» »

Sprej za ohišje

Sprej za ohišje

NightHawk ::

kateri sprej je treba vzet? DJsergio je napisou da akrilnega pa sem sou u trgovino in so rekli da je ta za plastiko. samo ohišje ni iz plastike...ali pač?

OZZY ::

Jest sem za svoje ohišje vzel metalik črnega in je kar lepo uspelo.
Go with the flow.

NightHawk ::

hm...si mi to povedou kaksne barve si ga vzel?
barvo bom jest ze sam uzel...zanima me vrsta al kwa je to...bo akrilni v redu ceprav naj bi bil za plastiko?

Huey P ::

Kaj pa tisti akrilni ne bi bilo dobro, če bi z njim po kovini pošprejal???

..::DOOM III: The Legacy::..

NightHawk ::

jah naj bi bil za plastiko ane...

Huey P ::

Samo, če pa praviš, da je DrSergioDJ pobarval z to barvo pa nima platičnega ohišja, potem bi moralo biti dobro...

..::DOOM III: The Legacy::..

R0K ::

pojdi še v kakšno drugo trgovino in vprašaj.Drgač če jo je DJSergio uporabo pol more bit vrei:D

McHregec ::

Ja jst sem vzel metalic črno akrilno in se prov lepo prjela na maski in stranicah. BTW: tud za grafite je dobra :D
Destroyer Of The Worlds.

msmiha ::

Akrlni spray je čist vredi
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ALiEN ::

Zdravo!

Jaz sem vzel metal črnega! Obični lackspray za avte farbat! Uspelo je ful dobro, samo najprej DOBRO očisti ohišje in nanašaj v večkratnih tankih slojih!

Freak ::

kje in kok stanejo ti spreji?

NiggerBob ::

vzemi akrilnega, ostali se prepočasi sušijo. Kakršenkoli akrilni, samo da piše, da je tudi za kovine barvat. Cena? Nekje v povprečju okoli 1 Ksit za 1 dozo.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

alien-w ::

ne jemlji karkoli drugega kot akrilnega, ker verjetn nočeš po 2 dneh susenja ene cudne barve ugotovit, da se se ni posusila in jo pol z razredčilom dol drgnit. Kupi akril, ki se posuši v cca 15 minutah! Je za les, plastiko, kovino...

DrSergioDJ ::

hehe, nice da se o meni govori. Ja, jest ne vem več, če je pisal, da je tudi za kovino, ma je 100% akrilni, pa še prodajalc je zatrdil, da je za kovino :D je bil pa po 700 sit nekje
...

OZZY ::

NIgger: Da se ostali počasneje sušio. Jest sem barvu z metal črnim v večih slojih (razmak po 5 minut) in sicer 4-5 slojev. Po zadnjem sloju je bila stvar suha po 20-25 minutah ampak sem jo za vsak slučaj pustu 1 uro.
Go with the flow.

`DoC ::

Po mojem je akrilni sprej stvar zate, stane pa res tam okol 700 sit.:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Tzar ::

jest sem lihkar kupu akrilnega in mi je tipo rreku naj najrej površino pošmirglam zz enim zlo finim šmirglpapirjem.
Sem prebarval že tipkovnico, k mi je dobr ratala.
Zanima me a ste vi kj šmirglal ohišje pred barvanjem?
lp
8-)
Življenje je lepo!

Kekec ::

Un koliko sprejev sploh potrebujes da en BIG tower pofarbas na neko drugo barvo (samo enobarvno)???

Modri dirkač ::

Akrilni in nč druzga! Jest sem pobarval na metalik zeleno in sem ponucal 2 doze - trije nanosi.:\:(:D:P8-):|8-O
Everybody lies!

Kekec ::

In se barva dober drzi??? Na plastičnih in kovinskih delih??? Da se mi nebo potem začela kje luščit pol bo pa kišta zgledla ko ena stara škatla?

Modri dirkač ::

Barva je super, kot iz tovarne! Sam pazi da boš sprejal iz razdalje (20 centi) in da bojo sloji tanki ker ti bo barva drgač curljala in se ti bojo vidle kapljice. Jest sem šprical 3 dni. Vsak dan en sloj da se pošteno posuši. Potem sem ga pa pustu 3 dni da se posuši (Ma sej je blo čez pol ure suho, sam za vsak slučaj) Moj Big Tower je mel dve doze v živo dost.
Everybody lies!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Barvanje plastike.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1221617 (20000) @nny
»

Barvanje ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292650 (2312) m0LN4r
»

Barvanje ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
103280 (2963) NobelMan
»

Kako pobarvat CD/DVD-ROM?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
212341 (1850) Nejc Pintar
»

S čim pofarbat ohišje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
263039 (2664) nikonezna

Več podobnih tem