» »

Nesposobnost

Nesposobnost

hatch ::

Kot prvo bom pokritiziral stvar glede usernamov/passwordov.. stari username mi kakopak ne dela (hatch) ker sem pac imel password dolg 3 crke.. sedaj pa imam password enak usernamu, ce koga zanima. Me ne moti ce ta password ve cela slovenija. KAJ VAS BRIGA KAK PASSWORD IMAM!? Moj password ne vpliva va varnost in integriteto vasega streznika v nikakrsni meri!
passworda na starem usernamu pa tudi ne morem zamenjati, ker pac "send password" ne dela kot bi moral.

Druga stvar.. forum je se vedno pocasen in v kletki. (skoraj leto in pol nazaj je bilo obljubljeno, da bomo lahko surfali po forumu brez sidebarov) to bi vam lahko dokazal, pa se zdaj ni search funkcije na forumu. (je bolj pomembno omejiti userjem passworde, kot dodati search)

In vasi pisci se se vedno neki spakujejo s idiotskimi jokerskivimi izrazi, ki vas samo naredijo se bolj glupe kot ste. Subjectov pa se vedno ne znate pisat. SUBJECT = KRATEK POVZETEK NOVICE! ne pa subject ala "mp3" "winamp" "sdr ram"
STE KRETENI?
"mp3 se vraca" "izsel nov winamp" "sdr ram izumira" taki subjecti so pravi

pa se vas bom okurcal, ker je se veliko stvari narobe na slo-techu
  • zaklenil: Tomi ()

Tomi ::

Sicer je tole do srca segajoč post, samo kaj, ko pa je poln neresnic. Pa kar lepo po vrsti.
1.) Send password dela, samo vprašanje je, če imaš prav nastavljen e-mail. Druga zadeva je, da smo sedaj na enem nadomestnem serverju, ker je včeraj šla plata na serverju.
2.) Forum ni v pizdi (poznam nekaj Mariborčanov in vem, kaj je kletka), zakaj pa dela počasi, pa poglej točko 1. Kar se tiče searcha, pa ti svetujem, da greš k okulistu, ker search je že nekaj mesecev in dela prav lepo.
3.) Ti naslovi novic, ki si jih omenil, niso naše maslo, ker kot lahko vidiš, so to novice, ki nam jih pošljejo uporabniki. Res je, da bi lahko spremenili naslove, samo kakšen smisel bi to imelo.

Upam, da si sedaj zadovoljen.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Dr_M ::

hehe, eni pa res ne znajo slovensko vec :) sej iskanje je ze dolgo casa.ce pa ne znas vec slovensko pa poglej v ang-slo slovar 8-)

darh ::

haha lol... sem se fino nasmejal k sem bral tvoj post hatch123.... si izvrsten primer človeka k iz sebe dela kretena...

Če bi prebral novico ob zamenjavi oziroma drugačnem kriteriju gesl bi ti bilo jasno da masikateri uporabnik ni imel nastavljenega gesla oziromat so imeli tako kot imaš sedaj ti... hatch123... seveda ne ogrožaš integritete serverja... ogrožaš edino samega sebe. V tem trnutku se lahko KDORKOLI prijavi pod tvojim usernejmom in piše karkoli hoče -> sledijo sankcije... seveda v tvoji smeri... smeh...

Na ostalo je že tomi odgovoru, edino na zadnjo stvar bi dodal še nekej. Kot VSI ostali uporabniki imaš tudi ti pravico pošiljat novice. Dej.. bodi frajer, ne pa kreten kot smo mi kot praviš pa nam mal nakaži KAKO se piše novice... dej no... a bi? POTEM bi te rad slišal soditi o kvaliteti naših novic, nič prej... seveda ne rečem.. mogoče si izvrsten pisec... samo... toda do sedaj nism opazil.
Excuses are useless! Results are priceless!

bastadu ::

No comment:P

hatch ::

Hja, saj imate prav. Slej ko prej bom zamenjal password manj ljudi bo izkoriscalo moj nick.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Elemen_T ::

Ta je bila pa še bolj nevmesna lol

bodom ::

hehe, jao jao...svasta ljudi na tem svetu:D

Elemen_T ::

Ma your mother was a svoboda govora!

kuglvinkl ::

Zakaj brisete poste o mojih piratskih DVDjih????

Ja, TO BI TUDI MENE ZANIMALO!!!!???!!!

hehe

O Bog... Sicer je pa prezentno: če ne vidi kje je search, tudi ne vidi, kje je link do pravil.

Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

No hatch, dej pojamraj tu, da so se ti brezbožni, na ustavo požvižgajoči in brezsramni admini drznil zakleniti temo in ti na veleumno čelo nabiti pristen štempelj.
Your focus determines your reallity

Tomi ::

Tema je daleč prešla mero dobrega okusa. Zaklepam.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LinkedInu leta 2012 ukradli 100 milijonov gesel, ne le 6

Oddelek: Novice / Kriptovalute
289489 (7618) [D]emon
»

Remote Desktop, nastavitev

Oddelek: Omrežja in internet
337745 (4619) fosil
»

Debian Lenny user

Oddelek: Pomoč in nasveti
7862 (774) Nesta
»

Windows pri varnosti (spet) boljši od Linuxa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
787637 (5992) borchi

Nesposobnost #2

Oddelek: Slo-Tech
5918 (688) Tomi

Več podobnih tem