» »

eTRAYz

eTRAYz

««
8 / 12
»»

kmetek ::

iskal sem ustrezno temo in nisem našel!

gospodar ::

[Firmware] e-TRAYz 1.0.3 (official) software release
http://forum.xtreamer.net/viewtopic.php...

No, pa da se razpišemo .... kaj {e-TRAYz connector} w7x64 je v celoti podprt sedaj ?
lp
I n t e l & N v i d i a

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gospodar ()

urosh ::

Je že kdo dal ta fw gor? Se pojavljajo kake težave? Kako je s podatki in dodatki (transmission)? Ostane ali gre rakom žvižgat?

Lp

refosk ::

Mene tudi zanima kaj se dogaja po updatu? Ima kdo kakšne nove težave, ki jih prej ni imel?

misek ::

Kolikor spremljam chat ne kaže dobro s tem fw.

Rok22 ::

Je morda že kdo probal nov FW?

Jest namreč svojega eTrayza še nism priklopil, pa ga imam hm? med prvimi sm ga dobil, ko smo pisali na forumu. Skratka že en lep čas.
Pa berem, da zadeva ni ravno najblj stabilna in sem čakal nov FW.
Zdej bi zadevo počas rad uposobil pa nevem ali je novi fw dejansko kaj boljši, al je še večji jajc?

hvala za odgvore.

telexdell ::

Samo zaradi novega FW ti ga ni potrebno odpakirati. Meni se je z novim FW že nekajkrat zrušil, dočim se mi je s starim to zgodila na teden ali dva (podatki so ostali nepoškodovani).

Danes sem se malo igral z nastavitvami transmission programa pa mi že od kosila dela BP. Sem si poleg torentov ogledal že tudi en HD film. Bom videl čez dan ali dva.

Vsekakor pa mislim, da je ta FW slabši kot prvi+ popravki Hijackerja.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

TheHijacker ::

Sam že s prvo verzijo nisem imel težav. Moj cilj pa je bil preverit kaj vse še poleg osnovne funkcionalnosti zadeva zmore.

Do izzida 1.0.3 firmware sem testiral vse vmesne verzije predvsem dodatne programe, ki so jih dodali v OS. Samega jedra nisem testiral. Tudi vse težave, ki jih imajo uporabniki z večjimi diski nisem preverjal, ker imam samo 320GB disk.

Sabnzbd, Transmission in cel kup drugih programom v konzoli mi še vedno delujejo brez težav. Nikoli ne zmrzne. Nov firmware je vsekakor boljši kot prva verzija.

Čakamo pa firmware s 2.0 GUI vmesnikom.
http://www.google.si

telexdell ::

Odkar sem včeraj zmanšal število aktivnih torrentov na 6 se mi sicer še ni zrušil, vendar prej število odprtih torrentov ni predstavljalo težavo (ali pa je bila 2-3x višje).
Še vedno ne dela povezava z Xtreamerjem, kar je sramota za firmo. Še vedno se ne morem povezati na mojo WWW stran direktno, preko WEB proxija pa gre. Še vedno ventilator deluje na polno. Nič hitrejše ni odpiranje WEB vmesnika ali spletnih strani. Nič hitrejše ni delo v WEB vmesniku (brisanje in prestavljanje datotek, registracija uporabnikov...). Je pa inštalirano nekaj stvari, katere smo morali prej sami dodati.Pa tudi nekaj novih programov, s katerimi trenutno sam nimam kaj početi. Zato je možno, da je programje v jedru bolje napisano, kar bo pomagalo predvsem ekspertom. Zame kot uporabnika pa ni bistvenih sprememb. Stvar deluje, ne morem pa dati ocene, da se je delovanje izboljšalo.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Rok22 ::

Pa še na hitro eno vprašanje predno se lotim zadeve.

