» »

5.1 sistem + stereo za PC

5.1 sistem + stereo za PC

nobodyelse ::

Imam logitechov 5.1 sistem, ter nek glasbeni stolp in bi rad uporabljal oboje, stolp za posusanje muzike, logitechove zvocnike pa za filme..(muzika = zvocnika od stolpa, film = logitec, center zvocnik, bass in zadnje dva).

Zdaj sem vklopil stolp kar v ojacevalec od logitecha, sem dal stran sprednja dva zvocnika in vklopil stolp. Ampak zdaj to ni pravi zvok. Rad bi mel oboje direktno v zvocni in da mi nebi bilo potrebno nic preklaplat ampak bi bilo fiksno.

Ali naj kupim nek razdelilec, in ga dam v zvocno(zelen input) in bom mel potem 2 vhoda in dam enega v stolp, drug pa logitech.
Zvocno mam tole. Glede na to da ima 6 vhodov ali sploh rabim razdelilnik, jo lahko kako skonfiguriram, da bom lahko priklopil kot zelim?

RazzorX ::

Tam te ne razumem čisto, kaj si naredil, ali si priklopil zvočnike od stolpa direkt na ojačevalec od logitech zvočnikov ali kaj drugega, uglavnem če si naredil prvo, tega ne delaj.

Povej najprej še, kater stolp imaš in če ima digitalen vhod za zvok? Ali pa vsaj povej katere vhode ima zadaj?

nobodyelse ::

Pr stolpu mam audio in/out. In to sem priklopil na ojacevalec od logitechov, ne pa direkt zvocnike.

nobodyelse ::

Oz. zadaj na stolpu mam tkole:

VCR: IN (left, right) in OUT (lefr, right)
VDP: IN (left, fight)
TO SH-EH600: IN (left, right) in OUT (lefr, right)


Zdej sm dal na VDP, sej to je pomoje cist usen na kater IN dam...

RazzorX ::

Ja digitalnega očitno nimaš, sem mislil, da bi imel pač logitech-e priklopljene preko analognega in stolp preko digitalnega vhoda in potem samo v windowsih nastavil katero izhodno napravo želiš izbrat. Ampak tega nimaš, zato se bo treba spomnit nekaj drugega.

Mogoče kak preklopnik?

nobodyelse ::

Kaj mislis o temle?

http://www.mimovrste.com/artikel/162001...

Pa prkilopim stolp + logitech (brez front(left/right)). Al bo prevec pokvarjen zvok?

nobodyelse ::

Heh mam resen problem, tako bom pustil kot je....sem si sposodil kabel, da sem priklopil stolp direktno v zvocno, in zvok sploh ni nic bolsi in se radio moram dat zelo zelo na glas, da je primerna jakost. Ma lesvico do 80 in moram dat na 60 + zvocna do konca, da je kokrtolk na glas.

Ce imam preko logitecha dam pa na max 40 od 80, pa se zvocno na polvico....

Sej ta stolp je pomoje star ze vec kot 10let...sam zvok ma pa naceloma dober! oz. za muzko poslusat 3x bols kot logitech.

Useeno Hvala RazzorX


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosim za pomoč pri priklopu gramofona

Oddelek: Zvok in slika
437034 (6750) 2x'=2
»

Kupil Slušalke - Razočaran ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
302983 (2237) shadeX
»

Uporaba zvočnikov Hi-Fi komponente na računalniku?

Oddelek: Zvok in slika
135115 (4974) ;-)
»

x-fi xtrememusic in katere zvočnike?

Oddelek: Kaj kupiti
82076 (1890) infiniti
»

zvočna omarca raveland X 2008

Oddelek: Zvok in slika
302949 (2598) D_LEONIT

Več podobnih tem