» »

Problem z mrežno (WLAN) kartico!

Problem z mrežno (WLAN) kartico!

Gianni88 ::

Zdravo. Imam mrežno: Canyon Wireless PCI card 802.11g (CN-WF511). Ko vstavim mrežno v pci vodilo ne gorita ni tisti 2 lučki na mrežni, poskusil sem tudi vstaviti v drugo pci vodilo pa nič. Pod device manager mi edino pri "Druge naprave" prikaže -> "Network Controller" pri katerem je tak rumen klicaj (verjetno ker ni driverjev).

Naslednje kar naredim je da potegnem dol driverje za win7 za to mrežno (http://www.canyon-tech.com/archive/conn..., namestim driverje in RALINK Wlan Utility. Začenem program, se mi pri uri prikaže ikona, stisnem na "Open diagnostic testing mode" -> Local test -> ki mi potrdi da imam nameščene driverje, vendar mi prikaže tole:

"Wireless LAN card verification...
WLAN card disabled.
FAIL!"

zaženem znova računalnik, pri device manager imam še vedno network controller in rumen klicaj.

Prosim za pomoč, ker nevem kaj delam narobe. Je mogoče crknila mrežna? To je prvo kaj mi pride na misel vendar nevem zakaj mi potem računalnik pod device manager zazna network controller.

Gianni88 ::

Noben nebi znal pomagat? .. mogoče @jan01 ker sem videl da si že pomagal pri podobni težavi :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z wireless ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
261829 (1476) AlphaOne
»

Kateri driver potrebujem?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151750 (1234) SloBiscuit
»

Lan Driver problem

Oddelek: Omrežja in internet
374445 (3085) enjst
»

PCI kartica za WLAN ne dela, ko sem naložil WIN 7 32-bit

Oddelek: Pomoč in nasveti
5601 (549) fulgur
»

Belikn Wireless G Router

Oddelek: Strojna oprema
153110 (2950) MitkoVIP

Več podobnih tem