» »

Zakaj mi seti ne dela?

Zakaj mi seti ne dela?

twosocks ::

Prve dni je lepo delal..po cca.3 paketke na dan (cca.5,7 h/paketek). Pa ma StiWatch.

Zdej pa zalaufam, pa mi procenti sploh ne naraščajo....textovni seti sicer laufa sam ni napredka...kaok usposobt? Kaj je narobe?
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

Igor ::

probris cel dir
posnem se enkrat
dl nov paket z podatki ..

Loki ::

gres v DOS console, cd-jas v SETI@home dir pa vtipkas seti.exe -verbose (seti.exe je ime tvojega setija).
Probej dat pri SETIWatchu refresh.

Igor to ne bi cisto nic pomagalo.
I left my wallet in El Segundo

twosocks ::

Al so 3.00 verzijo odklopl da ne dela????
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

Loki ::

Aja sit na to pa sploh nisem pomislil.
Pri verziji 3.00 so odklopili download WU-jev, vendar pa lahko se vedno uploadas.

Tko da, si dobis kaksen caching program (setidriverja raj ne, ker ti bo delal tezave po temu, ko jo bodo dokoncno odklopili), das kokr klienta 3.03, downloadas WU-je, zbrises klienta in das na njegovo mesto 3.00.

Verzije pre 3.03 bodo najkasneje do 31.1. 2001 DOKONCNO ODKLOPILI.
I left my wallet in El Segundo

PaJo ::

Hm.. ja no meni zaenkrat 3.0 verzija se zmeraj cisto ok dela, lahko obdelujem in posiljam tak da nevem kaj maste ostali bleme;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Loki ::

Poj so pa verjetn spet enablal.
Vseen 31.01.2001 je koncni datum za 3.00, tko da updatajte kliente do takrat.

Pajo poglej moj komentar na Slo-Tech SETI Team novico pa nared to, kar pise tam.
I left my wallet in El Segundo

Igor ::

pajo zdej ne mores vec DOBIT WU z verzijo starejso od 3.03 to lahko tko probas da posnames seti exe v nov dir in probas dl paketek ..
lahko pa jasno posiljas rezultate shranjenih paketov (od recmo seti driverja) ..
samo tut te bojo pomoje kmal odklopil ..

MadMax ::

Igor: ne tko hitr obupat! Nekaj ur res ni bilo odziva,toda pravkar sem spet DLjal WU za text 3.0:D

PaJo ::

Tocno tko je bilo, meni vceraj zvecer ni slo danes zjutraj pa komot:D

Drugace pa tisti link bomo spremenili ni blema:)
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Igor ::

hmm vsi so govoril da je 3,03 pocasnejsi ampak men racuna paket na 3,03 15 ur na 3,0 mi ga je pa 6 ur ?
a je kdo opazno kej podobnega a je nekej v riti ?

edmund ::

Hem, meni je tudi računalo... Sicer je izpisalo koliko procesorskega časa je porabilo pa vse - samo tam ko je skupno ne napiše nič... Tak da sem vse skupaj vrgel tja... >:D
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

PaJo ::

Ja zato pa glih vecino folak noce na novo 3.03 verzijo, ker ma vecje pakete in stem dela dlje casa, zal pa bomo morali vis pocasi preit na to verzijo;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Igor ::

hmm ce bo taka razlika v racunaju paketa jih en lep kurc gleda, to ni pol nic druzga kot eno glupo neoptimizirano sranje ..
tko da ..
bay bay seti ..

JLP ::

Ja paketi niso nč većji sam večji območje pogleda klient, se prav nrdi več znanstvenga dela. Zato je čist normalno da skor 2x dl dela. Je pa to tud koristno za nih sej dobijo tko mn zahtev na nihovih serverjih. Lohka bi reku, da skor 2x mn. Tko da so tud nihovi serverji razbremeneni.
Igor če delaš sam zarad števila paketov je to prov patetično. SETI se laufa da pomagaš znanstvenikm ne pa da se okol hvalš kuk paketov maš pa take otročarije.
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SETIhome, HE HE...! :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
381617 (1016) Loki
»

SETI

Oddelek: Pomoč in nasveti
201439 (1245) Loki
»

seti@home

Oddelek: Slo-Tech
362090 (1803) Igor
»

SETI@home

Oddelek: Loža
131854 (1719) Phil
»

SETI (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
876705 (4730) Loki

Več podobnih tem