Imam MAC-a, pa me zanima ali bom sploh v osnovi sploh vzpostavil zadevo v delovanje ali rabim Winse?
Ker če me spomin ne vara rabiš nek sw, da zadevo spolh sploh skonfiguriraš. In za to rabiš winse? a to drži?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rok22 ()

gospodar ::

Še vedno se ne morem povezati na mojo WWW stran direktno, preko WEB proxija pa gre

Spremeni port iz 8000 na 80.
http://forum.xtreamer.net/viewtopic.php...

Še vedno ventilator deluje na polno

Uporabi spodaj omenjeni ukaz in ventilator nebo šel preko 3000 rpm, kar je še sprejemljivo. Učinek samega hlajenja pa nebi smel biti veliko manjši (še posebno, ker je zima sedaj:) in če je noter en disk), za razliko od tišine, ki jo boš deležen:). Vedno pa se lahko prepričaš preko php skripte http://forum.xtreamer.net/viewtopic.php... (pazi, ker ne kaže temperaturo samega jedra, ampak nekje v notranjosti - pač se ne ve še kje je točno izmerjena ta temperatura, vendar pomaga pa lahko .... )
UKAZ
echo 1 > /sys/module/thermAndFan/parameters/min_fan_speed_ratio

http://forum.xtreamer.net/viewtopic.php...

Odkar sem včeraj zmanšal število aktivnih torrentov na 6 se mi sicer še ni zrušil, vendar prej število odprtih torrentov ni predstavljalo težavo (ali pa je bila 2-3x višje).

Sicer nisem še nadgradil (nič ni kaj presenetljivega, kar bi me mikalo), vendar čudno da bi bil firmware ovira pri transsmisionu, mogoče se kej sesuje, ker je že naložen po dofoultu:|, samo mislim da če ga pravilno konfiguriraš, ali pa odstraniš in nanovo naložiš bi moral delat. (sej deluje neodvisno...)

lp
I n t e l & N v i d i a

telexdell ::

@gospodar, najlepša hvala za ponujeno pomoč. Spremembo porta bom poskusil, ukaz za ventilator pa vem. Odkar sem znižal št. aktivnih torrentov se mi še ni zrušil.

V postu sem omenil stvari, katere proizvajalec ni spremenil v programju, četudi zanje ve in so moteče za uporabnika. Prav tako ni popravil težavo vpetja diska na mestu "A". V glavnem z novo verzijo programja nisem pridobil kaj bistvenega, pa tudi izgubil nisem.

PS- preko rutorrenta sem imel nastavljen avtomatsko nalaganja TV serij ob pomoči RSS. Ali obstaja kaj podobnega za transmission (na uradnem forumu nekaj piše o tem, vendar stvar očitno ne deluje)?
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

refosk ::

Naložil sem novi firmware 1.0.3 sedaj pa me zanima kako lahko z remote transmission gui (http://code.google.com/p/transmisson-re... dostopam do torrentov? Pod remote host sem vpisal ip etrayz-a , port 9091, username in password, dobim pa odgovor "connection reset by peer".

Zadeva rešena s pomočjo TheHijacker-ja, HVALA !

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: refosk ()

servo ::

rešitev pa je bila?

refosk ::

preko SSH sem moral startati transmission deamon...

TheHijacker ::

Zagon:

/etc/init.d/transmission-daemon start

Autostart tudi po restartu:

chkconfig --add transmission-daemon
chkconfig --level 3 transmission-daemon on
http://www.google.si

Timmah ::

Vprašanje za vse, ki ste upgradali: Je kaj sprememb hitrosti pri nalaganju datotek na etrayz? na uradnem forumu samo govorijo o problemih, ki jih imajo z instalacijo nič pa o rezultatih novega firmware-ja.
donde esta francesca

servo ::

S transmission gui zadeva lepo deluje, ne vem pa, če je normalno, da torrent naložen prek remote GUI ni viden v etrayz/e-torrent/download. Tam vidim samo torente ki sem jih naložil prek etrayz - a lahko kdo preveri, ker ne vem če bo torrent loudalo tudi po tem, ko ugasnem PC in GUI ne bo več laufal

urosh ::

