk
- ali so razne aplikacije inštalirane na disku ali ima sama naprava kakšen spominski modul
- ali se da preko drugega računalnika povezati na priklopljen disk in napr. izdelati backup iz rač. na tisk priklopljen na a200

gibaj ::

Mene pa zanima kateri media player ima tudi blu-ray enoto oz. na katerem blu-ray predvajalniku lahko gledaš tudi .mkv filme in ostale formate iz npr. zunanjega usb diska.
A je to:
C-200 iz popcorn.de?
LG BD370: Bluray Player with MKV support ?
PS3?
Samsung BD-P3600 ?
Sony BDP-N460 ?
kateri je boljši za ceno do največ 250-300 EUR?
???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gibaj ()

astras ::

@tisot da, svoj spomin, da
@gibaj na popcorna lahko dodas zunanji bluray pl
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

Kekec ::

Mater je grdo ohišje, sam bi ga vseeno imel :) kupi kdo a110 ?

flegarr ::

tisot je izjavil:

Tudi jaz se odločam za tole napravico.
Zanima me pa:
- ali je možno imeti priklopljen samo zunanji usb disk
- ali so razne aplikacije inštalirane na disku ali ima sama naprava kakšen spominski modul
- ali se da preko drugega računalnika povezati na priklopljen disk in napr. izdelati backup iz rač. na tisk priklopljen na a200


Zdravo,

Velja sledeče:
1. lahko imaš priklopljen samo zunanji usb disk
2. naprava ima 512 MB spomina, vendar so aplikacije instalirane na internem disku
3. da lahko se priključiš na interni ali poljubni externi disk preko SMB protokola (Windows Network) ali FTP protokola, po defaultu je notranji in zunanji disk dan v skupno rabo preko omrežja

Instalacija aplikacij je preprosta, vgradiš interni disk in izbereš opcijo, ki ti disk formatira in nastavi aplikacije. Posamezne dodatne aplikacije lahko instaliraš tudi preko Windows/Linux programa NMTCommunityInstallerPortable, ki ga dobiš na: http://www.networkedmediatank.com/showt...

Lp.
Roman

tisot ::

flegarr je izjavil:

tisot je izjavil:

Tudi jaz se odločam za tole napravico.
Zanima me pa:
- ali je možno imeti priklopljen samo zunanji usb disk
- ali so razne aplikacije inštalirane na disku ali ima sama naprava kakšen spominski modul
- ali se da preko drugega računalnika povezati na priklopljen disk in napr. izdelati backup iz rač. na tisk priklopljen na a200


Zdravo,

Velja sledeče:
1. lahko imaš priklopljen samo zunanji usb disk
2. naprava ima 512 MB spomina, vendar so aplikacije instalirane na internem disku
3. da lahko se priključiš na interni ali poljubni externi disk preko SMB protokola (Windows Network) ali FTP protokola, po defaultu je notranji in zunanji disk dan v skupno rabo preko omrežja

Instalacija aplikacij je preprosta, vgradiš interni disk in izbereš opcijo, ki ti disk formatira in nastavi aplikacije. Posamezne dodatne aplikacije lahko instaliraš tudi preko Windows/Linux programa NMTCommunityInstallerPortable, ki ga dobiš na: http://www.networkedmediatank.com/showt...

Lp.
Roman


Hvala za odgovor, super, samo še ena zadevica, koliko je slišen ventilator, samo to me še moti, ko bi se ga dalo izklopiti, v primeru da nimaš vgrajenega diska. Se zadeva kaj pregreva če imaš skoz v delovanju?
lp, mare

OK.d ::

ali lahko predvajalnik istočasno predvaja-video iz hdmi-ja ter iz componentnega priključka?
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

gibaj ::

OK.d je izjavil:

ali lahko predvajalnik istočasno predvaja-video iz hdmi-ja ter iz componentnega priključka?

Kako misliš istočasno?
LG BD 390 blurax predvajalnik od 219 EUR) predvaja tudi npr. *.mkv filme iz usb diskov(ntfs).

