» »

win2000 izklop

win2000 izklop

pino ::

Ok ne me prec poslat v maloro, ker je blo na to temo ze 100X napisano. Pa tud idkanje sem uporabil:D
Imam win2000, ker so se mi IRQ tepli sem nalozil kot standard PC. Sedaj so IRQ ok in masina laufa lepo, sam se winsi ne
izklopijo sami. v control panel
power options pa nimam zavihka apm.
Upgrejdal sem tud bios pa nista
Nalozil tazadnje gonilnike za vse naprave pa nista:D
Pripravil sem ga sam tolk, da ga vsaj na koncu lahko ugasnem z tipko Off na kisti prej se to ni hotel.Sem moral direkt kabel iz vticnice potegnit, da je ugasnil.
Ce pa izklopim standard PC se sicer IRQ tepejo sam ugasa pa lepo.
A bo treba kr rocno ugasat?.
LP Pino

Maxtor ::

Kako lahko vklopiš in izklopiš Standard PC?To bi tudi jaz rad vedel.

Kolikor jaz vem, je Standard PC odvisem od tega, kakšen BIOS imaš.

Pa še nekaj. Če si naložil Windows in šele nato flešal BIOS, moraš Windows na novo naložit, sicer ti nič ne koristi.

Jaz bi malo menjaval PCI kartice na plati, pa poiskal kombinacijo, ki ne bo povzročala problemov z istimi IRQ-ji, kljub temu pa v w2k skupni IRQ ne bi smel biti problem, bi moralo normalno delat.

McHusch ::

Standard PC se namesti ce med instalacijo na zacetku pritisnes F6. sicer se namesti ACPI Computer.

po instalaciji tega ne mores vec spreminjat, razen ce ti je vsec napis Inacessible Boot Device ob zagonu>:D >:D >:D

bastadu ::

McHusch: Jaz sem pred instalacijo pritisnil F6 in nimam Standard PCja...

McHusch ::

to mores pritisnat ko boota iz CDja pa ti spodaj pise neki v tem stilu: Press F6 to install aditional SCSI and RAID software.

bastadu ::

Ja saj o tem sem jaz govoril....

McHusch ::

ne vem no, do sedaj je pri vseh racunalnikih ta fora prijela, tko da ne vem kaj je narobe pri tebi,

ko bos naslednjic instaliral pol mal prebrskaj po tistem seznamu ki ti prikaze pa poisci Standard PC.

pino ::

oja da se poisci tole pa bos videl da gre

- SYSTEM PROPERTIES
- DEVICE MANAGER
- COMPUTER
- ACPI.....
- Update Driver
- specific driver
- show all
- na desni potem izberi STANDARD PC

resetiraj mašino in irq-je ti bo razmetalo tako kot je treba...
ko resetiras PC te sprasuje po nekaterih dll-jih in zahteva CD sam sem jih poiskal kar na hd in pokazal winsom pot do njih, pa vse lepo spila. (Imam vsak IRQ posebej

ce pa dam update driver (na PC standard) mi pa vklopi ACPI. Sam pol so vsi IRQ-ji na 11.(vsaj pri meni)

LP Pino

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pino ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

'music production computer' ... rabim mocen procesor ki ni dual , ker morem met ACPI

Oddelek: Kaj kupiti
272003 (1122) shadowline
»

comp se ne ugasne sam

Oddelek: Operacijski sistemi
8980 (860) Maxtor
»

Kako spremeniti IRQ za razne kartice v XP-jih?

Oddelek: Pomoč in nasveti
281827 (1477) AngelOfDeath
»

Odstranjevanje XP-jev

Oddelek: Operacijski sistemi
111159 (997) andrej
»

win2k irq

Oddelek: Programska oprema
6964 (848) pino

Več podobnih tem