Viden je tam, kamor si nastavil da se prenese. Meni dela to bp. Po navodilih hijackerja. In sicer če želiš, da se prenese v to mapo, moraš imeti vpisano: "download-dir": "\/home\/Public\/eTorrent",

In ja, toreen louda ves čas - za to ni potrebno imeti odpretega guia.

refosk ::

Opazil sem, da mi etrayz redno zmrzne po 1-2 dneh delovanja po updatu firmware na 1.0.3. Dokler sem imel 1.0.0 mi je brezhibno deloval od vsega začetka = cca 2 meseca. Aktivne imam samo 3 torrente in omejen skupen connection na 60, parav tako imam limitiran upload in download. Na kaj naj bom še pozoren da mi zadeva ne bo frizala?

Mrko ::

A mi ve kdo povedat, zakaj ko dostopam do eTRAYz-a preko raziskovalca (Vista) dela vse taaaaaakkkkkkooooo počasi, da je noro. Imam gor cca 500 filmov in če želim kaj editirat za prvi edit še gre normalno, ko pa hočem editirat drugega, pa moram čakat več kot pol minute. tudi ko kopiram datoteke preko raziskovalca na eTRAYz, deluje zelo počasi (5 - 6 MB/s). Povezavo pa imam na 100 MB mreži preko kabla.

bartmatej ::

Prodam etrayz:


LP Matej

telexdell ::

Mrko je izjavil:

A mi ve kdo povedat, zakaj ko dostopam do eTRAYz-a preko raziskovalca (Vista) dela vse taaaaaakkkkkkooooo počasi, da je noro. Imam gor cca 500 filmov in če želim kaj editirat za prvi edit še gre normalno, ko pa hočem editirat drugega, pa moram čakat več kot pol minute. tudi ko kopiram datoteke preko raziskovalca na eTRAYz, deluje zelo počasi (5 - 6 MB/s). Povezavo pa imam na 100 MB mreži preko kabla.

Verjetno imaš 100Mb in ne 100MB mrežo in ti eTrayz dela z 50Mb (6x8MB=48Mb). Poskusi z kakšnim FTP klientom (FileZilla), pa boš dobil 10-12 MB, kar je za 100Mb mrežo maksimum.
Pri meni pa je ravno obratno pri predvajanju filmov (no ja gledam predvsem serije). Da mi zalaufa prva traja skoraj minuto naslednje pa se naložijo v nekaj sekundah, pa čeprav vmes zaprem VLC.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

urosh ::

Zdravo.

Imam eno vprašanje ogrog etrayza. In sicer ko ga priklopim na lan dela vse bp. Ko pa priklopim na wlan, dela sicer, ampak ga je treba vedno peš zagnati. Rabi bi ga skinil iz lana in postavil v kot zraven printerja (uporabil bi ga kot do sedaj za deljenje vsebim, torrent in printserver). Ampak ker ne ve szpostaviti povezave za wlan sam, ti seveda ni opcija. In pa tudi če za wlan izberen statičen IP ne morem niti klikniti na gumb "ok". Če dam dhcp, pa dela in se poveže. Seveda ne po resetu...

Ima kdo kako idejo?

Hvala

azeed ::

urosh je izjavil:

Zdravo.

Imam eno vprašanje ogrog etrayza. In sicer ko ga priklopim na lan dela vse bp. Ko pa priklopim na wlan, dela sicer, ampak ga je treba vedno peš zagnati. Rabi bi ga skinil iz lana in postavil v kot zraven printerja (uporabil bi ga kot do sedaj za deljenje vsebim, torrent in printserver). Ampak ker ne ve szpostaviti povezave za wlan sam, ti seveda ni opcija. In pa tudi če za wlan izberen statičen IP ne morem niti klikniti na gumb "ok". Če dam dhcp, pa dela in se poveže. Seveda ne po resetu...

