» »

zakaj ljudje gledajo Kmetijo in podobno

zakaj ljudje gledajo Kmetijo in podobno

1
2
»

jype ::

;-)> Gledanost imajo zelo veliko napram naši nacionalki

Hidak gleda več kot 85% vse Slovenije!

Karaya 52 ::

donfilipo> Skrivnost reality TV konceptov je v tem, da večinski gledalec dobi občutek nekega navideznega vpliva na dogodke.

Se strinjam. To je lep uspeh za enosmerni medij kot je TV. Podobno je rimska svojat in vse kar je vmes vključno s tribuni vzklikala zmagovitemu gladiatorju, drugega pa poslala v Elizij ali kam drugam. Edina večja razlika ki jo vidim je logo kanala A, odsotnost sredozemskega sonca in veliko slabša izvedba. Poplavit areno na robu Sahare in potapljat ladjice ni kar tako.

gruntfürmich ::

Pop TV in Kanal A sta podn od podna ...

Argumentiraj. Gledanost imajo zelo veliko napram naši nacionalki, tako da vse kaže da ni tako. Ali pač?


že samo povdarjen text je dokaz da je to podn od podna...
če pa še k temu dodaš ameriške lastnike, pa si itq bolj siguren v to kot pa v lastno življenje.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

BigWhale ::

Ena resna, multiplayer FPS igra, v kateri je potrebno zelo veliko taktiziranja, hitrih odzivov (ločevanje friend/foo, izbira pristopa k problemu), ipd. se mi nikakor ne zdi običen šrot za mozak. No, lahko jo narediš takšno, seveda. Slepo nabijačino. Ampak če je zadeva resen contest preraste v popolnoma druge okvire.


No, nastej eno.

ABX ::

Ena resna, multiplayer FPS igra, v kateri je potrebno zelo veliko taktiziranja, hitrih odzivov (ločevanje friend/foo, izbira pristopa k problemu), ipd. se mi nikakor ne zdi običen šrot za mozak. No, lahko jo narediš takšno, seveda. Slepo nabijačino. Ampak če je zadeva resen contest preraste v popolnoma druge okvire.


No, nastej eno.


Bilo katero, proti koordinirani ekipi nimaš za burek. In prav koordinacija in komunikacija sta temelj sodobne družbe. Individualna anarhija pa znak omejenosti.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

gruntfürmich ::

Ena resna, multiplayer FPS igra, v kateri je potrebno zelo veliko taktiziranja, hitrih odzivov (ločevanje friend/foo, izbira pristopa k problemu), ipd. se mi nikakor ne zdi običen šrot za mozak. No, lahko jo narediš takšno, seveda. Slepo nabijačino. Ampak če je zadeva resen contest preraste v popolnoma druge okvire.


No, nastej eno.


že to da skušaš popraviti svojo napako in se izboljšati terja nekaj pameti ter discipline...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

whoever> ločevanje friend/foo

Sej friend je loh foo.

Keyser Soze ::

Naštejem naj eno?
Katerakoli bolj razširjena FPS (RTCW, BF2 - te ki sem jih jaz igral), ki je bila popularna oz. je popularna dovolj, da nabere eno dobro bazo igralcev (poleg obsežnega šrota - kot povsod drugje).

Lahko igraš kar tako malo bum, bum tja, malo bum, bum sem in se čudiš kakšen dolgcajt je zadeva.

Lahko pa igraš v uigranem timu. Poznaš taktiko svojih soigralcev, probaš hitro prepoznat taktiko nasprotnikov, ipd. Plus še to, da zahteva terja razmišljanje v naprej, in pa hitre(!!!), res hitre odločitve, ki morajo biti pravilne, saj v nasprotnem primeru najverjetneje ni poti nazaj.

Če preigravaš eno in isto mapo z enimi in istimi nasprotniki zna tudi to sčasoma postati dolgcajt. Če zadeve menjaš so opcije praktično neskončne. In komot presežejo tvoj "dokumentarec" s katerimi pelješ mozak na pašo, ker ti ni treba nič razmišljat in se predvaja sam od sebe.

Skratka, ne kar tako metat zadeve v en koš oz. posploševat.

P.S.: @Jype - Gre tudi v drugo smer. Kaj pa zdej? Ti bo mama spekla štrudl, ker si tako bistroumen, da si sam pogruntal to? O_o
OM, F, G!

