» »

PayPal Mastercard višji znesek

PayPal Mastercard višji znesek

Curious ::

Premišljujem, da bi prek PayPal-a kupil eno dražjo stvar (cca. €1.200), na MasterCard-u pa imam samo €480 limita.

Ali moram na banki zaprositi za višji limit ali lahko nekako nakažem na PayPal ta denar in višji limit sploh ni potreben?

dejanslo ::

AFAIK ne moreš nakazovat, razen iz drugih računov, kar pa bi bilo nekako proti pravilom. Stremijo k temu, da imaš čim več posameznih transakcij iz računa, da poberejo čim več provizije.
There`s More Than One Way To Do It

BlaY0 ::

Če imaš tak PayPal račun, da omogoča prejemanje nakazil, potem ti vsak lahko nakaže, samo boš za vsako prejeto nakazilo plačal provizijo PayPal-u. Potem ta nakazani denar lahko naprej nakažeš. Samo ne verjamem, da imaš tak račun.

BuBBle.D ::

Oba dva nad mano, ne bluzita.

Nima veze koliko limita imaš. Nakaži si denar iz osebnega računa na mastercard.
Kako to narediš, ti piše spodaj na izpisku, katerega dobiš vsak mesec. Sam imam limit 600EUR in kupujem stvari v veliko večji vrednosti.
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

ender ::

Limit si lahko tudi začasno dvigneš - vprašaj na banki, kjer si vzel MasterCard.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

ncc2000 ::

Če imaš PayPal vezan na MC, si moraš povišati limit.

hotlips ::

Kakor BuBBle.D prav, če imaš dovolj denarja na MasterCardu pol limita sploh ne rabiš. Oziroma imej na MC tolk denarja, da ti bo z limitom skupi znesel vsaj 1200EUR pa še kakšen EUR za vsak slučaj. Pazi pa na to, da imaš na MasterCardu dovoljen dovol visok dnevni odliv (oziroma kolk na enkrat lahko največ zapraviš preko MCja), v tvojem primeru vsaj 1200EUR naenkrat.

lp.hl

JayKay ::

malo mešate zadeve: 480EUR limit je mesečni limit, oz koliko lahko v enem mesecu porabiš. Ni to plus stanje ter pol še 480 "minusa"

Alamar ::

Kako bo imel dnevni limit 1200 EUR, če ima mesečni 480? Poleg tega, če ima običajen paypal račun, ima tudi tale limit za enkratno vsoto (če se ne motim 500EUR).

borutz ::

paypal ti sploh ne bo odobril nakupa ce imas samo 480 eurov limita
enostavno bo napisal da kartica ni prava.
ne mores kaj v minus it
pa ni to maestro.
jaz sem se vedno zaprosil za zacasni limit 2-3 mesece predvsem v poletnih dneh ko sem bil v tujini
ni problema, ga dobis samo moras iti na banko in podpisati
da pa lahko iz navadnega racuna nakazujes na master card pa ne poznam
tako da ne vem ali je to resitev ali ne.

dopolnitev
ce imas limit 450 eurov pomeni da lahko samo 450 "zapravis " na MC na mesec
Tudi ce imas 5000 eurov na kartici ti to ne bo pomagalo.
se pravi nakazovanje denarja ti nic ne pomaga :)
limit je pac varovalka v slucaju kraje da ti nekdo ne pobere ves denar ki ga imas gor.
edina resitev je zacsni dvig limita ali pa da ti ga odstranijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borutz ()

Alamar ::

Itak, enkratni limit imaš tudi recimo za Maestro preko bankomata ali Pos terminla. Sem enkrat v štacuni kar debelo pogledal, ker nisem mogel plačati televizorja s kartico. Kličem na banko in mi povedo, da imam 480 EUR limit na enkratni nakup s kartico. To so zadeve, ki ti bi jih morali takoj jasno in glasno povedati, ne pa da po 3 letih to sam ugotoviš na neprijeten način.;(

Tilen ::

Mene pa zanima, če imam recimo Mastercard z dnevnim limitom POS/BA 10 in mesečnim limitom 100. A lahko s paypalom en dan opravim nakup v vrednosti 30?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3790761486 (3619) aspire2k
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817136812 (16776) igi82m
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333108837 (35884) PINki
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
4311739 (10456) Oktan
»

PayPal help

Oddelek: Omrežja in internet
256907 (6073) rakun24

Več podobnih tem