» »

Gojenje kivija

Gojenje kivija

MTB ::

Za žlahto, ki misli da se da na netu dobit čist vse, iščem stran o gojenju kivija v slovenščini. A pozna kdo kakšno?
Hvala,

MTB

SkIDiver ::

Am glede tega je pa moj oče jack. On to mal tako mal tako dela pa rastejo, ko odštekani:D

Drugače se pa dobijo knjige, ki obrovnavajo gojenje kivija, tako da hitr v knižnco pa iskat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

OldSkul ::

Mi smo ga imeli pa je kmal se posušu!
Ne vem zakaj sonca je velik imel vode tud!

SkIDiver ::

Ja najbolje jih je posadit nekje tako da majo pod sabo al pa ob seb beton, da tut od njega črpajo toploto. Aja pa še neki. So moške in ženske rastline. Od enih vonj sovražjo mačke in se zarad tega spravljajo nadnje. Po novem se dobi obe rastlini v eni. V tisto k ne smrdi živali vcepjo celice tiste ki smrdijo. Tako rekoč so obojespolniki. Ti so najboljša varjanta pa še dobr delajo. Taka, dva primerka rasteta v našem vinogradu, kjer je kr dost mačk glede na to da po sosedovi starini voluharji rijejo ko nori pa sta oba kivija OK.

Koci ::

Najboljše ga je posadit kje ob zidu, da iz njega črpa toploto. Seveda ga je treba spomladir endo porkivat, da ne zmrzne. Drugega pa ne vem.
Panta rei!!

Thomas ::

> spomladir endo porkivat

Ja ... aha ... ok! :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

Yohan del Sud ::

Evo. Še reality check.

Moj fotr tm je na jugovzhodni legi na Z LJ posadil dve ženski in moški kivi na latvi...

Stvar zalivaj, omreži pred mačkami (res ga ne marajo) in to je to. Letošnji pridelek bo 250 kivijev...

Dosedaj je bil rekord pre dvema letoma 100 kivijev...

urban ::

Pa še kakšno gnojilo za kivi kup ( se jih da dobit prav specialna) pa bo>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Marijuana Inc. inside America's Industry... (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
504492 (1055) michealcoka
»

ime sladoleda?

Oddelek: Loža
468704 (1574) VelkBla
»

Vinogradništvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7612463 (5025) misticnimrk
»

Vzpenjalke sadje

Oddelek: Loža
162303 (1947) papasmrk
»

Blokada porta 465 - Siol

Oddelek: Omrežja in internet
161816 (1577) Mediator

Več podobnih tem