Ima kdo kako idejo?

Hvala


jaz bi imel eno idejo: kaj, če bi tvoj post prevedel v slovenščino?
You gotta say YES to another excess!!!

urosh ::

U šment zaj komaj vidim kaj sem skorpocal skupaj :) (delno prevalin krivno da prazne baterije v tipkovnici, delno na nepravi položaj tipkovnice vse ostalo na sebe (in jaz se čudim zakaj nobenega odgovora) :)

Ok, kaj bi rad naredil. Sedaj imam en mini server in nanj prikloplen printer. Printer je preko usbja povezan z 2x 5m + 2m usb kabla. Dela, to ni problem. Problem je kabl, ki bi se ga rad znebil. In mislim, da bi zato uporabil kar etrayz, ki ima možnost tako delovanja preko wlan (antena od x-a) in printsharinga (preverjeno deluje). Problem je samo v tem, da ko je etrayz povezan s kablom (lan) se lahko prijavim na njega in vzpostavim povezavo preko wlan na router. In to si etrayz ne zapomni. Se pravi ko ga izklopim in vklopim nazaj (enako je za sw reset) je potrebno spet peš aktivirati wlan. Tu je tudi težava, da sicer dela preko dhcp, če pa mu za wlan želim dodeliti statičen ip, pa niti gumba "apply" ne morem pritisniti (ima kdo podobne težave mogoče?) - to je recimo postranskega pomena (statičen ip). Bega me predvsem zakaj si ne zapomni nastavitve za wlan in se poveže po resetu itd. Sedaj me pa zanima ali imam samo jaz take težave in/ali ste se sploh kaj poizkušali igrati na tem okrog wlana ali ne? Se vam zažene in poveže avtomatsko ali ne?

Sedaj pa je verjetno malo bolj berljivo :)

TheHijacker ::

Program za enostavno namestitev aplikacij na eTrayz:

http://forum.xtreamer.net/viewtopic.php...

Še v delu...
http://www.google.si

Dredllooxxx ::

UU super sam bom počakal do nonca tale program po pa probal te kliknem na msnju hi..
http://www.bobo-itstoritve.com/

cutmaster ::

Danes sem poskušal spremeniti Jumbo frame, pa mi nikakor ne shrani spremembe.
Je lahko razlog v tem, da v ozadju teče Transmission in da je računalnik na eTrayz povezan preko eTrayz connectorja?

birtija ::

a je XT kjub novemu firmaware mrtev? Nič novih izkušenj?

telexdell ::

birtija je izjavil:

a je XT kjub novemu firmaware mrtev? Nič novih izkušenj?

Če si s tem mislil povezavo XT-ET potem je ta delala vedno preko NFS, preko menija ET pa dela že od programja 2.2 na XT.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

birtija ::

birtija je izjavil:

a je XT kjub novemu firmaware mrtev? Nič novih izkušenj?

Moja napaka: eTrayz in ne xTreamer, mišljeno pa je bilo kot da se na forumu nič ne dogaja okoli novega firmwara, nobenih komentarjev.
Če prav razumem, bo v prihodnosti (?) izšel firmware za ET, ki bo bolj prijazen za tiste, ki niso vešči Linuxa?

astras ::

to je ze zdaj (za tiste ki niso vesci linuxa)
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

telexdell ::

Ne vem kakšno vezo ima linux? Vse lahko nastaviš preko WEB vmesnika z uporabo miške in tipkovnice (za vpis imen ali naslovov). Vmesni lahko "izbolšajo" le tako, da mu dodajo slike, glasbo, animacije...
Drugo pa je seveda funkcionalnost naprave. V sebi skriva bistveno večji potencial, kot pa je trenutno uradno podprt. Za te stvari pa so običajno narejeni tako dobri vodiči, da lahko celo stvar izpelješ po principu kopiraj/lepi, brez da bi moral vedeti L od linux. Uporaba in nastavitve teh dodatkov pa je nato zopet preko WEB vmesnikov z miško in tipkovnico.
Da te namesto linuxa ni mogoče strah računalnika kot takega?
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

birtija ::

telexdell je izjavil:

