» »

0889...

0889...

Elemen_T ::

Ali sta lahko na kateremkoli ponudniku številke 0889 v SLO logirana dva (ali več) uporabnikov ob istem času? Pri amisu vem da to ni možno...nevem pa kako je z s5.net...it 10x

miranpozar ::

Sploh ni fora v 0889 številki... če pomisliš, cela Slovenija kliče na SiOLovo številko 088032320!
Preverit moraš pri ponudniku (ISPju) na njihovih www straneh ali pa jih pokliči, če to omogočajo. Pri Amisu je to mogoče, vendar samo za doplačilo!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Quickbeam ::

Normalno da je treba doplačat če ne bi trije(al pa več) vzel neomejen dostop, plačal vsak en del naročnine in mel cenejše impulze :)

whatson ::

Jaz in moj kolega vedno uporablajva isti Amisov account (paket - neomejen dostop).. pa do zdaj se ni bilo tezav... kaj bi se pa zgodilo, ce bi oni na Amisu ugotovili, da dva uporabljava enak account?
predvidevam, da bi account odvzeli... ali?

Elemen_T ::

To baje ni res...jest sem klical na amis...pa so rekli da nemores nic doplacat, ce sta 2 uporabnika...lahko kvecjemu dva accja uzameš.
Baje tud 2 uporabnika ne morta bit na istem accju naenkrat.

Lp

whatson ::

pa... nevem.. jaz in kolega uporabljava en account... mogoce imava sreco.. mogoce pa nama bodo na koncu mesca obracunal...

miha ::

Če imaš neomejen paket to gre, vseeno kateri uporabnika uporabljaš

miha ::

Če imaš neomejen paket gre, ni važen ponudnik

miha ::

Oprsotite pa trinitev sporočilo, ampak ura je 3. Lahko noč


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšni so dejanski stroški neta??

Oddelek: Omrežja in internet
231522 (1112) Tomi
»

Amis flate-rate

Oddelek: Omrežja in internet
111104 (900) Tr0n
»

Kaj bo z Arnesovo konkurenco?? (AMIS, etc... )

Oddelek: Omrežja in internet
171777 (1509) Matty
»

Amis

Oddelek: Omrežja in internet
201705 (1466) OZZY
»

AMIS!!!!

Oddelek: Omrežja in internet
71425 (1256) Ribicija

Več podobnih tem