OK.d ::

ne to, da je slika istočasno na dveh monitorjih(tv+monitor -> hdmi+component),na xtreamerju to lahko narediš
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

schrdinger ::

Konkurenca je tu in prav tako konkurenčna cena: http://www.popcornhour.me

cena 175€

gregor je izjavil:

a200 je na zalogi pri www.archus.si

cena 200 eur

yollyej ::

Player se dobi na firmi EC d.o.o. k je uradni zastopnik za Slovenijo! Sm ga ža nabavu tm pa dela, garancija ni problematična kr ti ga kr zamenajo če crkne menda, pa ne nategujejo s tem da ''kao'' majo ampak res majo od A-200 do C-200 do WN-150,..kar hočš in rabš.

Je pa kolega nabavu čez page popcronhour.me in je črnogorska stran in ni dobav in klobase, tko da ne nabavlat tm. Archus pa je tud štala, kr dobivajo robo iz RMA in to pomen da dobivajo popralene produkte, k se ibr hitrej pokvarjo s5 in včas sploh ne delajo (glej forume), znajo bit podrajsani ker so iz popravil,..tko da če je sigurna nabava pa za zihr je ecdoo taprava. jih pa menda dobi v kratkm tud HarveyNorman tko da al ecdoo al pa harvey pa brez problemov naprej, če crkne ni problemov,..za tiste k nimajo dost cajt apa raj za zihr zadeve!

astras ::

:D:D

uradnega zastopnika za Slovenijo SPLOH NI!!! Tako da ne vem od kod tebi informacija da je ta ec uraden...

še en info.. .me je domena ki dejansko pripada črni gori, kar pa ne pomeni da je podjetje, ki je zadaj črnogorsko, tako kot si ti hotel navest. če mislis da je temu tako potem je proizvajalec avtomobilov AUDI očitno tudi črnogorska zadeva, ker uporablja domene .me

od archusa sem pa sam narocil in od kod tebi informacija da so to produkti iz rma tudi ne vem.. original zapakirano, vse tako kot mora bit...

tako da ne nabijaj z nekimi dezinformacijami...

ljudje.. nabavite tam kjer se vam zdi to najbolje/najceneje, itd itd... TI đoli pa pusti neke antipropagande pa se rajsi osredotoci na kaj drugega kot metanje polen pod noge :D:D:D

lp vsem
;)
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

gregor ::

yollyej, ti malo bluziš

tudi sam sem nabavil pri archus.si in še ni prav nič crknilo, vse original zapakirano

od kod imaš info da imajo rma robo, če to napišeš potem tudi podkrepi svojo izjavo

LP

yollyej ::

Fantje, za razliko od vas ki ste kupci jaz v IT-ju delam. EC je URADNI ZASTOPNIK, če ne verjamete vam zrihtam distributersko pogodbo na vpogled da ne boste pametni preveč ker poznam tipa EC jih dobavlja BigBang/HarveyNorman-u/Mimovrste/EnaA,..tko da fantje, kot rpavim - vi ste računalniški navdušenci, jst pa IT pro k delam to že 15let pa ne pametvat stvari k nimate blage veze.

Da pa je iz RMA pa vem iz drugih virov, vsaj za preteklost, pa niti ni čudn, ker če bi vedl kako Popcorn Hour dela bi vedl zakaj..

Če pa bosta še za Gregor-Astras pa dejmo tkole rečt - jst stavim 1:100 na to kar govorim. Zdej pa povejta kok vržeta na mizo če vama zrihtam distributersko pogodbo, pa dejmo neki pametnga vržt da pokažeta vajino sigurnost in kok (kao) vesta! Upata?

P.S. RMA pomeni POPRAVLJENI proizvodi. Zakaj to vem in kako? Ker so oni prvotno dobavljal BigBang-u in mam notranje informacije kako je to laufal, ker je to med prvimi Accord92 dobavljou. Drugi razlog kako vem je tko, da preden je bil EC zastopnik smo moral enega nabavit za stranko in je bil RABLJEN, direktno iz BigBang-a in takrat jih je tud BigBang poslal v k..

