» »

Izkušnje s trgovino Electronic4you Majdic

Izkušnje s trgovino Electronic4you Majdic

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3 4

tabla ::

Želim kupiti tale artikel in me zanima, če kdo pozna trgovino
Electronic4you Majdic Avstrija,

http://www.ceneje.si/avdio-video/hisni-...

Razlika v ceni je ogromna pri nas 230-250 EUR, pri njemu le 180 EUR.

opeter ::

Pač avstrijski prodajalec. Normalno, da je cenejši. Jaz bi vprašal, kako je z garacnijo, pa preveri še AGB na njihovi strani.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Dr_M ::

Majdic je Sloveniji zelo poznana trgovina ze vec desetletij (se iz bivse YU), na zalost so pa spremenil ime in politiko poslovanja (beri, visje cene).
Vcasih sem nekaj kupoval pri njih (razne audio komponente, digitalne fotoaparate) in so se vedno izkazali za zanesljivo in prijetno trgovino.
Verjamem pa, da mladini Majdic ni poznan.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

clancy ::

Jaz sem nedolgo nazaj klical tja zaradi nakupa televizije in sem vprašal tudi glede garancije. Tip mi je v nemščini odgovoril, da vsi izdelki kupljeni pri njih imajo Evropsko garancijo, ki velja v vseh državah na ozemlju EU.

LapD ::

Da se prišparat tudi 500EUR pri določenih izdelkih :) Sem pa že večkrat napisal da nisem imel še nobenih težav z njimi, tudi izleti do Celovca niso napačna stvar.
web&motion designer

AapocalypseE ::

Moj oče se je pri njih zanimal za nek LCD-TV in je reko, da jo lahko pripelje celo v slo. 150eur cenejša kot pri nas.

Zgodovina sprememb…

Leks ::

Sem že kupoval pri njih v Celovcu. Prišel dal denar in vzel artikel.

tomaz- ::

v redu izkušnje z njimi

birtija ::

Kupil TV Samsung pri njih. Preveril glede garancije pri slo-serviserju. Evropska garancija, z navedenim slovenskim servisem v Slo na gar.listu, naj bi po zagotovilih serviserja v LJ bila zagotovilo, da se v primeru okvare v garancijskem roku aparat servisira pri nas brez mojega stroška.
Sem pa pri njih dokupil še podaljšanje garancije na 5 let. Upam, da je ne bom rabil ne pri nas ne pri njih.

Pa še to: razlika v ceni je bila v osnovi skoraj 500€ (SLO1300€-Tecnomarket vs. 825 v Celovcu). Pred prevzemom sva s prodajlcem pregledala, ali je ekran ok. Imaš 14 dni možnost vrnit brez navedbe razloga. naročit moraš po spletu, daš svoj naslov, kot državo bivanja pa vpiši avstrijo. Plačilo ob prevzemu!

pirx ::

Oj!

Kupil pri njih Samsung LCD (v Grazu). Razlika v ceni je bila skoraj 600 EUR. Niti nisem moral naročiti preko spleta, ampak sem jim pisal mail, rezerviral zadevo in naslednji dan prišel iskati in plačal z gotovino. To je vse.

Corny ::

eno vprašanje

http://www.electronic4you.si/WebShopSI/...

Kako je lahko serija PANASONIC TX-P50GW10 600 Hz Plasma cenejša za več kot 200EUR od PANASONIC TX-P46GW10 600 Hz Plasma

c3p0 ::

Kako brez davka, če povsod pod ceno piše "z ddv" ?

Dr_M ::

Pri majdicu dosti stvari sploh postnine nima. Npr prejsnji teden sem dobil avtoradio, ki sem ga placal po povzetju, pa se postnine mi ni bilo potrebno placat. Zakon trgovina. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Phoebus ::

tanaja: "inkl.mwst." pod ceno vseh izdelkov pomeni pa kaj?

Krleas ::

Vredu ocena 5 za mene.
Kupil kar nekaj stvari nazadnje 52 inch plazmo in prihranil skoraj 600 eur.
Garancija evropska z doplacilom 5 let.

DonMatejo ::

brez skrbi

Klemenn ::

a je to sm spletna trgovina al majo tut navadno trgovino? kako je pa s cenami? (če je trgovina, so tm višje)?

telexdell ::

Klemenn je izjavil:

a je to sm spletna trgovina al majo tut navadno trgovino? kako je pa s cenami? (če je trgovina, so tm višje)?

