» »

ESSEDI shop v ITA..... >Kje?Pot?

ESSEDI shop v ITA..... >Kje?Pot?

borut-t ::

Mene zanima, če kdo ve, kje se natančneje nahaja že milijonkrat omenjeni essedi v ita........... katero mesto......

.....
  • premaknil: perci ()

_Mortal_ ::

gorica. 50-10m od meje
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Spajky ::

Pejd na njihovo stran, pa si DL-daj sliko, kje se v Go nahajajo...8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

ABX ::

Bljižje SLo je v Trstu in Gorici.

Glede Gorice. Takoj po mejnem prehodu Rožna dolina zavij desno in si tam. Pazi so enosmerne.

Nimajo pa nič na zalogi, komaj si lahko privoščijo prodajalca.

www.essedi.it
tel: +389 0481-547373
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

borut-t ::

kako malo izbire, mislm nimajo res nič na zalogi........

HardwareMaster ::

Prej jim pošleš mail, kaj hočeš in ko dobijo te obvestijo!

zvitorepec ::

Na njihovi strani je lepo narisan nacrt kako do tja (kliknes na "negozi" in izberes kraj) - najlazje in najblizje je v Gorici.
Kar se tice nabave, je cakalna doba 7-14 dni (vse narocajo iz Firenc), tako da je dobro narociti vnaprej po mailu (no ja), se bolje pa je, ce poznas koga, ki zivi v okolici Nove Gorice in ima propustnico - naj gre on narocit, da ne bos hodil zastonj, s propustnico pa lahko tudi obcutno vec nese naenkrat cez, pa tudi domacine cariniki ne pregledujejo toliko.
Obvezno moras v trgovini zahtevat racun za vrnitev IVA, to pa potem uredis na meji
HOWGH!

bodom ::

hja ej, tole narocat po mailu v essedi je bolj tako tako. dej ti rajs dobi kakega frenda naj gre narocit, pa gres pol ti sam iskat. ker po mailu je ze par ljudi nasedlo, vkljucno z mano:D
se vse lepo zmenis, pol prides v GO in pravi.."kdo si pa ti, nisem dobil tvojga narocila, pokazi osebno"...jao jao, za obest tipa:D :D

drgac pa ko prides cez mejo v rozni dolini, zavij desno. pojdi pes, ne z avtom, ker je enosmerna:)) po enih 50m pa...voila:D

LP

mb ::

1. u tistem essediju so sami "hromi" prodajalci
2. v sredini junija sm naročil robo, in je še nisem dobil!! (tudi drugi ne)
3. v avgtustu so počitnice in spet ne bo nč
BTW obstajajo tudi druge trgovine v italiji s podobnimi cenami, le da imajo stvari na zalogi.

ABX ::

Tudi jaz sem naročil robo 2 tedna od tega pe še vedno ni nič.

Drugače ne kupovat od CHL, ker ti nabijejo zdarve še neke stroške katere vejo samo oni kje so jih dobili.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Matty ::

Ma... v italiji so poleti pocitnice, kar pomeni, da makaronarji ne delajo TOTALNO nic... Avgusta zaradi "kolektivnih" pocitnic bo itak pol italije zaprte. Essedi je cenovno kar vredu, ampak narocati moras izven pocitniskih mesecev... (izven konca junija, julija in avgusta). Po moje tudi v drugih trgovinah v italiji trenutno stanje ni nic boljse. Se to, kakor vem, so italijani pri essediju bolj leni pri updejtanju cen. Kar pomeni, da znajo biti septembra precej razlicne!

karma ::

ker tudi sam že čakam dolgo na neke komponente v Essediju GO (Daishi, where are u???), me zanima, če kdo pozna še kakšne trgovine v TS ali GO s"podobnimi cenami"
lp

Dr_M ::

kdaj boste dojel da se ne splaca u tujini kupovat, razn tistim ki zivijo ob meji.prevec jebe je z usem.raj dam 2000 sit vec pr nas za eno stvar pa mam bliz ce je treba kej garancijo uveljavljat.

nodes ::

Čez mejo so mal cenejše le še nekatere komponente. Tako, da so mimo časi, ko smo iz Avstrije švercal 286-tke v refuzi. >:D

Flamer ::

Me ne sam to zanima, če je essdi kej v redi (sej vem da imajo blaznih trgovin po taliji), torej če prodajajo kej v redi robo?:\

Balky ::

Ljudi božji sam sem iz Kopra in vam povem da se najbolj splača kupovat v Palmanovi. Ko sem bil dol in videl cene nisem mogel verjet svojim očem. Potem pa še ivo dobiš nataj. Bolj poceni res mislim da ne gre.Uni ki je reku da se ne splača več kupovat v tujini naj se zbudi.:8)

primozetoo ::

V palmanovo se pa res splaca it !! Danes v palmanovi kupis jutri se v njo nazaj vrnes !:D Mislim no v palmanovo pa take stvari pa res da ti ne more prist na pamet 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POZOR! Zakaj odsvetujem nakup v Essedi - Italija!

Oddelek: Kaj kupiti
476159 (3128) schurda
»

verjetno problem z HDD-jem (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
613572 (3075) TheJack
»

essedi

Oddelek: Kaj kupiti
231602 (943) schurda
»

essedi

Oddelek: Kaj kupiti
191443 (1062) Bessie
»

Nakup v zamejstvu (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
645173 (4324) eiht

Več podobnih tem