STAVIMO?

OldSkul ::

tale predvajalnik so testirali v monitorju. Glavna slabost, so rekli da je, glasen ventilator, ki dela tudi če je naprava v standby. Kaj je zdej s tem? So imeli samo nesrečo, al je res vent tako glasen?
Ker če je, je to resen problem. Nočem poslušat brenčanja v standbyju. Mam že tako en sat sprejemnik, ki mu v standbyju deluje ventilaor.

sulaco ::

Da malo obudimo temo: je že kdo naročil/zmontiral a200 v tole fanless alu-ohišje??
http://www.popcorn-hour-fr.com/boutique...

A-200 bo dobil tudi Blueray 3D upgrade...
""The CEO at Syabas, the company who brings us the PopCorn Hour models we are so familiar with, has announced next to the flash interface, we should expect to get 3D support on both the C-200 and A-200 models after the company has acquired the necessary licenses""

gregagl ::

Sem naročil konec aprila in paket pričakujem ta teden.
Drugače pa so prvi lastniki vsi navdušeni nad tišino in izgledom.
LP, Grega

EvilDare ::

sulaco je izjavil:

Da malo obudimo temo: je že kdo naročil/zmontiral a200 v tole fanless alu-ohišje??
http://www.popcorn-hour-fr.com/boutique...

A-200 bo dobil tudi Blueray 3D upgrade...
""The CEO at Syabas, the company who brings us the PopCorn Hour models we are so familiar with, has announced next to the flash interface, we should expect to get 3D support on both the C-200 and A-200 models after the company has acquired the necessary licenses""

Tudi sam sem naročil ohišje in naj bi ga dobil v začetku junija. Cena s poštnino vred za Slovenijo 56,72 €.

astras ::

je ze kdo potestiral iptv na a-200? deluje? kako do tega?
lp
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

d0rK ::

Danes dobil zadevo... Fantastično, drugače ne morem opisati. Zaenkrat zelo skopi vtisi, ker se še prebijam čez nastavitve, sem popolen začetnik. Prebijanje po menijih je izjemno tekoče. Noter imam WD 1TB Black disk, ki ni hladen nažalost. V kratkem bom zadevo skoraj sigurno zamenjal z F3 Green serijo, saj me skoraj skrbi za napravo. Ventilator res dela tudi v pripravljenosti ampak ni glasen. Vsaj zame, imam dnevno nekako združeno s kuhinjo in bi rekel, da hladilnik preglasi ventilator. :)) Res si želim naročiti to kovinsko ohišje ampak je zaenkrat prevelik zalogaj. Predvajalnik me je stal 220eur skupaj z WIFI adapterjem in toliko sem pripravlejn investirati vanj ampak še dodatkih 55 pa zaenkrat ne morem upravičiti.

Kakorkoli že, res super naprava. IPTV ne morem testirat, ker ga nimam.

data3 ::

yollyej je izjavil:

Fantje, za razliko od vas ki ste kupci jaz v IT-ju delam. EC je URADNI ZASTOPNIK, če ne verjamete vam zrihtam distributersko pogodbo na vpogled da ne boste pametni preveč ker poznam tipa EC jih dobavlja BigBang/HarveyNorman-u/Mimovrste/EnaA,..tko da fantje, kot rpavim - vi ste računalniški navdušenci, jst pa IT pro k delam to že 15let pa ne pametvat stvari k nimate blage veze.

Da pa je iz RMA pa vem iz drugih virov, vsaj za preteklost, pa niti ni čudn, ker če bi vedl kako Popcorn Hour dela bi vedl zakaj..

P.S. RMA pomeni POPRAVLJENI proizvodi. Zakaj to vem in kako? Ker so oni prvotno dobavljal BigBang-u in mam notranje informacije kako je to laufal, ker je to med prvimi Accord92 dobavljou. Drugi razlog kako vem je tko, da preden je bil EC zastopnik smo moral enega nabavit za stranko in je bil RABLJEN, direktno iz BigBang-a in takrat jih je tud BigBang poslal v k..
STAVIMO?


