» »

Logitech G9 problem!!

Logitech G9 problem!!

krentam ::

Živjo imam problem.. pri miški mi ne dela scroller že kar nekaj časa...na določen čas dela na določenega pa ne..imam resne probleme s scrollanjem strani (tudi hardware ne pomaga) scroller dela ko dela normalno a kaj ko potem kmalu spet crkne..scroller se vrti odziva pa nobenega..seveda nimam pod miško vklopljenega microgeara tako da nevem kaj bi bilo narobe..
Če kdo ve kaj je narobe bi mu bil zelo hvaležen..menda se da miško tudi odpret? Kako? :|
(miška kuplena meseca julija)
LP
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H

destroyer2k ::

krentam

Da nebi poskušal miško odpirati dokler imaš še garancijo!!!!!!!!!!!!!!

Drugače jaz imam isto to miško in sem imel podoben primer in napaka je bila virus. Probaj na drugem računalniku miško in če dela normalno je potem tvoj OS kriv. Če pa še tam ne dela pravilno, pa daj pod garancijo.

krentam ::

kje si kupu miško? na mimovrste???

krentam ::

miška ne dela na drugem računalniku (probov sem na matkinem ter na sestrinem a na nobenem ne deluje scroller)
Glede garancije me zanima kje te stvari popravljajo?
Je neka firma IZID.d.o.o a se noben noče oglasit na telefon servisa. Obstaja še kaka firma ki popravla Logitechove stvari in tudi med vikendom obratuje?
Vem da je nek Eventus a ne delujejo med vikendom.
LP

tt1024 ::

Edini pooblaščen servis za Logitech v Sloveniji je Eventus sistemi d.o.o. v Ljubljani na Jurčkovi cesti 233. Res pa ne delajo med vikendom. Lahko pa garancijo uveljavljaš tudi tam kjer si zadevo kupil in jo oni pošljejo na servis.

krentam ::

miško sem kupil na mimovste..in nek garancijski list je od IZID.d.o.o. tako da nevem al nej ke kličem al pa če bi po pošti jim poslov (no če je to možno)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čudno vedenje scrollerja na miški

Oddelek: Pomoč in nasveti
9671 (452) shadeX
»

Miška Razer Imperator

Oddelek: Pomoč in nasveti
235038 (4592) element
»

Alternativa Logitech wireless laser misim

Oddelek: Kaj kupiti
232961 (2553) PlayTheGame
»

mighty mouse na PC

Oddelek: Strojna oprema
51029 (836) AndrewSmith
»

Vprasanja o slackware 9.1

Oddelek: Operacijski sistemi
101002 (907) CCfly

Več podobnih tem