» »

Nova miska?

Nova miska?

dba ::

Zal mi je crknila miska s katero sm bil dolgo časa zelo zadovoljen (logitech mx1000), zanima me kaj bi mi predlagali, da nabavim?

Trenutno sm v ožji izbor vrgel spet logitechovi mx1100 in pa mx revolution, predvsem tisti, ki ste mogoče že obe imeli, bi vas prosil, da malo delite svoje občutke gleed uporabe, priročnosti, kakovosti...

Sem pa odprt tudi za kak drug predlog...

lp

pol3ni ::

Jaz sem si kupil tole in sem zelo zadovoljen

Uradna stran
http://www.icon7.com/

Ali pri nas
http://www.comshop.si/Article.asp?artic...

clix ::

Imam mx revolution, in če bi sedaj kupoval novo, bi izbral Performance Mouse MX ali pa mx1100. Revolutiona pa ne, saj ima (meni) nadležen in neuporaben dodatni "kolečšek".

dba ::

tud js sem študiral glede tistga koleščka...
potem bi blo boljš ta cenejšo ;)

odlično... se mi dopade... ;)

galu ::

G5?:)
Tako to gre.

dba ::

mora bit brezžična ;)

aja, pa ravno sm ugotovil, da mx1100 ni za polnjenje... kar se mi načeloma ne dopade... še kaka ideja?

subby ::

imam mx revolution in moram rečt, da je specialna...
tisti dodaten kolešček ni prav nič nadležen, ko se navadiš .. sam ga zelo pogosto uporabljam, nastavljenga za glasnost

djordjevic ::

Še en glas za revolution. Tri leta mi že odlično služi. Vsi gumbi plus tisti ob strani mi pridejo zelo prav pri delu. Skratka, če bi kupoval novo miš, bi spet izbral to.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Okapi ::

Jaz imam tudi revolution, s stranskim koleščkom za glasnost. Ta srednjega pa ves čas nastavljenega na freewheel, za hitro skrolanje (levo-desno pa kolešček premikam za zum). Sem zelo zadovoljen in trenutno ne vidim boljše miške. Enkrat mi je, še v garanciji, sicer crknil napajalnik, ampak sem šel na servis in so mi takoj dali novega.

O.

madog ::

Jaz imam tudi revolution, s stranskim koleščkom za glasnost. Ta srednjega pa ves čas nastavljenega na freewheel, za hitro skrolanje (levo-desno pa kolešček premikam za zum). Sem zelo zadovoljen in trenutno ne vidim boljše miške. Enkrat mi je, še v garanciji, sicer crknil napajalnik, ampak sem šel na servis in so mi takoj dali novega.


+1 definitivno najboljša miška do sedaj
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

clix ::

Zgleda sem jaz dobil revolutiona z defektnim dodatnim koleščkom. v smeri naprej, je tako občutljiv, da že skoraj samo dotik sproži "akcojo". Zato sem ga disabelav.

bosmla ::

Zakaj pa ne se enkrat logitech mx1000? Jaz sem jo kupil (drugo) kar v merkurju edino tista "guma" na prijemalnih povrsinah je bolj slaba in se lusci pa mi je ni bilo nesti nazaj. btv tudi prva se dela pa je stara cca 5 let (dnevna uporaba cca 9 ur).

TehDucky ::

Kaj pa G7 ?

HeXeD ::

Še en glas za MX Revolution. Lepo se prilaga roki, gumbi so meni osebno okej..
HeXeD

dba ::

najboljša novica: izvijač, malo čaranja, in mx1000 je spet živa :D upam, da še dolgo ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alternativa Logitech wireless laser misim

Oddelek: Kaj kupiti
232885 (2477) PlayTheGame
»

GAMING: kabl/wireless miška

Oddelek: Kaj kupiti
163240 (2664) ariel
»

Katero Logitech miško kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
412954 (2149) Sandi1987
»

Kako miško kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
716349 (4829) erzy
»

Test Logitech MX Revolution

Oddelek: Novice / Ostale najave
455706 (3097) djordjevic

Več podobnih tem