Lep pozdrav!

IN NE!, ni oglaševanje - temveč pozitivna izkušnja!

Da še jaz pristavim svoj lonček... Ker sem se odločil za nakup Popcorna C-200, sem malo pobrskal
po internetu - seveda z namenom, da prišparam kakšen evro. Zgoraj omenjeni post in še kakšen, me
je spravil v dilemo kje zadevo sploh naročiti? Po krajšem premisleku sem se kljub negativnem mnenju
v nekaj postih odločil za ARCHUS in vam lahko povem, da nisem obžaloval :)!

Najprej sem klical v EC, kjer so bili seveda prijazni in vse ter mi raje ponudili A-200, ker
naj bi se C-200 razlikoval samo v opciji snemanja? tv signala? Na zalogi so ga imeli, cena je pa
bila bistveno bistveno višja kot v Archusu - 400€!! (--> 340,00 Archus). Ker pri Archusu na prvo
žogo ne prideš takoj do telefona, sem jih kontaktiral po mailu a so mi na presenečenje odgovorili
zelo hitro in točno to kar sem hotel vedeti.

Napravo sem naročil v sredo okoli 14h, dobil sem jo pa že takoj naslednji dan (KP --> KR) :D.
Priložena so bila vsa navodila in vsi priključki in tudi vse je bilo lepo originalno zapakirano.
Še več! Zraven sem dobil tudi zavoj PRAVIH kokic ;). V glavnem... zaenkrat niti ene slabe izkušnje,
vse kar se tiče procesa: komunikacija, dostava, pakiranje itd... bi ocenil s čisto desetko!! Še
dela naj dlje kot je tistih 24M garancije pa bo vse OK >:D

V kolikor koga kaj še zanima, me lahko kontaktira tudi po ZS, kjer lahko zgoraj omenjena dejstva
po želji potrdim po telefonu ali tudi osebno. LP! D.

vrossi46 ::

No,končno sem tudi jaz dobil to napravico in lahko samo rečem fantastično.Ker sem proti ventilatorjem,si bom v kratkem nabavil tisto aluminjasto ohišje.Ventilator se res malo sliši.Ko ugasneš napravo držiš gumb za ugasnit 3-4 sek. in se ventilator ugasne.
Zanima pa me kako ali če spolh deluje na tej napravi IPTV?

Lp
vrossi46

gregor ::

http://www.popcornhour.com/download/A20...

na voljo je novi firmware

na koliko metrov se sliši ventilator?

LP

kmetek ::

236cm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

vrossi46 ::

Če je popolna tišina oziroma taki bol tihi kadri se ga kr sliši.Drugaše pa če gledaš recimo v dnevni sobi ga ne boš slišal.Ampak pri meni je tako da večinoma gledam filmr zvečer ko otroci spijo in ne morem ravno nažigat hišni kino,in takrat ga kr slišim. Zato pa bom nabavil tisto ohišje.

Balin ::

Pozdravljeni,

Ima še kdo slučajno težave pri predvajanju podnapisov na Popcorn Hour A-200, in to samo v primeru če se film požene preko Jukebox-a. Se pravi MyiHome je nameščen na enem računalniku, in z jukebox-om postavljena html stran, na kateri izbereš film s klikom na sliko, in ga poženeš. V tem primeru mi podnapise ne predvaja. V kolikor ga poženem preko mape, deluje brez težav.

LP,
BaLiN
http://ocenifilm.si
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

h.264/DVD/DivX player (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Zvok in slika
2330253705 (67797) dope1337
»

Xtreamer SideWinder 2

Oddelek: Zvok in slika
425565 (3894) dsapac
»

eGreat EG-S2 Sigma Designs 8643 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
538734 (5994) Sibirc
»

Popcorn hour A 200

Oddelek: Zvok in slika
192866 (2397) dixi3
»

HDX lansiral novi - HDX BD-1

Oddelek: Zvok in slika
61921 (1414) tisot

Več podobnih tem