Sem kupoval fotoaparat (še nismo bili v EU) in LCD TV (po vstopu v EU) pri njih. V trgovini je bila za 100€ višja cena digitalca in 50€ višja cena TV, kot na spletni trgovini. Ko sem jim pokazal printano spletno ponudbo so mi brez komplikacij obakrat prodali izdelek za spletno ceno.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

DeeJay ::

Pred kratkim sem kupu pri njih videokamero Panasonic HDC-SD707 (850EUR), 3x Sandisk Extreme III 16GB (3x 52,90EUR) in dodatno baterijo (65EUR) + podaljšal sem garancijo na 5 let (60EUR). Sam izdelek ima garancijo dve leti in v tem času servisiraš lahko v Sloveniji, če pa bi jo ukradli (s policijskim zapisnikom dobiš novo), bi jo sam poškodoval (moraš doplačat 33%) ali pa bi crknila po preteku dveh let, pa bi moral iti k njim. Ker sem imel ravno pot v Graz, sem jim pisal (znajo angleško) in so mi vse lepo pripravili v njihovi poslovalnici v Gradcu brez kakršnegakoli predplačila. Sama poslovalnica ni na sistem Big Banga ali podobnih trgovin, kjer vidiš izdelke, ampak je bolj prevzemna pisarna.

keyser_SLO ::

Pozdravljeni!

Pravkar sem v spletni trgovini electronic4you (Majdič Gmbh) naročil sesalec Dyson. pred naročilom sem poklical gospoda, ki je na voljo Slovencem, če kaj 'ne štima' in podobno.

Pozanimal sem se glede plačila in garancije. Garancija naj bi veljala v vseh državah EU, torej tudi pri nas, glede plačila pa sva se zmenila, da je po predplačilu najlažje in najmanj stroškov.

Zanima me slečeče... kako prek klika spedenam plačilo? :)

Hvala!

Mimogrede... prihranek bo okroglih 200EUR (550 EUR Harvey Norman, 358 EUR (poštnina všteta) Majdič).

Še nekaj... tisti 20,00% MWst = 59,66 je informativnega značaja?

Hvala za info in LP!

Zgodovina sprememb…

igor0203 ::

Na Kliku greš na Plačila -> Plačilni nalog SEPA01 ter klikneš Čezmejno plačilo z obrazcem SEPA01 na račun pravne osebe. Rabiš pa še IBAN ter BIC/SWIFT kodo prodajalca.

Dr_M ::

Jaz sem placal po povzetju. Dostavlja pa GLS.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

robbe ::

To ste kupovali pri www.electronic4you.si ?

SomeOneNew ::

Ja, na tej spletni strani.

Se pa splača primerjat .si in .at verzije te strani. Občasno je kakšen izdelek na slovenski verziji strani tudi nekaj 10EUR dražji.

Sam sem tu naročil LCD, letošnji model in naslednji dan je bil že dostavljen pred vhod. Pa še cca. 20% ceneje kot pri "velikem poku" pri nas.

Z EU garancijo, izjemno hitro dostavo, prijazen prodajalec po telefonu (govori slovensko)... samo priporočam.

Robert ::

Glede na to da so na at strani cene nižje od si strani me zanima ali je neko zadevo možno naročiti iz SI z osebnim prevzemom v Celovcu po nižji at ceni.

vasquez ::

Ali za firme (na davčno številko) prodajajo?

Galaxy ::

Toplo priporočam E4Y, predvsem zaradi tega, ker imajo cene DOSTI nižje, npr kupli smo si LG Scarlet 37LG6000 tam za 1000EUR, medtem ko je v BigBangu prišla 1250EUR - ko pa nam je crknla, so oni prišli do našega vhoda, jo odpelali za 1 tedn na servis in prpelali nazaj - ZASTOJN. Vem, da je garancija zastojn, ampak da ti še pridejo po njo? To je pravi odnos do strank! :)

Leks ::

Pohvale vredno, sicer pa je sedaj že večina garancijskih zahtevkov urejenih tako, da pokličeš dostavno službo (GLS, Intereuropa,...) in prevzamejo paket, ter ga dostavijo na servis. Proizvajalci in servisi se kar trudijo za svoje stranke.

OK.d ::

Robert je izjavil:

Glede na to da so na at strani cene nižje od si strani me zanima ali je neko zadevo možno naročiti iz SI z osebnim prevzemom v Celovcu po nižji at ceni.

na to še nihče ni odgovoril kakšna cena velja če greš sam iskat v avstrijo?
LPOK.d

alphasaphir ::

Meni je veljala avstrijska. Kupoval sem v Gradcu, povedal kaj želim po kakšni ceni. Znajo edino zakomplicirat z tistim "zavarovanjem", ki zna bit tudi dražje za Slovenijo.

Trgovina ima dobre cene in osebje je bilo pri nakupu prijazno. Sem bil zadovoljen.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Govorijo v Grazu slovensko?

