» »

DVB-T sprejemniki in HD predvajanje

DVB-T sprejemniki in HD predvajanje

jokl ::

Danes sem malo brskal po netu za DVB-T sprejemniki in opazil, da marsikateri služi tudi za predvajanje multimedisjkih vsebin preko USB vhoda, HD sprejmniki pa celo H.264 zapise, če se ne motim. Tale npr. tudi VOB, ampak na drugi strani samo stereo avdio...

Ali mogoče kdo kaj več ve o uporabnosti DVB-T STB-jev za predvajanje filmov, točneje HD filmov v X.264 kodiranju. Mogoče poznate kakšen uporaben in ne predrag izdelek, ki predvaja VOB, .mkv in dekodira vsaj dolby 5.1...

LP
  • spremenil: jokl ()

neres ::

Jaz iščem nekaj podobnega, s tem da iščem bolj HD predvajalnik z dodanim DVB-Tjem, ker se mi zdi da je slednje nekoliko bolj preprosta funkcija, kot pa pravilno predvajanje velikega števila formatov/fajlov... poleg tega imajo tej predvajalniki ponavadi že wi-fi in USBje standardno noter, DVB-T tunerji pa mislim da ne.

Alternativa je tudi kak mini PC (ION al kaj je že). Potem lahko imaš kar hočeš gor, tudi DVB-T...

Tody ::

SRT 8100 podpira filme v polni HD resoluciji. Dobite ga lahko tukaj http://www.pro-saf.si/portal/

Če rabiš samo za predvajanje filmov si nabavi WDTV HD LIVE ali pa malce dražjega EXTREMERJA.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol Box (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6824559 (13572) ToniT
»

Kateri TV omogoča snemanje na USB ključek?

Oddelek: Zvok in slika
218420 (3845) OmegaBlue
»

digitalni sprejemnik

Oddelek: Zvok in slika
328956 (6501) 6151
»

HDD snemalnik in predvajalnik z DVB-C

Oddelek: Zvok in slika
143456 (3080) krebs11
»

TV Star T1000 - DVB-T in media predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
309225 (7589) asterix2000

Več podobnih tem