» »

a hod kdo na vegovo!

a hod kdo na vegovo!

|might| ::

zelo me zanima ce hod kdo na srednjo solo za elektrotehniko in racunalnistvo se prav na vegvo!? ce hod kdo ga morm neki vprasat ! prosm javte se!

Arrivo ::

jst sm hodu...

rc-car ::

Jest se hodim..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

G[e]c ::

jest sm tud hodu


sumljiva sola:D

BC3 ::

še hodm...
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BC3 ()

R0K ::

Jst pa grem na poklicno tehniško elektro in kemisjsko šolo :) ... za računalniškega tehnika ...

... blo dones folka ko smetja ... pa sami neki čapci, bi radi šli na ta program, pol je pa en prfoks govoru, da se bomo nakonc 1 letnika učil osnove pascala, pa jih je 3/4 mislil, da je to poseben font v Wordu ...

Mercier ::

ROK, ker profesor je bil?

R0K ::

Hum, ne spomnem se več imena sam je bil pa pobrit po glavi ... pa niti en več tko mlad ...

... a kdo hod zle na to solo, ker ba ga mogu jst tut neki uprasat ...

Mercier ::

Zanimalo me je, če so na Lavi uvozili še kaj delovne sile za nov program. V mojih časih je osnove pascala učil, mislim, da je bil edini, Mojmir Klovar. Drugače pa sošolka uči tam matematiko.

Tomi ::

Hehe, dobri stari Momo...
Bi se kar znalo zgoditi, da je bil on, čeprav je še en, in sicer bolj visok, Klemenšek..
NekoIme: a je ta tvoja sošolka slučajno Tomaševa? Ker jo načeloma poznam, sedaj pa še uči mojega soseda.
metrodusa.blogspot.com

LojzePek ::

Mater pred desetimi leti bi v Celju nardil ta program, ne pa da smo se mogl v Velenje furat. Prokleti dzajici.

Mercier ::

Tomi: Lucijana Kračun.

Tomi ::

Aha, ta ga je pa imela pol leta, sedaj je pa na porodniškem..
metrodusa.blogspot.com

Tic ::

Danes je bil informativni dan, pa sm šu tut ke, pa zame SUX, .... BIG TIME!:|

Pa ne me grdo gledat, ampak men je bl ušeč na Šubi:P:D
persona civitas ;>

R0K ::

kam si šou ? Na Lavo (oz ŠC Celje) al na to Vegovo la kaj je že ?

Vilinja Princeska ::

Hja..... Moj ex je hodu... pa se en par frendov z Lj .. ;)

mm... Vsekakor mate baje doro profesorco ko tam v minicah pa tak.. odptih srajicah se sklanja ;))

Vam privoščim.... vi kuj uzivajte..

Drugace pa je sola cist zafrustirana... sux..


* Don`t Worry, Be Happy *
* Vilinka *

BC3 ::

ja za nemščino. sam jst nimam nemščine:(:P
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

TheHijacker ::

Ahhh... Vegova. In vsako leto vsaj 2 popravca...Spomini, spomini.

Azarova, Lončarička, Kastelic (car), frau Fischinger,... Pa un model za računalništvo... Kaj je že bil :\ Franc mu je bilo ime. Pa precej star je že bil. Mislim, da je že v penziji in smo pol enega Damjana dobil...

Ah........ :\
http://www.google.si

ns-miha ::

ma šušteršic je bla kar faca, drugac pa ena od geogeafije je bla tud kar macka, ceprav se mi zdi de je zdej ze mal stara. Komenzi here je zemri pravla in pol te je pa zjebala pred tablo ce si le kaj gledal skozi odpeto bluzo . 8-O

Ma šola je bel tko, rajši pejt na litostroj če hočeš bit štromar z nekaj praktičnega znanja, ker na Vegovi ne dobiš po pravici povedano samo teorijo praksa pa šepa ko vrag, medtem ko na Litostroju dajo več na prakso kot teorijo in odneseš več ko končaš šolo. Mislim da je vseeno kam greš, samo hodu boš itak 5 let na vegovo al pa litostroj to pa zato ker je na vegovi OGROMEN osip fulka ze v prvem letniku, na litostroju pa nardi vsakdo, no skoraj vsakdo ker eni so še zmerom preveč gnili. Če češ bel na izi šolo pa še kej praktičnega znanja pejt na Litostroj pa še +2 nardiš pa maš veliko več kot tisti ka hodjo na vegovo.

