» »

Težave z routarjem Asus WL-520GC

Težave z routarjem Asus WL-520GC

megadeth ::

Še pred kratkim je moje brezžično omrežje delovalo kot mora... zadnje čase pa imam vedno več težav... sklepam, da zaradi routarja. nanj imam priključena dva pc-ja. mojega, ki je v isti sobi in je povezan s kablom in drugega, ki je v drugi sobi in se na internet povezuje preko brezžičnega omrežja... zadnjih nekaj tednov se vedno težje poveže, včasih se poveže pa napiše da nima internetnega dostopa... omrežje zazna ne more pa se povezati.. itd. aja! pa prenosnik, ki je lahko v isti sobi kot je routar pa ga kr vrže z interneta, prekine povezavo..

ima kdo idejo kaj bi lahko bilo narobe? bo treba nov router kupit? ta je star nekje leto in pol...

hvala in lp
  • spremenilo: megadeth ()

jan01 ::

//lastiš si en res slab router... brezveze izgubljat živce, kupi linksys wrt54gL(44EUR) in nanj tomato firmware

megadeth ::

kaj pa tale... malo cenejši je pa tudi od linksys

http://www.mimovrste.com/artikel/217010...

jan01 ::

Ta šit, ki v resnici sploh pravi n router ni?! Ne priporočam linksysa na splošno(skoraj vsi zanič routerji), ampak točno določen model(e)

megadeth ::

zgleda ni z routerjem nič narobe... pod nastavitvami sem preklopil na drug kanal pa delo lepo kot je prej... zgleda ima kakšen sosed nastavljeno nekaj da je moj router motlo... zdaj dela super...
Are you feeling lucky? Google me!

hojnikb ::

zgleda ni z routerjem nič narobe... pod nastavitvami sem preklopil na drug kanal pa delo lepo kot je prej... zgleda ima kakšen sosed nastavljeno nekaj da je moj router motlo... zdaj dela super...

Točn tak.Ta router je čist solidn za svojo ceno, z kakim dd-wrt gor pa dela brez problema v kakem domačem omrežju.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri ROUTER za cim večjo hitrostjo prenosa (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7020842 (15043) broken/link
»

ROUTER in signal (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
517884 (7395) Frenckie
»

Kitajske antene 10dbi+

Oddelek: Omrežja in internet
276288 (5310) krop
»

Težave z brezžičnim omrežjem

Oddelek: Omrežja in internet
182942 (2693) Scorpia
»

Internet + IPTV preko WLAN omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
2822872 (13699) umexteacher

Več podobnih tem