» »

Turbo Pascal help :(

Turbo Pascal help :(

simy ::

Zanima me če kdo pozna kakšno spletno stran, kjer bi lahko prebral kaj pametnega o turbo pascalu, ker me drug teden čaka izpit, kjer bom mogu znat delat if stavke, pa zanke?

Prosim za pomoč. :(

SeTAr ::

Google
poglej vsaj prvo stran linkov To bo to, dokler ne bos imel kaksnih bolj specificnih vprasanj...

[SpydeR] ::

Mogoče ti bo tole kj pomagalo: link

rc-car ::

Če ti bo v kakšno pomoč ti dam tole stran ki sem jo imel jaz čez leto za oddajo poročil o vajah. Vaje pa so od čisto osnovnih do bolj zapletenih.

(btw, vajo 21b preskoči... ker je naš profesor car! :D )
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

simy ::

Mogoče kdo ve kje bi lahko downloadow Turbo pascal? :D

Zjeban ::

Pohamoz ::

[Spyder] ti si pa ziher iz vegove :D

simoni ::

Ne ne [spyder] ni iz vegove!
Midva sva dijaka Tehniške gimnazjie v Novem mestu....!

Smer mava pa računalništvo!
:D :D

Teh. gim NM Rullz.....:D :D :D

Pohamoz ::

hehe jast pa sem iz vegove ;) oni link k ga je dal je od moje prfokse za kompjuterstvo.:D

simoni ::

:D :D ........aja....!
Ja lepo to.... sam ne vem kje je on to najdu:))!

LP:D

willson ::

Pohamoz -> ej sam tole pa morm rect - jest se NE-BI hvalu s tem, ker ta doticna prfoksa (ga. Maja Azarov - D.) nima blage veze o pascalu - kaj sele o programiranju, tko da vsem svetujem da se ognete tega linka, ker tiste vaje so kr neki = google rula...

Pohamoz ::

heh vaje so pač vaje :P jst sm se tam začel učit naučil sem se osnov ti pa koker hočeš... i don't care:) sej to sem mel v 1 letniku v drugem pa nevem koga bom mel :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pohamoz ()

daking ::

Ne, Pohamoz verjem, tist kr Azarova napise u bistvu ne mors cist definirat k vaje, kr je ona mal prevec fuknjena, da bi sploh znala tipkat, kaj pol sele vaje napisat. Raj uporab od Kastelica vaje, tist link k g je rc-car dal, pa Pohamoz upi, da bos mel Kastelica nasledn let, al pa vsaj unga bajsota (ne spomnm se imena), k ce bos mel Azarovo pol se raj kr prepis k te itak nav nc naucla, se bi vec o Pascalu naucu ce bi v kksni burekariji delo k od nje!:D

royt ::

ti if stavki so enostavni... problem so procedure...!
[Microsoft... ker se cenim!™]

simy ::

A ma se kdo kaksn link za Vaje Turbo Pascal? :\

RedOS ::

Tukaj imaš še en naslov z vajami, teorijo... za 1. in 2 letnik. Klik!

SkY ::

Vaje za pascal lahok najdeš tudi na serševi spletni strani , točno ne vem kako je lohka pa poiščeš na matkurji al pa kje ...
The Real SkY Ž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Študij računalništva in informatike

Oddelek: Šola
133186 (2655) DavidJ
»

Vsi z Vegove(SSER)! (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
9128083 (3043) Pimoz
»

Pomoč pri Turbo Pascalu. Nujno!

Oddelek: Programiranje
171096 (829) Gundolf
»

učenje c++, ali pascala, ali pa delphija (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
935876 (4865) Brilko
»

a hod kdo na vegovo!

Oddelek: Loža
262228 (1861) krneki0001

Več podobnih tem