» »

HTC Hero vs. Samsung Galaxy

HTC Hero vs. Samsung Galaxy

Ciklamen ::

Torej, ker bom najverjetneje jutri šel gledat za telefon (nov), se najbolj odločam za ta dva:

Manjša primerjava med njima:

HTC ima boljši hardware, teče bolje, optimiziran Sense UI od HTCja za Android, kapacitiven zaslon...(to je vse kar se spomnim trenutno)

Samsung ima več internega spomina, AMOLED zaslon z 16M barvami, pa še se najde dosti stvari za katere se ne spomnim trenutno.

Torej, katerega vzeti oz. prednosti in slabosti enega in drugega (če zna kdo naredit manjši povzetek).
- End of the Post ->

tomos ::

Tudi mene zanima isto.
LP

Ciklamen ::

No, ker nisem zmogel počakat dolgo, sem vzel telefon kar danes. Nabavil sem HTC Hero-ta, in prvi občutki so fenomenalni. Telefon je zelo odziven, zaslon je neverjeten, Android je fantastičen, ne morem ga prehvaliti. Skratka lahko zatrdim, da mi ni niti malo žal da sem ga kupil.
- End of the Post ->

tomos ::

Ciklamen mi lahko poveš kakšna je kvaliteta zvoka in pa glasnost zunanjega zvočnika in slušalk?

Ciklamen ::

Hmm, jaz ti bom tako rekel, za moje potrebe je tak kot je, čist zadosti. Za glasbo poslušat imam ipod-a. Ne bi ti pa Herota priporočal kot najbolj glasbeno usmerjen telefon, za to imaš kakšno 5800-ko.
- End of the Post ->

Vanadium ::

mene zanima kakovost zvoka (pogovor z osebami, ko se kličete) nažalost me nokija preveč razočarala z zanič zvočniki :|

__Devil__ ::

HTC daje k telefonom zelo dobre slušalke. Kvalitetne in lepe. Super so. Tudi zvočnik na telefonu je super. Res pa, da ni tako glasen kot pri 5800XM, ampak je zelo dobra kvaliteta za telefon.

Če bi jaz primerjal bi tudi izbral HTC Hero-ta. Ampak, če dobiš Magic-a za tako majhen denar kot sem ga jaz se že splača. Čeprav ni neke razlike, razen v obliki najbolj.

Byla ::

HTC je boljsi po nasem internem testiranju. Boljsi overall paket. In bistveno bolj zanesljiv.
www.thirdframestudios.com

Ciklamen ::

Edino kar moti pri HTCju je to, da ima zelo malo internega spomina, 512 MB, medtem ko Samsung 8Gb + še razširitveno mesto za dodatno MicroSD kartico...Samo to me malo moti, drugo je vse super :)
- End of the Post ->


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Htc hero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
967101 (4169) nejc76
»

Kateri telefon nabavit (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
929395 (5996) globoko grlo
»

Kater mobitel?

Oddelek: Mobilne tehnologije
393245 (2394) tey007
»

Windows mobile telefoni! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
877439 (6147) krneki0001
»

Kateri mobitel?

Oddelek: Kaj kupiti
333320 (1745) nosecnica

Več podobnih tem