» »

Windows update ne dela!

Windows update ne dela!

poga ::

Zivjo!

en cuden problem se mi dogaja pod Windowsi 2000 - in to na dveh razlicnih racunalnikih! (ne obeh sta legalni kopiji - seveda razlicni - Windows 2000 OS-a).

Ko grem na Windows Update stran se ta cisto ok nalozi. Ko nato kliknem "scan for updates" se vse skupaj zgodi zelo hitro - prehitro - verjetno se sploh nic ne preveri, katere update potrbujem. Vse kar dobim je sporocilo "There are no updates available at this time", ter tam na levi strani ekrana je "Windows" link siv - ne da se nanj kliknit (med tem ko sta linka "Critical Updates and Service Packs" in "Driver Updates" OK).

100% sem preprican, da so za racunalnik na voljo vsaj kaksni updati - kako to vem? Enega izmed njih sem pred kratkim formatiral in na novo nalozil OS, pa mi do sedaj se nobenega updata ni dol potegnil. Poled tega pa mi "Windows critical notification" tezi da so na voljo updati, amapk ko grem na to stran ne najde nicesar...

Kaj hudica je narobe? :\

Highlag ::

Najbrš je program, ki prečekira računalnik kako sesut.

Poglej v Windows/downloaded program files/

pa zbriši update.class.

Ko boš šel ponovno na net bi se moral program ponovno naložit

Lahko pa je nekaj popolnoma drugega :D

poga ::

sem probal... tole žal ni delovalo. ;((

poga ::

no nekaj novega sem odkril - ce se logiram kot "Administrator" potem zadeva deluje OK (zdaj mi je nasel 8 updatov). Ce se pa prijavim pod svojim uporabniskim imenom (ki ima tudi Administrator provilegije seveda) pa zadeva ne deluje...

A se komu kaj dozdeva kaj bi bilo lahko narobe nastavljeno pod mojim uporabniskim imenom da zadeva ne deluje?? :\

ToniT ::

Lahko, da imaš za tvoj account nekje nastavljeno prepoved update (ali kaj podobnega). Prepovedi (deny) prevladujejo nad ostalimi nastavitvami. Preveri .....

Uporabnik ::

IE/tools/language/
angleški jezik mora bit prvi pol pa šele slovenki


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konec AutoPatcherja

Oddelek: Novice / Varnost
204803 (2670) MrStein
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29340306 (15288) brainiac20
»

XP SP2 spet buri duhove (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
678399 (6196) Keyser Soze
»

SUS; kako nastavit, da na clinet PCju Windows Update kaze na lokalni SUS server?

Oddelek: Operacijski sistemi
131742 (1536) Microsoft
»

Po dnevu zatišja -- Microsoft in RPC (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
656736 (6736) undefined

Več podobnih tem