» »

SB Live 1024 - digital out???

SB Live 1024 - digital out???

kisser ::

Na moji zvocni kartici SB live 1024 obstaja digitalni (opticni) izhod. Lahko bi bil zelo uporaben, pri npr. snemanju na minidisc. Kako ga sploh aktiviram - ker ko vse priklopim, mi minidisc javi NO SIGNAL! Ocitno je opitcal out mrtev? Ga zna kdo oziveti?

Hvala za vse informacije

Tine

l33t ::

Imas nalozene dobre soferje za tvojo zvocno?

rc-car ::

Sam imam isto zvočno, vendar digitalnega izhoda še nisem imel prilike preizkusiti - pač nimam takih zvočnikov...

Vendar vseeno, ali si v nastavitvah vklopil digital output - AudioHQ > Speaker > obkljukaj Digital output only
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

m_z ::

sori ker ti ne pomagam, ampak me vseeno zanima katere driverja maš/imate naložene v XP-jih, in če lahko postrežete s kaksnim linkom...

TNX

PaJo ::

Ta opticni izhod zagotovo deluje, jaz imam to karto in uporabljam kar gonilnike ki pridejo zraven winXP in stvar deluje. Mam pa gor obesene zvocnike in sicer Creativove DTT 2500 Digital. Samo moras pazit ni to cisto ista bananica kod vse ostal, meni so jo iz Creativa posebej poslali za te zvocnike, ker drugace ni delovalo:D
V glavnem stvar zagotovo deluje:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki-PC-TV (hišni kino) pomoč

Oddelek: Zvok in slika
113992 (3546) Riff
»

povezava laptopa,reciverja in plazme

Oddelek: Zvok in slika
71843 (1698) kokos25
»

x-fi xtrememusic in katere zvočnike?

Oddelek: Kaj kupiti
82078 (1892) infiniti
»

Povezava stolp - Sound blaster

Oddelek: Pomoč in nasveti
121158 (890) gumby
»

Katero zvočno kartico

Oddelek: Kaj kupiti
161952 (1671) whatson

Več podobnih tem