» »

peka na 800 MB CDje

peka na 800 MB CDje

Flash ::

Me samo zanima, če je za tovrstno početje potrebno imeti kompatibilen CD-RW rekorder? Imam nek file (758 MB) in 800 MB medij, vendar ga ne morem zapečti! Javlja, da je premalo placa.

Moj rekorder pa je NEC 7100A (24x10x32)

Mr.B ::

Če je to kak SVCD , potem enostavno prekompreseraj mpg2 v DIVIX , pa bo , kvaliteta bo pa ista . Lahko pa oba CD-ja prekompreseraš v enega ....

Drugače rabiš pa pekača ki to podpera 90min oz 99min cd-je plus seveda medij. Pa nikakor ne sanjaj da bi pekel s kakšno 24x hitrostjo , itd Link
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

borchi ::

ne! če je mpg2 fajl, ga v nerotu normalno zapečeš kot svcd. 758Mb mpeg2 po zlahkoto šou na 700Mb cd, če ga zapečeš v svcd formatu.
l'jga

boštjan ::

flash v nerotu moraš omogočit overburn,pol pa še tam ko zdaj piše 82min,vpisat 90min in to naj bi blo to.če pa ti kaj zjebe,medij ali pa recorder pa jaz ne odgovarjam:D

Flash ::

Najprej bom poskusil tole foro s pečenjem v svcd formatu.

Za overburn sem nastavil na 90, nato 89, zatem še 88... nič. Enostavno noče pečt. Pogledal sem tud tisto stran, katero jo je priporočal Mr.B in moj recorder je na listi, ki ne podpirajo teh extended medijev. Smola pač. Sicer pa tenks za odgovore!

sinko999 ::

Mam naslednji pekač TEAC W524E pa pečem na 790 M velike fajle z 24 hitrostjo. Ker mi pekač ne omogoča večji overburn.Ja in vsi cd-ji delajo.

LP
Ni? ni ve?no !

Jure2k ::

Preden začneš pečt nastav disc at once. Nujno, vem, da je to narobe sem 99% prepričan.

Jure2k ::

Aja, če je pa NEC, pa nisem več tok prepričan... samo še 70%>:D

cekr ::

V pogon postavi CD, potem pa poženi program "Nero CD Speed". Potem pa poženi overburning test.
Kapaciteto CD-ja pa počasi povečuj od 80min naprej. Ko boš prišel na mejo, ti bo začel malo škrtat. Takrat boš vedel, da si prišel do meje, ko ne gre več.

Flash ::

To s svcd formatom deluje :D

Sem dal na disk at once, vsaj kolikor se spomnim. Bom pa še 1x za vsak slučaj preizkusil.

cekr: ok, to je naslednje, kar bom preizkusil.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nero in snemanje preko meje ....

Oddelek: Programska oprema
201443 (1195) pagat34
»

Kako zapect 90 min in 20 sek dolg film

Oddelek: Pomoč in nasveti
281684 (1254) largie
»

Overburn ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231638 (1303) StratOS
»

Program za DVD format iz Dvix formata

Oddelek: Sedem umetnosti
151927 (1688) metro
»

Datoteka večja od 702Mb

Oddelek: Pomoč in nasveti
211955 (1668) Mr.B

Več podobnih tem