Ne vem kakšno vezo ima linux? Vse lahko nastaviš preko WEB vmesnika z uporabo miške in tipkovnice (za vpis imen ali naslovov). Vmesni lahko "izbolšajo" le tako, da mu dodajo slike, glasbo, animacije...
Drugo pa je seveda funkcionalnost naprave. V sebi skriva bistveno večji potencial, kot pa je trenutno uradno podprt. Za te stvari pa so običajno narejeni tako dobri vodiči, da lahko celo stvar izpelješ po principu kopiraj/lepi, brez da bi moral vedeti L od linux. Uporaba in nastavitve teh dodatkov pa je nato zopet preko WEB vmesnikov z miško in tipkovnico.
Da te namesto linuxa ni mogoče strah računalnika kot takega?


Res nisem najmlajši,tudi računalništvo ni moj poklic. Sem pa bolj ziheraš in nerad kaj zaj... Zlasti če ne znam hitro popravit. Nimam pa toliko časa, da bi se poglobil v vsako stvar.
Preberem veliko, vprašam tudi. A čez komot ga ni.
Računalnika me NI strah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: birtija ()

telexdell ::

Tudi sam se mlad le po duši in nisem iz računalniškega foha. Vmesnik kar naj pustijo tako kot je, sem se ravno navadil nanj.Pri zadnji nadgradnji etrayza sem le parkrat kliknil za potrditev, brez da bi karkoli vpisoval. Podobno je v 99,9% primerih uporabe vmesnika. No ja. Če bi kaj naredili še na odzivnosti, se sploh ne bi pritoževal.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

birtija ::

Nikakor nisem mogel izvest setupa sw 1.04, ker mi comp (W7 64bit) ni našel ETja. Ko sem ET priklopil direkt (brez routerja ali switcha) na PC z XP 32 bit, mi je instalacija programa uspela. Na koncu je zahteval reboot, po njem pa je ET očitno zmrznil. ON/OFF stikalo ne reagira, čutim, da se disk vrti (WD 640 AAKS), ventilator ne dela sploh, nobena LED dioda za diske ne gori, WEB dostop ni možen. Modra LED gori, prav tako kot zelena za omrežje. Tudi disk sem zamenjal iz A v B pa nič.
Ko sem hotel ponovno pod istimi pogoji naloziti sw, mi comp ET ne zazna več.
Kakšna rešitev?
ventilator je začel delati!
Očitno ga omrežje ne spozna. Poskusil z netscan programom in ga ne najde.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: birtija ()

birtija ::

Očitno sem bil potreben RTFFs. Vzamem vse nazaj iz par postov nazaj o novem vmesniku.Je tale kar primeren.
Kako mi je uspelo? Z mini omrežjem na PC XP (32bit)in 192.168.0.xxx sistemom označevanja omrežja. Zaenkrat vse dela, preskusil sem transmision, zagnal THJ PHP skripto za programe, jih nekaj namestil in preskusil. Edino česar nisem našel oz. nisem mogel pognati, je bil ukaz za preverjanje LCC števila (WD disk). V zbirki programov tega ni, ukaza za instalacijo smartmon tools pa mi ni dovolil.
Je pa blo prebiranje vseh opisanih težav z ET na forumih kar mučno in časovno potratno.
Hijacker: A je za LCC na vidiku kakšna rešitev v tvoji aplikaciji?

birtija ::

birtija je izjavil:


Hijacker: A je za LCC na vidiku kakšna rešitev v tvoji aplikaciji?

Sem že našel v tvoji aplikaciji eTrayz sysInfo. Hvala!

