» »

Photoshop CS2 pobira pomnilnik

Photoshop CS2 pobira pomnilnik

alen66 ::

Pozdravljeni!
Imam Photoshop CS2 in že pri samem zagonu se prične nalaganje pomnilnika. Tudi če ničesar ne delam, se enako nalaga.Vsakih nekaj sekund se poveča za 1 MB . Pomnilnika imam 3G, a se pri vklopu photoshopa po 15 minutah nafila, tako da mi vse zablokira. Ko izklopim photoshop ,se pomnilnik sprosti. Imam Visto. Če bi kdo vedel, kaj bi to lahko bilo...prosim za pomoč.
Hvala-

rok

jan01 ::

Posodobiš?!

alen66 ::

Sem posodobil iz verzije 9.0.0 na verzijo 9.0.2, pa vseeno nalaga v ram. Le kaj bi to lahko bilo? Še ima kdo kakšno idejo?
Hvala vsem.

ALT ::

in kolko rama photoshop ponuca? verjetno ti ga sama vista ze kuri vec kot pol preden zalaufas PS. drugace pa imas v PS nastavitvah za nastavit maximum rama, ki ga PS lahko ponuca..

alen66 ::

Kot sem že zgoraj opisal glede rama.Ko zaženen comp, je takoj zasedeno 1G rama. To ni problema, saj ga ima 3G. Ko pa zaženem photoshop in nič ne delam z njim, se začne večanje zasedenosti rama, tako da pride v cca. 15 minutah do max. , photoshop zamrzne in gotovo. Ko izklopim photoshop, se ram sprosti na začetno vednost 1G in comp deluje normalno.
Vsi ostali programi delajo normalno, le photoshop ima to foro. Naj še omenim tudi to,da sem ga na novo naložil.
Hvala za pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alen66 ()

ALT ::

no ce nic ne delas z njim je to skrajno cudno. meni se pri 59MB ustavi po 15min neuporabe od zagona.

mogoce probaj zamenjat kopijo, ce seveda nimas legalne? ker to je kar sumljivo obnasanje, bi znal bit kriv slab crack.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Workstation vs imac

Oddelek: Kaj kupiti
141751 (1520) Yohan del Sud
»

Neutrudni Windows XP (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
39731576 (17310) oldguy
»

Linux kubuntu 8.10

Oddelek: Operacijski sistemi
241309 (884) Sehnsucht
»

RAMI

Oddelek: Strojna oprema
91477 (1243) [_MW_]
»

Kakšno Higghe end grafikuljo za AGP ali PCIe kupiti, kdaj in kje ?

Oddelek: Kaj kupiti
131342 (1137) HyperGL

Več podobnih tem