» »

Klik NLB in menjava ISP-ja

Klik NLB in menjava ISP-ja

pharaon ::

Čao.
Zanima me, a bo potrebno kej nastavljat na novo Klik, če bom menjal internetnega ponudnika iz Siol-a na Amis?
Certifikat mam shranjen v FF.

5er--> ::

99% ne.

Fizikalko ::

100% ne.

pharaon ::

Hvala za bliskovit odgovor :)

Racunalnik ::

Ali NLB klik dela na nokia 5800, se pravi symbian v5 al kolk je ze? Kje se dobi aplikacija ce dela?

Senitel ::

Ni aplikacije. Rabiš browser in certifikat.

karafeka ::

Čao.
Zanima me, a bo potrebno kej nastavljat na novo Klik, če bom menjal internetnega ponudnika iz Siol-a na Amis?
Certifikat mam shranjen v FF.



Hja, nisi napisal, če boš šel iz klicne povezave na xdsl ali optiko. Potem je brez spreminjanja nastavitev povezav ne bo šlo.

Racunalnik ::

Ni aplikacije. Rabiš browser in certifikat.

Ok browser imamo, kako pa certifikat uvozim na telefon oz browser, zadostuje ze certifikat ki sem si ga izvozil za back up, ali mora biti prilagojen za telefon?

KoMar- ::

Drug certifikat ne obstaja. Tako da probaj, čeprav je zelo malo šans, da bo delalo.

pharaon ::

Ne, menjal bom iz adsl na amisov xdsl...ni optika, na žalost sm doma v mal bolj odročnem kraju, tk da ni takih možnosti še :)

Scorpia ::

Sej tudi če so nastavitve povezave spremenjen, browser sam prepozna spremembe. Kliku je pa vseeno kaj je in kje je, važno je sam dostop bilo kakšnega interneta, certifikat in geslo.
////

karafeka ::

Se opravičujem, prehitro sem prebral, sem mislil, da sprašuješ za proklik. Če ti bo delal internet, ti bo delal tudi klik, če boš ostale zadeve (certifikat, port za 443) pustil takšne kot so sedaj.

Wox ::

Zakaj pa Proklik ne bi delal?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NLB ukinitev certifikatov ? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
697132545 (39554) WizzardOfOZ
»

Digitalni certifikat SIGENCA

Oddelek: Programska oprema
428873 (3449) Yossarian
»

Izšla Opera 12 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12620445 (15533) Ganon
»

Internetno bančništvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419601 (15287) Tilen
»

Klik.nlb shekan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
8813438 (10112) Cokolesnik

Več podobnih tem