TheHijacker ::

eTrayz sysinfo bo kmalu nova verzija. S še boljšo podporo za SMART. Bom dodal v installer, ko bo na voljo. Prvo alpha verzijo sem že videl.
http://www.google.si

telexdell ::

TheHijacker je izjavil:

eTrayz sysinfo bo kmalu nova verzija. S še boljšo podporo za SMART. Bom dodal v installer, ko bo na voljo. Prvo alpha verzijo sem že videl.

Sem danes naložil PHP instalaler in potem kliknil na instal denyhost. V zgornji vrstici se mi je napisalo, da je prišlo do napake med instalcijo. SSH dostop mi je nehal delati, nato je nehal delati FTP dostop in nato dostop preko 8080. Telnet sem imel že itak izključen. Sedaj mi ne dela niti dostop preko 8000. Je sploh kakšna možnost, da še vzpostavim dostop na eTrayz ali formatiram disk na PC in nato poskušam znova zbuditi staro stanje (seveda bret 1,3 TB podatkov)?
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

TheHijacker ::

Uporabi telnet dostop. Odstrani denyhosts in pa datoteko /etc/hosts.deny

Kot kaže si že prej se narobe prijavljal in je tvoj lokalni ip zablokiral.
http://www.google.si

telexdell ::

S svojega računalnika sem se prijavljal le preko bljižnic. Se pa na ET nisem mogel prijavi ne iz dveh drugih računalnikov v lokalnem omrežju, na na WWW stran preko interneta. Telnet je po defaultu izklopljen.
Stvar sem rešil tako, da sem iz ET vzel disk in ga priklopil na Xtreamer. Sistem je na ext3 particiji. (Nikjer na njem ni bilo /etc/hosts.deny ali kaj podobnega). Preko: sambe, ssh in ftp sem izbrisal tiste datoteka katere sem laho (ogromno datotek se ne da izbrisati ali jim spremeniti parametre?!). V ET sem vstavil drugi disk in nanj naložil sistem 1.04. Potem sem v ET vstavil oba diska. Ker je sistemska particije v RAID1 se mi je sistem avtomatsko prepisal na stari disk. Nato sem odstranil dodatni disk in po resetu ET (držiš reset in hkrati vklopiš stikalo) in po pisku normalen izklop/vklop ET. Vsi podatki na disku so ostali nepoškodovani in so dostopni. Izbrisale so se mi baze v MySQL (joomla) in namesto transsmision je stari rtorrent.
Stvar sem zapisal, če bo še kdo imel podoben primer. Bi pa bilo smiselno preveriti tudi PHP installer, saj nisem naredil nič drugega, kot pritisnil na puščico za namestitev programa denyhost.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

CallMeAl ::

Glede na vse dodatke, ki jih je mogoče namestiti na eTRAYz-a, me zanima naslednje: ali je možno narediti dodatek za snemanje IPTV streamov (multicast). Skozi browser bi takemu programu podal playlisto in nato nastavil timer za snemanje - eTRAYz pa bi potem ob nastavljenem času direktno zapisoval stream na disk.
Na Linux se nič ne spoznam, zato nimam pojma, če so kje kakšni "haklci". Ideja se mi sicer zdi precej straight-forward. Mislite, da lahko kaj takega kdaj pričakujemo... ali pa zadeva mogoče že obstaja?

Rok22 ::

Fantje, rabim en preprost odgovor in sicer:
na eTrayzu preko etorrenta dljam zadeve, pa bi kasneje te zadeve rad prerazporedil iz te default mape v moje (svoje mape), da locim glasbo, filme, koncerte itd. Kako to najenostavneje narest? Mape sem naredil vendar ko hocem zadeve movat v drugo mapo ne pusti ker nimam nekih pravic?

Drugo vprasanje se glasi. Kaj pridobim ce si zrihtam drug torrent odjemalec? Kot ga nekateri uporabljate? Predvsem me zanima razlika med ze vgrajenim etorrentom in transmission-om? Ali lahko v tem odjemalcu lahko vsakemu torrentu dolocim kam (kater direktorij) naj se posname?

