» »

XP gonilniki za HP COMPAQ PRESARIO CQ61-310EM

XP gonilniki za HP COMPAQ PRESARIO CQ61-310EM

servo ::

V bistvu rabim samo še gonilnik za zvok (IDT), ostale sem nakako spraskal na kup.
Po nekaterih zapisih po forumih naj bi delovali tudi gonilniki za visto, ki pa niso bili priloženi in tudi na uradni strani prenosnika jih ni (ne vem zakaj majo tam samo win7 driverje)

torej, priporočam se za kakršnokoli pomoč v tej smeri, če pa kdo rabi ostale gonilnike za ta notebook pa naj kr pove

solatko ::

Proizvajalec je pač izdelal gonilnike za OS-me, katere ta računalnik podpira. Glede na konfiguracijo mašine ti priporočam W7, lahko pa poizkušaš dobit gonilnik direktno od proizvajalca zvočne kartice. V vsakem primeru pa bi poizkusil z W7, saj je take mašine škoda, za poganjat tako star OS.

Valentin ::

S kakšnim programom(astra32) ugotovi, katera zvočna je, potem pa gonilnike prenesi od kakšnega drugega modela...

servo ::

IDT High-Definition Audio - to je zvočna, proizvajalec (čipa) pa ne nudi gonilnikov končnim uporabnikom. Težava je v tem, ker na HPjevi strani ni niti VISTA driverjev...

amigo_no1 ::

Poglej kakšen je "Device Instance Id" in poglej kaj najde pod tem nizom google.


primer: PCI\VEN_8086&DEV_2983&SUBSY...
http://devid.info/s.php?id=5

Kje si našel ostale driverje ?

servo ::

FUNC_01&VEN_111D&DEV_7608&SUBSYS_103C363F&REV_1002 - tega ne najdem nikjer, niti na tej strani ne... ostale driverje pa sem zbral po raznih forumih - nekaj tu, nekaj tam...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z Genius 5.1 surround zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
325297 (3647) fulgur
»

Zvočna kartica

Oddelek: Kaj kupiti
425402 (5119) IvoJan
»

Zmešnjava z gonilniki - W7 in XP - ter dual boot problem

Oddelek: Operacijski sistemi
375994 (5599) solatko

please help

Oddelek: Pomoč in nasveti
18743 (618) Gray_Warden
»

Neznana naprava v upravitelju naprav.

Oddelek: Strojna oprema
282997 (2530) betko007

Več podobnih tem