» »

Crknjen Seagate 400GB SATA2

Crknjen Seagate 400GB SATA2

particle ::

Lp,

Ta disk sem kupil že lep čas nazaj, deloval mi je 1 mesec, potem pa crknil. Ko ga priklopim se ne prižge, pc ga ne zazna itd.. O garanciji se nebi rad zgovarjal, ker sem račun za disk po 1 mesecu zamanj iskal. Skratka izgubil sem ga. :(

Je kakšen način da bi ta disk lahko poskušal obuditi? Ker trenutno ga lahko uporabljam le kot opeko ali utež na polici.

Hvala :)

WinXP ::

To si kupil od nekoga malo rabljen,pa ti je dal zraven garancijo,ali čisto nov iz trgovine?
Glede na to,da nimaš garancije... ne vem - najprej probaj odklopit in še enkrat priklopit disk na vodilo.
Bodi pozoren na to kaj izpise ob startu,poglej tudi v BIOS če ga le-ta zazna.
Potem pa poglej še v "Moj računalnik" če ga zazna.Če ga zazna,bo v redu in boš mogel uporabiti kakšno HDD orodje za trde diske.

Če ga NE zazna smo v škripcu.No,najprej odlopi in ponovno priklopi,da vidimo če ga bo zaznal računalnik...:)

particle ::

Kupil sem čisto novega, v trgovini Comtron ... ker se mi je mudilo pa najblizje so mi bili. Račun sem izgubil, sem preiskal vse možno pa ga ni. :(
Uglavnem disk se ne odziva nič. Tudi bios ga ne zazna ob priklopu. V winsih pa itak ne bo nič, če ga že bios ne prebere...

jest10 ::

Za foro odšraufaj vezje in malo spucaj kontakte. Včasih pomaga

particle ::

Ja sej, priporočam se za ekstremne posege :D Itak druge nimam ker opeka nima računa.

Galaxy ::

Glej, jaz sem celo menjal TV v BigBangu BREZ RAČUNA, ker oni vedno hranijo kopijo v njihovem sistemu. Pojdi v Comtron, vzami svojo osebno izkaznico in povej približen datum, kdaj si kupil in te bodo našli in preprosto natisnili novi račun.

Pa pohiti, do 6ih delajo ;)

333333 ::

Lahko me kontaktiraš na ZS če je bil disk kupljen pri Comshopu bomo poskusli kaj rešit če se da... če pa je bil kupljen pri comtronu pa se obni na njih.
Spiritual

MIHAc27 ::

Če je disk v garanciji ali ne se ponavadi vidi tudi po serijskih številkah... tako da kar nesi nazaj, PA NE ODPIRAJ SAM KARKOLI!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WD ext. 2TB umrl na dan poteka garancije

Oddelek: Strojna oprema
303226 (2026) Janac
»

WD My book 1TB nehal delati

Oddelek: Strojna oprema
203547 (3166) abaximan
»

Zunanji trdi disk 1TB WD ali Tevion? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5411912 (9030) BlackAdder
»

Zunanji Disk Se Ne Odziva

Oddelek: Strojna oprema
497414 (6248) Lyon

Comtron in garancija (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
838090 (6571) Mr.B

Več podobnih tem