» »

Amis flate-rate

Amis flate-rate

Dalmatinc ::

Danes sem tole silšal potrjeno iz uradnih krogov;:D

whatson ::

In kaj bi naj to bilo:8)?

PaJo ::

In kdaj bi naj oni to ponudili, no ker jaz sem isto foro ze tudi slisal od uradnih krogov(folk ki dela na tem) tako da upajmo da bo res kaj in to kmalu:D, namrec oni ni nix rekel kdaj bo:(

Aja pa to se videli da je siol podrazo narocnino za kabelse ponudnike in sicer je zdaj enako kod za ADSL, se pravi 8000sit z DDV:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Dalmatinc ::

SiOL je pizda da ga ni:'(

OZZY ::

Dalmatinka: Tu se strinjam s tabo. Samo da bojo več dnarja dobil in da se bo folk za adsl odloču, ki vsebuje tud isdn, ter bojo na ta način več zaslužil. P****J**M*****.;((;((

whatson ::

ok ppl... enlighten me...
flate rate?.. kaj mi bo to (če bo) omogočalo?

Cosmo ::

Flat (brez e-ja;)) rate bi naj bil neomejen dostop do neta za neko doloceno vsoto...zdaj pa je vprasanje kaj s tem oni mislijo..al samo flat rate za uporabo neta al al flat rate za net + impulze (0889):|
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

whatson ::

aha.. tnx man..
em.. dvomim v to... kdaj bi se naj to zgodilo?

PaJo ::

Z flat ratom je misleno popolnamo zaston uporaba za neko doloceno cifro na mesec. Se pravi placas recimo 6 jurjev na mesec in mas v to vsteto vse stroske, tudi telefonske impulze:D

Samo na AMISu se menijo da zal nebodo mogli dat nemejeno ru, tako da bos recimo za 6 jurjev dobil placanih 60 ur, kar bos pa vec porabo bos pa po neki tarifi placal, kar se mi se zmeraj zdi ugodno:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Tr0n ::

AMIS = slow

whatson ::

v primerjavi s Siolom ja.. ampak.. v primerjavi z drugimi ISPji (tudi arnesom) pa niti ni tako slow...

Tr0n ::

Saj mas za ene 4k mesecno neomejen paket + 0889 impulzi. Se vedno veliko ceneje kot pa SiOLov neomejen paket (6k + 0880 impulzi).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dražji klicni dostop do interneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
577678 (6468) kriko1
»

Modemski net?

Oddelek: Omrežja in internet
91168 (1023) para!
»

VOLJA.net CENA IMPULZA

Oddelek: Omrežja in internet
162173 (1685) tedybear
»

siol 7000 sit= unlimited

Oddelek: Omrežja in internet
81179 (844) miha
»

ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
462465 (1808) Tr0n

Več podobnih tem