aja še to: število slovencev proti čapcem je:
Slovenci Čapci
Litostroj : 30% 70%
Vegova pa ravno obratno (čeprav so na litostroju sami lulčki in mislem de z njimi ne boš imel problemov če greš tja. Dosti pankurjev, rejvarjev, nekaj skinov pa metalci vladajo Litostroju, pa še to tako de ga najebajo samo ćapci. Hrana je bolš na Litostroju sej maš menzo bliz, medtem ko je na Vegovi zanič, to ti lahko pove vsak Vegovc al pa ex Vegovc.


sovrazim niggerje, zide

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ns-miha ()

rc-car ::

Ja na Vegovi je glavni problem manjek zenskega spola.. :(


Drugace pa.. hrana res sucks..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

BC3 ::

če hočeš kj razumet o elektriki al pa it kam naprej greš na vegovo, če hočeš pa samo neki spajkat po shemah pa sploh ne veš kva greš pa na litostroj...

žensk pa res ni (razen profesorc:) pa ene tri deklce so mogoče dobre)

(noben te ne sili da ješ šolsko hrano)
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

R0K ::

Kva vi si vsi kupujete tm v šoli malico ? Lame ej ...

Tu si jih hodi skor polovica v sosednje trgovine (Tuš, Špar) po malico, k so čist blizu šol ... ponavadi ...

Vilinja Princeska ::


Mmmm..... Jaz bi Brez ugovarjanja prisla tja... Na obisk ;) Ce bi me nebi lih druga smer zanimala... pa ce bi bla v lj doma... pa ce bi .... ce ... ce ;) Itaak...... vse sole... sux ... Nekak nimajo pravega nacina zabijanja snovi v glavo...

No vglavnem... pridem kaj na obisk.. ce bom lih v lj ;) pa pozdravte IceKillera.. ce ga kdo pozna.. al pa Birdya ; )

Od Macke.. z mb.... al pa Iris ;)

* Let`s Give Love 2 All *
* Vilinka *

|might| ::

ej sm slišu da je ena full dobra prasica k uci nemscino na vegovi! :)) da kao full rajca ucence! zdej pa morm tja it!

TheHijacker ::

Ja je. Nevem če je še, samo kakšne tri leta nazaj ko sem jaz hodil tja je bila, ampak mene ni učila. Sem imel eno staro kravo frau. Fishinger, kar pa sploh ni bilo slabo, ker mi je vedno gledala skozi prste in mi vsako leto šenkala 2. Una ta dobra je pa baje zelo zajebana... Oblač se pa zlo dobr, mini kikle pa tko...
http://www.google.si

||_^_|| ::

ja jst jo mam. Dost v redu prfoksa če je glih ne raspizdiš. Ful se da zment z njo. Je pa tut privlačna 99% dijakom:)

krneki0001 ::

K sm jst nekoč hodu tja je blo kr ene par dobrih prfoks.
pa ta šola takrat še ni bla tok u kurcu kt je zdej.
Vsak let sem mel ukor pred izklučitvijo pa skos smo u Zlato Ladjico hodil na pir. Zjutraj je pa seveda Rosa padla za jutranjo kavico pred drugo uro sej na prvo itak nismo hodil.
LP
Nebivedu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vegova - Tehnik Računalništva

Oddelek: Pomoč in nasveti
102026 (1577) Floralys
»

Tehnik računalništva ter računalnikar: Kaj izbrati

Oddelek: Šola
115093 (4799) bluefish
»

Vegova - rač. tehnik (vs.) SŠTS Šiška - tehnik mehatronike (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7018555 (16323) lolko
»

Kam v šolo??

Oddelek: Šola
181524 (1049) overlord_tm
»

Vegova

Oddelek: Šola
253690 (591) Vesoljc

Več podobnih tem