» »

Počasnost ( zadnja pomoč)!

Počasnost ( zadnja pomoč)!

Walkon ::

Pozdrav!
Ste moja zadnja rešilna bilka preden vržem kišto čez okno! Imam cca.2 leti star računalnik: specs: GeForce 8800 gts 1 giga
Intel Core Quad CPU Q9300
2.50GHz
3,00GB RAM-a
Pred kakšnimi 3 tedni sm ga dal formatirati, ker je bil še lepo v garanciji, pa neki je začel zajebavti virusi pto. Nakar so se po formatiranju začeli problemi, množično blue screeni itd.... ampak to rešujem z serviserjem. Nekaj dni nazaj sm inštaliral COD6 MW2 in The saboteur. Pri obeh mi ja avtomatsko nastavlo optimal setting blizu najvišjih settingov, ampak mi je štekalo kot hudič, normalno lahko začnem igrati šele tedaj, ko dam na low use tudi resolucijo, ampak še vseeno šteka.In ko končam z igro me včasih čaka blue screen. Imamo kdo kakšno idejo, ali pa kaj bi lahko bil vzrok vsega tega? Hvala!

bluefish ::

Objavi sliko bluescreena, ker se da iz njega razbrati marsikaj. Po vsej verjetnosti pa je težava v gonilnikih ali pa grafični kartici ali RAM-u.
RAM lahko testiraš z orodjem Memtest.

Valvoline ::

Če mač 3x 1gb palčke notr probi eno vn pobrat.
In daš 2x1gb za dual chanel delovanje v 1 in 3tjem slotu!

Walkon ::

Pozdrav! Imam notri dva rama enega po 1 giga drugega po 2, pa sem izmenično dal enega po enega ven in uporabljal računalnik, pa sem imem vseeno blue screen. Blue screen se mi zagotovo pojavi vedno, ko kaj inštaliram ali pa un-inštaliram. Ko pritisnem gumb za ponovni zagon, bam, se pojavi blue screen. Ponavadi piše gor: IRQL-NOT-LESS-OR-EQUAL. Kakšen nasvet? Rami zagotovo niso, ampak zakaj pa potem igre delajo počasi in štekajo kljub temu pa krepko presegam minimalne in priporočene zahteve?

Pyr0Beast ::

Ram Ma Timing - iz 1T na 2T.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Spajky ::

"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

McMallar ::

Spajky: IRQL ne IRQ
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moder ekran, ki javi napako - prosim za pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
244174 (3054) miranpozar
»

irql_not_less_or_equal

Oddelek: Strojna oprema
8984 (870) AndrewSmith
»

Zakaj napiše IRQ NOT LESS OR EQUAL?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101503 (1317) Climber
»

NUJNO. Je disk zanič ali ne?

Oddelek: Pomoč in nasveti
241545 (1227) perci
»

Računalnik se resetira

Oddelek: Pomoč in nasveti
141138 (1015) g33k0n3

Več podobnih tem