» »

Kiberpipa MB

Kiberpipa MB

black ice ::

Je kaj podobnega Kiberpipi v Mariboru? Ljubljana mi je malo predaleč, v Maribor pa rade volje skočim - sploh če bi bilo na sporedu kaj zanimivega.

c0dehunter ::

Huh, ne vem sicer če je to to, ampak obstaja Kibla ;)
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

black ice ::

Ravno malo pred oddajo posta sem gledal tole Kiblo. Deluje mi podobno kot murskosoboški Mikk - vse na enem mestu, čeprav v slednjem ni ravno veliko dogajanja okrog IT tematike. Mogoče veš, če je v Kibli tega kaj več?

;-) ::

Ravno pred dneve sem iskal odgovor na isto vprašanje.

black ice ::

Ravno pred dneve sem iskal odgovor na isto vprašanje.

Pred odpiranjem te teme sem poiskal če je mogoče kakšna podobna že odprta, pogledal sem večino tem, v katerih si sodeloval / jih odprl v zadnjih dnevih in nisem našel ničesar. Torej: sem popolnoma nesposoben ali samo smetiš?

;-) ::

Kdo je reko da sem temo odpr. Narobe sem se izrazo oprosti. Iskal sem pač podobno zadevo kot je kiberpipa v LJ v Mariboru, k temu pa me je spodbudil članek da bo tam predavanje glede googla in slov. skupine googla itd. V ljubljano pa se za tako stvar res ni za vozit.

Tear_DR0P ::

Kibla je Kiberpipi sorodna v določenih aspektih, ampak ne pripravlja pa podobnih predavanj kot jih imamo v Kiberpipi. Enako daleč kot do Kiberpipe imate še do Metalaba na Dunaju, Kitchen Budapest vam tudi ni daleč - za ostale podobne v bližnji okolici pa ne vem. Vam pa z veseljem pomagamo pri postavitvi podobnega prostora v vaših koncih.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kiberpipa

Oddelek: Loža
191412 (1135) hamax
»

Delavnica strojne opreme za zacetnike

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
374503 (3165) KoKi
»

POT: Odprta koda - za koga in zakaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kiberpipa
577290 (5863) Gandalfar
»

Pipini odprti termini

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
452563 (2563) Ziga Dolhar
»

Predavanje: Omejevanje prometa v Linuxu

Oddelek: Novice / Kiberpipa
182430 (2430) Jeebs

Več podobnih tem