» »

Elsa X vs. MSI 818

Elsa X vs. MSI 818

Samson ::

Huh, a ste opazili, da je MX kar za nekaj 10 fps-jev pocasnejsi od Gforce1 kartic....Al je kje drugje fora...:)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

luni ::

in kje si opazil to? >:D
Artificial Intelligentia

pramarko ::

A si mogoce meril hitrost 2D grafike v Wordu??
Sprobaj se UT!

Matek ::

kolko sem jezt slišu je MX par 10 fps hitrejš, tko da ne vem kje si ti to pobrl.:|

pramarko ::

VSI NA ENEGA!!!! DAJMO GA SPLUVAT!!!!>:D

Samson ::

O.K. pa spljuvajte to:
1. Elsa X CII 633 oc. na 1GHz in quake 1024x768 najvecje mozne nastavitve z cca 76,x FPS
2. MSI Starforce ostalo vse isto 61,x FPS
3. Elsa X OpenGL Stars cca 93,X FPS
4. MSI Starforce ista stvar 56.x


No pa pljuvajte kolikor hocete, pridite k men, pa se prepricajte, dokler sta obe katrici klele. TKO!
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

robertos007 ::

ne bi škodlo če bi napisal kere drajverje si mel pa ali je geforce z ddr ali z sdr rami.

Samson ::

Driverji so zadnji od Else, in z originalnega cd-roma od MSI, ki so kot se mi zdi verzije 6.18...Nisem se probal 6.31...Bom pa. kar se pa tice ddr ali sdr rami, pa pojma nimam...Kako to izvem hudicha????
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

pramarko ::

Glede tipa rama je najlazje ce pogledan na racun, vidis tocno kateri tip graf. mas in gres na homepejdz od proizvajalca, kjer poisces specifikacije kupljene kartice.
Ce mas Elsa Erazor X^2, pol mas DDR ram, ce je pa kr X pa ne.
Kolikor sem bral tale forum laufajo vse MX kartice najbolje z Detonatorji.

Samson ::

Probal MX-a z detonator 6.31 pridobil 2 FPS-ja. Upgrade na DirectX 8 zgubil stiri...Kar je je. Ne mi govorit, da je MX hitrejsi od GeForce1 (Elsa X) kartice. Se posebej zato, ker je vmes sistem totalno reinstaliran. Al pa sem tolk neumen (v kar dvomim) pa si ne vem prav nastavit kartic. Sicer pa kaksne so vase nastavitve na kartici glede D3D iger in OpenGl-a in pa uake, ker to ne more biti res, da vsem dela hitrej, men pocasnej, heh. Sicer pa naj mi kdo dokaze na primeru ki ga je sam imel, tko k jast!
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

luni ::

jah ce mas GeForce DDR pol logicno, da je hitrejsi... to se ve ze nekaj casa... ce pa mas SDR GeForca pol ni logicno :|
Artificial Intelligentia

piko ::

He, he.
->Luni: ELSA Erazor x je sdr kartica.
Ne boste verjeli ampak lastniki Erazor x kartic smo resnično obdarjeni! Kartica je po hitrosti v testih na nivoju DDR kartic. Testirano v "VIDI"-CRO cajtnge. Zadeva enostavno rula. Moja je navita na 155/186 in mi na pamet ne pride da jo menjam za MX.:D

NiggerBob ::

Samson, nekaj mi ni jasno: če jaz iztisnem iz mojega MX-a pri q3 1024x768x32 bit (vse na max) 69,7 fps in to na Cel433@541, mi ni jasno, kako si ti dobil 61 fps na 1 Ghz???

Aja, DirectX 8.0, hercules driver 6.35, winME. Z 1 Ghz verjetno preko 100 fps.

Explanation???
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Samson ::

Hehe, niger....Sej to jast tle sprasujem, kako je to mozno...Ce bi vedu, nebi postavu vprasanja kle...Enostavno je slabsa MX odErazor X to je to. A ima kdo protidokaz me zanima, nic druzga....:)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

NiggerBob ::

Nabavi še kakšnega MX-a in testiraj oba MX-a med seboj:D.
Mogoče je vzrok v nastavitvah grafične, potegni dal Nvmax in preizkusi različne nastavitve. Mogoče je Vsync on na MX-u ali FSAA on, lahko je kartica v ku**u,......
Na pamet ti nihče ne bo vedel povedat, saj nismo telepati:|
Ta MSI 818 ima mogoče TwinWiev? Uporablja RAMDAC ali palete DAC?.....
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Resolucija pri FIFA 99

Oddelek: Igre
71935 (886) galu
»

serious sam

Oddelek: Igre
251659 (1331) McHregec
»

ANKETA

Oddelek: Strojna oprema
362218 (1872) XsenO
»

3DMark 2000 - Kakšni so vaši rezultati?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121247 (1001) MaD_Mavr0
»

Navijanje Geforca 2 MX DDR?

Oddelek: Zvok in slika
111560 (1409) R@C@

Več podobnih tem