» »

Ponudba

Ponudba

Klampfer ::

Ker mi gre hrup v računalniku že pošteno na živce, iščem nekoga, ki mi bo izdelal popolnoma tih sistem (vodno hlajenje CPU-ja, grafičen GF4 4400 in napajalnika ).:D

Imam big tower.

Narejeno pošteno plačam.0:)

e-mail me:
djpizzicato@msn.com
Bogomir

Malecky ::

Sej bi...sam napajalnika ti pa neb pa če mi ga p...... to je bedarija...

Še disk ane? Lol...

Pust napajalc mam take vente da se jih komaj sliš pri 12V kaj šele pri recmo 6-7V

Klampfer ::

Hja, ok. Lahko tud samo CPU, GF 4 4400 in HD. A se bo ponudil kakšen mojster?0:)
Bogomir

Malecky ::

lol s5 HDD...s5 ena bedarija... če maš bigtower bo zrak ki ga bo odvajal počasn vent v napajalniku več kot dovolj za hlajenje diska....

To bi blo tud drago že dva bloka bi bla 15KSIT+močna pumpa...30K ti ne uide.

Klampfer ::

Hehe... ni blema. Pol pa naj bo vodno hlajen samo CPU in GF 4. Ajde, na dan s ponudbami, mojstri...
Bogomir

Malecky ::

hehe, sm že oklestil tko da boš clo kako ponudbo dobu:D

A drgač cca 30K ti je OK?

Klampfer ::

30k? Plačam takoj z gotovino:D
Bogomir

Matek ::

30k ni velik, Malecky, blok je čez 10k, tisti za grafo bo še dražji, pol je še pa radiator, venti za gor, pumpa, cevi, itd. 30k je premal.

Sicer pa sram te bodi, to si moraš sam nardit, bloke B&M, pumpo, cevi in radiator dobiš pri Mlacomu, če ti je tisto predrago, kupi na odpadu radiator pa pumpo v kakem pet shopu, vente dobiš povsod, zložit boš ba ob naši pomoči že znal. Pa ne bo problem če boš kaj popravljal, itd.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

IceIceBaby ::

Samo opozorilo. Učinkovito vodno hlajenje niti slučajno ni tiho hlajenje. Če boš imel 2 bloka in boš toploto črpal iz CPUja in grafike bo treba to tudi nekako odvajat. Razen če ne misliš imet radiatorja dimenzij 2mx2m potem pričakuj vsaj 2 120mm ventilatorja. Na 12v ti ventilatorji postanejo kar glasni, sploh če pihajo skozi reže radiatorja.

Če hočeš tih sistem ti priporočam klasično zračno hlajenje z malo modifikacijami.
Najprej se znebi vseh majhnih ventilatorjev ki delujejo pri visokih obratih. Tistega iz grafične in CPUja če imaš kakšen čuden cooler. Ventilator na CPUju naj bo vsaj 80mm, spusti mu pa napetost na 7V. Ravno tako na grafično namontiraj 80mm vent in mu zmanjšaj obrate. Vent v napajalniku lahko prav tako utišaš z manjšanjem obratov. Lahko probaš tudi sneti pokrov napajalnika, ampak na lastno odgovornost, ker te hitro kaj dobi.
Jaz mam tko poštiman sistem. Athtlon 1.2 je navit na 1.33, grafična GF2 mx400 je na serijski frekvenci, napšajalnik pa je odprt. V sistemu sta 2 ventilatorja, CPU in grafična. Napajalnik 300W dela dobro, čeprav je hlajen samo pasivno. Največje probleme mi dela disk. Imam enega bolj glasnega in nevem kako bi ga utišal.

Če ti denar ni tak problem v mlacomu kupi tudi tiste obloge za utišanje, pravjo da pomaga ampak so drage.

Klampfer ::

Ja, tako je to:

V kiši imam AMD 1800, hlajen z Vulcano 7, temp. proca je 48 stopinj, samo imam na stranici vrezano luknjo in mi zrak vleče skozi plastično cev direktno iz zunanjosti. Ko te luknje nisem imel sem mel temp. cca 55 stopinj.

Razlog temu je zelo vroč GF 4 4400, zato je tud temp. v kišti cca 42 stopinj. Na ohišju imam spodaj vpih, zgoraj izpih. Napajalnik pa sem zmontiral ven iz ohišja (zadnja stran).

GF 4 4400 je Leadtekov, ki ima itak že tovarniško nameščena 2 mala ventilatorja...

Torej, hočem zelo tih računalnik. Vsa, ki mi to pošlihta, bo ustrezno poplačan.
Bogomir

Malecky ::

Js ti zagotovo ustrežem potrebo po tihem računalu, čakam še samo na ene zelo dobre ventilatorje ki so izredno tihi.

Po premisleku sem uvidel da bi blo 30K res premalo sam pod 40K se bi p dalo nardit BP, ker dela tudi ni malo.

Me pa zanima še to, a bi ti nujno rad vse v ohišju? Sicer se da lepo nardit sam je ohišje težko podirat ap pa kaj menjat pa tko...

Priporočam da bi imel radiator izven samega ohišja on ga dal drugam kjer bi bil še bolj neslišen.

Hm... dalo se bi, pomeri mi še luknje na tvojem GF4 pol se bi pa dalo kaj naredit ane...


Ventilatorje ti tudi lahko prej dam na test da vidiš kako glasni so oz niso...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Malecky ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VODNO HLAJENJE (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
27153673 (36783) Dr_M
»

Vodno hlajenje!! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
32221117 (12247) Dr_M
»

Še moje vodno (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
614918 (3322) Racko
»

Vodno ali zračno za P4? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
835308 (4220) mimax

Več podobnih tem