» »

Colin McRae Rally 2

Colin McRae Rally 2

mika ::

LP. A mogoče kdo ve zakaj mi takoj ko pridem na progo in vozim nekaj sekund igra zašteka. A je to mogoče zaradi tega ker imam na disku samo 150 MB nezasedenega prostora. Hvala!!

V-i-p ::

Katero grafično kartico imaš?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mika ::

Grafično mam Voodooja 3 2000. Tk, da zarad tega ne bi smelo bit problemov, pravzaprav mam PC zadost močn da bi ga mogu gnat.

V-i-p ::

Hmm, ne boš verjel... ene 3 leta, ko sem imel še "staro" kišto, sem imel problem, da so mi vse, ampak res vse igre zaštekale po parih sekundah igranja. Nekatere takoj, nekatere po 5ih sekundah nekatere pa po 3 minutah, zaštekale so pa vse... tako ali drugače. Na servisih jim ni bilo nič jasno in niso nič naredili. Takrat sem voodooja 3 3000 AGP prodal in kupil voodooja 3 2000 na pci vodilu in potem je delalo. Žal pa nevem kaj je bilo takrat narobe, ker sem potem kišto prodal in nisem nikoli več experimentiral, ker na novi, hvala bogu teh problemov nimam, heh. Drugače sem se pa spomnil, sicer ne vem če bo teb pomagalo, pa vseeno: pol leta nazaj je imel sosed isti problem ni imel pa voodooja kot jaz pred leti ampak ATIjevo karuljo, problemi so bili pa isti. In veš kaj sem pogruntal? Težave mu je delala vgrajena zvočna kartica, ki je integrirana na plošči. Ko sva zabila notri Livea! in v biosu staro zvočno izključila, nobena igra nikoli več ni zaštekala. Pa razumi če moreš...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Dalmatinc ::

Odgovor najdeš na www.slo-comp.net pod člankom voodoo drajverji katerega sem spisal sam.
-namig...uporabi najstarejše drajverje :D

ian wolf ::

Imel isti problem. Daj gor starejše driverje (do 1.05), kar je novejše bo štekalo.

LP!
Errare humanum est...

mika ::

Zdravo, ja res je starejše driverje je treba gor ruknat pa stvar dela. Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi 3DFX Voodoo Banshee gonilniki

Oddelek: Novice / Grafične kartice
272121 (2121) SkyNet
»

kak izmerit na kolk mhz teč voodoo 3 2000

Oddelek: Navijanje
261225 (955) Klemenn
»

overclockanje voodoo-ja 3

Oddelek: Navijanje
261292 (962) singular
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604672 (3946) Senitel
»

vodoo3 in COlin 2

Oddelek: Igre
211968 (1697) rookie

Več podobnih tem