» »

ali sem normalen?

ali sem normalen?

gendale ::

Že nekaj časa prebiram tele vaše debate in moram povedati, da sem prebral že marsikaj koristnega. Zdaj pa me zanima kaj mislte o mojem početju. Zadnjič sva z bejbo srečala znanca iz srednje šole in sva ga povabila na pijačo v najino garsonjerico. Pol smo ga pa malo popili in bejbi se je pač zahotelo seksati. Moram povedati da sva tudi že prej večkrat seksala v troje z njeno frendico in tudi z mojim frendom. Sva pač bolj svobodna, pa kaj. Ampak tokrat me je med seksom zamikalo in sem začel tipu sesati tiča. Sprva sta oba malo čudno pogledala potem pa je pač šlo dalje. Moram povedati da je bil dober občutek. To pa še ni bilo dovolj in ko je tip seksal mojo bejbo, sem mu ga vtaknil v rit in tako smo pač odseksali do konca. Po seksu pa je nastalo neko čudno vzdušje in tip se je nahitro odpravil. Meni je bilo pred bejbo nerodno ampak mi je rekla, da če sem užival, zakaj bi mi bilo nerodno. Zdaj pa sem se začel spraševati ali sem sploh normalen. Ali je že kdo drug imel pšodobno izkušnjo? Lep posdrav vsem skupaj.

donfilipo ::

Biseksualnost se presenetljivo hitro pojavi, pri popolnoma opuščenih moralnih zadržkih. Ker ste s triom že opustili en tabu, se je podrl še drugi. Biseksulnost ni bolezen, in namesto da se sekiraš, se raje napoti v kakšno LGBT skupnost in ni hudič, da ti izkušnje drugih, ne bi pomagale prebroditi težave potencialne stigme:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

innerspace ::

Ko je tam spodaj veliko krvi, je nekaj zmanjka za mozgane in tako marsikatera zavora lahko hitro popusti:)
Osebno nimam nekih predsodkov in se mi to ne zdi cisto nic takega, vazno da ste se lepo imeli;)

Scorpia ::

Oprosti če bereš ta forum že dolgo, bi ugotovil da so tudi otroci gor ki radi berejo tehnološki kotiček. In ti če si normalen, nebi pisal tega tukaj. Oprosti ampak zame ni normalno da je tole tukaj, ker ta forum ni namenjen temu. Imaš druge forume ki so pod geslom in temu namenjeni! In tam pejt ugotavljat če si, in tudi če ti je všeč ne rabijo drugi vedet. Važno je kako se ti počutiš in ne kaj drugi mislijo!
Moderatorje prosim pa nej ne da sam zaklenejo, ampak tudi zbrišejo, ker tole ni namenjeno tukaj!
////

5er--> ::

Zakaj pa tole ni namenjeno tukaj? (beri:loža)
Zakaj bi ti tole cenzuriral?

Edit: Definiraj normalen. Jaz pravim, da s tabo ni nič narobe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 5er--> ()

KoMar- ::

Gej si očitno. Imaš srečo, ker trenutna vlada je tako nesposobna, da ti bodo omogočili posvojitev otroka skupaj s tem tipom, ki si ga zadnjič nabijal tja, kjer se kaka...

ZaOstali ::

Nič ni narobe če to tu piše. Vsaj ta del foruma ne izpade ven kot da bi ga pisali pro noobovski geeki.
"ali sem normalen?"
Da, si.
Ampak vse skupaj spade malo čudno ven. Mah who cares ignoriraj to vrstico

dbevfat ::

ja, si normalen. Normalni niso tisti, ki ob tem doživljajo frustracijske izpade (npr. Komar in iNooby tam zgoraj).
nvr2fat

Pšenični ::

Jezus. Normalen si to je čist jasno. Ampak tkole se nehej zajebavat, da ne boš kej staknu. Upam da si se vsaj zaščitu, ko si tipu vrtal v tazadnjo.
Pač malo si spil in takrat je vse možno. Je pa res da si verjetno tud mal pedra ane. Če ti čist po domače povem. Vprašaj se če bi ga tud trezen vleku tistemu tipu. Pač mislim še da če imaš punco in da to počneš, da si mogoče kreten. Upam da razumeš in brez zamere.

"Že nekaj časa prebiram tele vaše debate in moram povedati, da sem prebral že marsikaj koristnega"

Normalno, da mi tukej vsi mislimo koristno, ker smo tud zlo pametni, jaz npr. se uvrščam med zelo pametne.

Zgodovina sprememb…

Izi ::

Oh, joj, tega mi pa res ni bilo treba prebrati. Zaradi tako slikovitega opisa me bo ponoči zanesljivo tlačila mora ;((

Če vzamemo, da je normalen sex samo med moškim in žensko potem niti približno nisi normalen. Ker si vse to napisal pomeni, da si v skrbeh. Lahko rečem da upravičeno. Ker je bil vmes alkohol se pač nisi oziral na druge ampak samo nase in rezultat je, da nisi biseksualec, kot so nekateri tukaj omenili, ampak si kar konkretno homoseksualec.
Alkohol, zavore popustijo, bejba te ni niti približno več zanimala, tipa pa si obdelal kar dvakrat od spredaj in nato še od zadaj. Grem stavit, da sex z žensko ne bo nikoli več tisto kar je bil in se boš moral kar sprijazniti. Sveta zaradi tega ne bo konec. Dandanes to ni več tak problem saj imaš na razpolago cel kup raznih parad ponosa.

PacificBlue ::

@gendale

Ne sekiri si, itak noben ni normalen, ko te poste berem v to verjamem še bolj.;((

KoMar- ::

Hiter prelet tegale - http://slo-tech.com/forum/c70509 - vse pove o tem uporabniku. In mi tukaj tratimo čas, namesto da bi počakali, da se ga odstrani iz foruma...

OmegaBlue ::

Go troll somewhere else.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do seksa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27350180 (41731) BigWhale
»

To res ni normalno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
847973 (5528) robert512
»

Spolni odnosi v dolgotrajnem razmerju! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17719054 (14033) Volk|
»

Ali se samozadovoljujete? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19518028 (12607) ripmork

Več podobnih tem