» »

Barvanje ohišja v drugo barvo

Barvanje ohišja v drugo barvo

WinXP ::

S KAKŠNO barvo/sprejem/lakom bi lahko prebarval svoje ohišje? Da se bo sprijela lepo...nevem kakšne to spreje uporabljajo v tovarnah ko recimo izdelajo srebrno ali črno ohišje...se lepo sveti in se ne briše in je enakomerno razporejeno,brez "solz"!

Se je kdo loteval že take zadeve?

rdecaluc ::

Jz bi recmo tkole naredu. Najprej bi vse skupi zbrusu s šmirgel papirjom, potem pa najprej dal prvi nanos osnovne barve. Spet moreš kupit tako za kovino. Potem pa če hočeš vzorce zamaskiraj, posprejaj s svojo želeno barvo. Potli pa če hočeš da se še ful "šhajna" pa še lak.
Est modus in rebus. ,typos

destroyer2k ::

WinXP

Prideš ceneje skozi, če kupiš novo ohišje, saj cena je 20-25EUR (za osnovni izgled).

WinXP ::

Super,rdecaluc,hvala za nsvet! destroyyer2k,ja,vem da je to tako,ampak imam res eno ohišje ki mi je tko pri srcu,da.... se mislim dajat okoli njega... drugače pa jih kupim...

WinXP ::

Aja še,nekaj.Ohišje ne morem šmirglat (lahko sam bočne stranice,ker so železne) ker je iz TRDE PLASTIKE.Je samo porumenelo ("zakajeno") tako da ne vem KAKŠEN lak naj potem vzamem -VSEENO ZA KOVINO? Ker je to trda plastika,ne vem če bo dobro...Po tankem nanosu laka,pa bom šel čez še s sprejem,kot si mi svetoval ti,rdecaluc.

rdecaluc ::

Ne vem s čim bi plastiko barval, ampak saj meni se zdi da barva za kovino nebi bla dobra, verjetno bi se odkrušila dol. Sam sem do sedaj samo svoje alumijijasto ohišje barval.

edit: pojdi v trgovino kjer to prodajajo. Meni so znali tam svetovat. Barve pa sem potem že od sosedov si sposodu :P
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

Bones ::

Tako kot za kovino obstaja tudi za plastiko osnovni premaz, ki je pogoj za dober (in trajen) stik barve z osnovo. Več pa ti bodo svetovali v trgovini z barvami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Barvanje plastike.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1222423 (20806) @nny
»

barvanje kovin

Oddelek: Loža
1810902 (9986) Camlek13
»

Barvanje ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292738 (2400) m0LN4r
»

Kako pobarvat CD/DVD-ROM?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
212417 (1926) Nejc Pintar
»

Sprej za ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201955 (1726) Modri dirkač

Več podobnih tem