ZaOstali ::

Ena resna, multiplayer FPS igra, v kateri je potrebno zelo veliko taktiziranja, hitrih odzivov (ločevanje friend/foo, izbira pristopa k problemu), ipd. se mi nikakor ne zdi običen šrot za mozak. No, lahko jo narediš takšno, seveda. Slepo nabijačino. Ampak če je zadeva resen contest preraste v popolnoma druge okvire.


No, nastej eno.

:D Ta boljše Quake različice so Über hard. Če si usposobljen, da preskočiš/prebunnyhopaš celo mapo v 2 sekundah je (na Hard mapah) vražje težko ubit sovražnika (brez da bi se ustavil).
Ok, morda vas 3/4 tega sploh ne bo razumelo, ampak važno da jaz razumem ^^

tsh2 ::

pri igranju fps iger (quake3 in quakelive) sem se jaz naučil nečesa poučnega kar se da uporabiti tudi v resničnem življenju: ne boš zmagal, če nisi res odločen, da boš zmagal. to velja seveda, če igraš z nasprotniki, ki imajo skill vsaj enak tvojemu. no enako je v življenju z doseganjem raznih ciljev. če nisi res odločen, da boš dosegel nekaj težkega, tistega skoraj sigurno ne boš dosegel.

Mipe ::

Pa menda ja ne enačite Kmetije z FPSjkami? Ljudje božji...

jype ::

Keyser Soze> P.S.: @Jype - Gre tudi v drugo smer. Kaj pa zdej? Ti bo mama spekla štrudl, ker si tako bistroumen, da si sam pogruntal to? O_o

Hm? Mislim, da ne razumeš:

Friend menda veš kaj pomeni.

Foo (as in foobar) - fucked up (beyond all recognition).

Foe - not friend.

Od tod friend or foe, nikakor pa ne friend or foo :)

tsh2> sem se jaz naučil nečesa poučnega

Haha.

Jaz sem se tudi nekaj zelo poučnega naučil: point the bleedin gun away from yourself!

PacificBlue ::

;-)> Gledanost imajo zelo veliko napram naši nacionalki

Hidak gleda več kot 85% vse Slovenije!


:D Ne pozabi na Orf in Dober dan, Koroška.

Medkulturni dialog FTW!:))

whatever ::

Mene Mostovi-Hydak pomirjajo.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

tsh2 ::

jype> Jaz sem se tudi nekaj zelo poučnega naučil: point the bleedin gun away from yourself!

si mislil smoking gun? kakor da nekoga drugega okriviš za nekaj, kar si naredil? kje si se to naučil? =)

Keyser Soze ::

Keyser Soze> P.S.: @Jype - Gre tudi v drugo smer. Kaj pa zdej? Ti bo mama spekla štrudl, ker si tako bistroumen, da si sam pogruntal to? O_o

Hm? Mislim, da ne razumeš:

Friend menda veš kaj pomeni.

Foo (as in foobar) - fucked up (beyond all recognition).

Foe - not friend.

Od tod friend or foe, nikakor pa ne friend or foo :)

Eh, typo. Sploh videl nisem dveh o-jev. Še ko sem reply pisal je beseda v moji glavi zgledala pravilno.8-O

FUBAR pa equals not FOOBAR. Vsaj v mojem slovarju. FUBAR je že zjeban do nerazpozanovnosti/nepopravljivega, ampak da je pa FOOBAR isto... To pa prvič slišim. Charlie Foxtrot je slično FUBAR.
OM, F, G!

BigWhale ::

Bilo katero, proti koordinirani ekipi nimaš za burek. In prav koordinacija in komunikacija sta temelj sodobne družbe. Individualna anarhija pa znak omejenosti.


Ampak ravno za to gre pri resnicnostnih sovih.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Več kot polovica zaposlenih v Silicijevi dolini izgoreva (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostalo
5325752 (22298) nekikr
»

Policijska prepotentnost

Oddelek: Loža
202232 (1625) amigo_no1
»

Kmetija - 2009 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
63537903 (18674) galu
»

RTV zahteva umik "Kmetije slavnih" v poznejši termin (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696162 (4082) k4vz0024
»

Kmetija

Oddelek: Loža
273757 (2312) reeves

Več podobnih tem