» »

Nero 5.5.9.0 in 800 MB

Nero 5.5.9.0 in 800 MB

ssokec ::

Kako v Nerotu zapeči podatke na 800 Mb Cd-r?
Vedno mi javi da je na Cd-r le 704 Mb prostora, ali je to odvisno od samega medija ali od Pekača mam Teac W 524E, če ima kdo iskušnje s tem naj mi pove kako rešiti zadevo. Na medije sem pa lahko zapekel 90 min glasbe, podatkov pa mi ne uspe!

qshtr ::

Ko daš peči izberi zapri "čarovnika", v naslednjem oknu pritisneš zapis. potem vpraša če želiš overburn, in daš yes. Direktno iz "čarovnika" ne dela. vsaj meni ne.

seveda pa ti mora pekač podpirati tak zapis.

Lime ::

V nastavitvah v Neru obkljukaj opcijo overburn in snemati moraš v disk at once (disk naenkrat) načinu brez dosnemavanja.

Dami ::

Js pa glih glasbe nisem mogu posnet. Podatke pa lahk. Sploh mi ni javlo da bi rad overburnal, čeprav mam vse prav nastavljeno. Prek 90min pa tak ne gre. Teaci tega ne podpirajo, right?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

ssokec ::

hvala za odgovore, to vse sem že probal ampak mi ne uspe zapeč 800 Mb. že opcija medium info mi javi da je na CD-ju samo 703 Mb free, po mojem mnenju moj teac W 524E ne podpira te opcije

Lime ::

Teac podpira.
Programi, kot je tudi media info, pa tako ne poznajo medijev večjih od 700MB, tako da ne pričakuj, da ti bo napisal, da imaš 800MB na razpolago.

Han ::

ssokec: Če imaš enako ploščo, na katero si spravil 90 minut glasbe, bi tudi 800 MB podatkov moralo iti gor. Poskusi še s kakšnim drugim programom. Teac 24x podpira snemanje do 89:59 oziroma 800 MB.

qshtr: Čarovnik snema v Track-At-Once načinu...

Dami: Teac 40x bere in piše 99 minutne (870 MB) plošče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

ssokec ::

S katerim programom lahko še poiskusim?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Natega s CD?

Oddelek: Pomoč in nasveti
311736 (989) 3LeR.
»

peka na 800 MB CDje

Oddelek: Pomoč in nasveti
9906 (695) Flash
»

Smartbuy 90+ min (800+MB) CDji.... ha ha

Oddelek: Kaj kupiti
171860 (1363) Ashrack
»

Teac in Smartbuy mediji!

Oddelek: Pomoč in nasveti
131211 (938) pivmik
»

Peka na 800 Mb CD.je

Oddelek: Pomoč in nasveti
5865 (691) ender

Več podobnih tem