» »

Pro engineer 3+mrežna kartica

Pro engineer 3+mrežna kartica

tv6865 ::

Ko si hočem namestit Pro Engineer 3 mi le ta ne zazna mrežne kartice im MAC številke.
Uporabljam pa brezžično mrežno Ralink.

barbarpapa1 ::

Pozdrav

Poskusi poiskati MAC naslov neposredno iz operacijskega sistema npr. tako, da greš v command prompt in odtipkaš ipconfig /all. Izpisalo ti bo vse nastavitve v zvezi z mrežo, MAC naslov pa je označen z "Physical Address". Tega uporabi pri instalaciji Pro/E Wildfire 3. Mogoče bo šlo....Če pa res ne vidi mreže, pa se zna zalomiti pri konfiguriranju licence, če je le-ta "node locked".

LP

Jože

tv6865 ::

Sedaj sem instaliral drugo brezžično omrežno pa mi še te ne najde. Tako da more bit nekaj z zastavitvami v računalniko narobe.

tv6865 ::

Ponovno sem ga namestiv na drug računalnik na katerem mi zazna mrežno. Imam pa težave t licenco in krekom.

zee ::

Tezave imas tako z licencno kot s piratsko verzijo?

Pri tej zadnji ti ne moremo nic pomagati, pri ta prvi pa lahko posljes email na support.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

bluefish ::

Če imaš legalno verzijo, potem kontaktiraj podporo, v nasprotnem primeru pa beri Pravila.

Isotropic ::

ne vem tocno, kaj je brezzicna mrezna kartica, ampak le-ta mora biti fizicno v racunalniku, kolikor mi je znano.
ipconfig ne nucas, saj ze v setupu pokaze host in mac. ce pa to ne dela, pa pac kupi novo mrezno/ poglej, ce imas eno ze vgrajeno na maticni (obicajna praksa)

tv6865 ::

Sedaj ko zaženem CMD.EXE mi izpiše:

Misrosoft Windows XP (različica 5.1 2600)
(C)Copyrighr 1985-2001 Microsoft Corp
C:\Documents and Settings\Ime>

tv6865 ::

Ja na matični mam 2 mrežni, pa še eno PCI brezžično ki jo uporabljam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prosim pomoc - internet povezava

Oddelek: Omrežja in internet
252410 (2003) BorutK-73
»

Kako priklopit brezžični router?

Oddelek: Omrežja in internet
1116771 (16016) Tilen
»

Problem z mrežno (Vista) in to ZELO nadležen!

Oddelek: Strojna oprema
323029 (2328) M-XXXX
»

Problem z domačim omrežjem

Oddelek: Omrežja in internet
71382 (1185) cilax
»

Asus wlan 550ge

Oddelek: Omrežja in internet
181573 (1105) pujsek_

Več podobnih tem