To bi bilo zaenkrat vse. Hvala in lep pozdrav.

uvz123 ::

Odg. na drugo vprašanje:
Nobene posebne razlike ni, ker dejanski torrent odjemalec, ki teče v ozadju, je pri vseh enak (oz. je isti) - rTorrent 0.86. Razlika je samo v "maski" oz. prikazu v browserju. Od tebe je odvisno, kaj ti je bolj všeč oz. bolj uporabno. Večini je všeč utorrent style, ki ga boš dosegel z ruTorrent masko.

Odgovora na prvo vprašanje pa ne vem, ker se s tem (še) nisem igral. Jaz imam raje, da se vse zbira v eni mapi in nato sam razporedim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: uvz123 ()

cutmaster ::

Tole glede torrenta ni čisto res. Transmission je čisto drug torrent odjemalec kot rtorrent. Sem preizkusil oba in Transmission zaenkrat deluje MNOGO bolje. Imaš pa za oba napisane front-end kliente, ki delujejo zelo podobno kot utorrent.
Transmission je precej bolj zmogljiv, vendar pa možnosti, da bi vsak torrent nalagal v svojo mapo, nisem našel. Lahko pa nastavljaš up/down limite za vsak torrent posebej.

uvz123 ::

Ups... Uporabljam samo rTorrent preko ruTorrenta, pa sem mislil, da je ta Transmission samo še en front-end. No, bom še tega preizkusil. Hvala za info.

mitfif ::

Rok22 je izjavil:

Fantje, rabim en preprost odgovor in sicer:
na eTrayzu preko etorrenta dljam zadeve, pa bi kasneje te zadeve rad prerazporedil iz te default mape v moje (svoje mape), da locim glasbo, filme, koncerte itd. Kako to najenostavneje narest? Mape sem naredil vendar ko hocem zadeve movat v drugo mapo ne pusti ker nimam nekih pravic?


Sam se na etrayz povežem preko Filezille kot root ( geslo enako kot za admin, vrata (port) 22), potem pa tem novim mapam dodeliš ustrezne pravice (desni klik na mapo - potem pa dovoljenja datotek).

Dredllooxxx ::

LP,imam en jebeni problem in ker sem n00b za te stvari vas prosim da mi pomagate odločil sem se naložiti novi firmware za etrayz potegnil sem dol tole: etrayz_1.0.4-official_installer ampak naprave meni ne najde dam search again ista pesem ne najde naprave.
Moj E se nahaja na 192.168.5.106:8080 tko ga vidim drugače v programu za nalaganje firemwareta pa ne kje je fucking problem ker se lomim že celi fucking tedn fuck fuck fuck.Če mi to rata moram pogruntat celo fucking študijo da naložim fucking jebeni instalater da si bom končno usposobil transmission če mi bo ratalo uglavnem kupil sem ta nateg od nasa uporabljal sem ga en mesec in konc veselja ker je crapshit zmrznu vsake par ur sem ga moral fizično resetirat in stem se mi je sesul transmission in zdaj nimam nič razn nabiranje prahu prosim da se najde nekdo in mi zadevo pomaga usposobiti.Sory nakonc sm z živci fucking nateg.

TKOLE ZGLEDA TOLE ČUDO.
http://www.bobo-itstoritve.com/
««
8 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Domači server ali NAS (uporaba predvsem za FTP)

Oddelek: Pomoč in nasveti
113678 (3361) d0rK
»

Počasna domača mreža?

Oddelek: Omrežja in internet
71504 (1228) kmetek
»

Xtreamer DVD

Oddelek: Zvok in slika
81407 (1111) urosbe
»

Xtreamer Pro

Oddelek: Zvok in slika
327765 (5437) astras
»

Xtreamer eTRAYz RAID NAS ali Patriot Valkyrie Dual NAS

Oddelek: Kaj kupiti
51434 (1299) OldSkul

Več podobnih tem