Master94 ::

Danes sem tam naročil objektiv Canon 70-300mm /4-5,6 IS USM(s poštnino okroglih 100eur cenejši kot pri nas:D). Pa me zanima nekaj. Plačam z bančnim nakazilom s podatki, ki sem jih prejel takoj po oddaji naročila(na spletni strani), ker zraven je nekaj u polomljeni sloveščini pisalo da bodo poslali še neko potrdilo in potem bo stekla dobava al nekaj. Ampak po moji logiki moram plačati zdaj s predračunom, ki sm ga dobil ob oddaji naročila in potem dobim potrdilo(oz. račun) da je dobava stekla-?

Hvala za informacije!

webstar ::

Dobiš čez par dni navodila po emailu:

Pozdravljeni!
Hvala za vase narocilo!
Za nakaz denarja porabljate prosim IBAN BIC Code!
Kljic nakaza je stevilka vasega narocila!
Takoj ce bo denar pri nas knjizen, bomo mi vam poslali z dostavni sluzbi GLS. vase narocilo v Slovenijo na vas dom!
Bankverbindung:
Bank Austria
Konto Nr.: 00437 126666
Bankleitzahl: 12000
IBAN AT34 1200 0004 3712 6666
BIC BKAUATWW

Lep pozdrav
Dlopst Hubert

Mit freundlichen Grüßen
Hubert Dlopst

HIFI Video Majdic GesmbH
electronic4you
Inglischstr. 26
A-9020 Klagenfurt

Tel: 0043 / 463 / 37211-44
www.electronic4you.at

FN 106242p
Gerichtsstand HG Klagenfurt

...in potem plačaš (v mojem primeru klik.nlb) PLAČILNI OBRAZEC SEPA01 - ČEZMEJNO PLAČILO NA RAČUN PRAVNE OSEBE
(vnos plačila petek 6.10., plačilo 11.10. in sedaj čakam paket..)

SEPA01

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Master94 ::

Hvala za informacije!

Povsod berem, da so zelo dobra trgovina in se zelo trudijo,...ampak sprašujem se kdo jim prevaja to stran:P ...ampak ob tako ugodnih cenah ni več debate o urejenosti strani itd..:D

galu ::

Mi je rekel zadnjič ko sem kupil novo Samsung LCD 46" televizijo, da če ma mrtve piksle, lahko pripelam nazaj pa jo na njega vržem pa pol še mi novo 60" kupi. Tk da ja, so kr dobri... :))
Tako to gre.

webstar ::

Danes prejel paket...

bxxx ::

Hello

A mi kdo lahko pove zakaj se mi cena aktikla spremeni ko se vpišem na njihovo stran? Se pravi ko imam .at je cena 619 EUR ko pa se vpiše se spremeni na .si in je cena kar naekrat 660 EUR.

Hvala

lp

__X__ ::

Ker slovenci radi preplačamo stvari :) vsaka firma, ki posluje v več državah si cene prilagodi trgu določene države, ker je pri nas vse dražje (tehnika) kot tujina, so tudi oni priredili ceno. Enako dela tudi Hofer, Lidl, ipd...

Saj lahko naročiš preko domene .at, vendar dvomim da pošiljajo v Slovenijo.

bxxx ::

Hello

Ok. Urejeno.

Sem klical na info in baje lahko spremenim iz slo kar na at.

Glede pošiljanja pa nevem, ker bom šel osebno prevzet.

lp

vasquez ::

Ali mogoče kdo ve, če se da v tej trgovini kupit na firmo (da lahko odbiješ ddv)?

umetnic ::

Tudi mene to zanima. Predvidevam, da se ta. Prilagam odgovor ene druge trgovine pri kateri sem jaz večkrat naročil in v Celovcu prevzel robo, vedno sem vse uredil v enem dnevu, razen če ni bilo zaloge....
-------
Hello,

thank you for your interest on our products!

If you have a valid VAT-number it is possible to by without tax!

The price is: € 249,13 excl. MwSt.

If you have any further questions, please don’t hesitate to contact me!

Für weitere Fragen stehen wir Ihnen gerne zur Verfügung.

Mit freundlichen Grüßen

Elisabeth Leeb
Customer Care Center



Ecotec Computer Data World GmbH
A- 4850 Timelkam, Atterseestraße 121
Tel.: +43 (0)7672/95 880 - 123
Fax: +43 (0)7672/95 880 – 20
eMail: elisabeth.leeb@ecotec-computer.com
-------------

NE vem pa ce nudijo povecanje garancije, tako kot pri Majdicu...
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

niko76 ::

Preko neta sem pri njih 14.12,rezerviral led tv PHILIPS 7605 in kot mesto prevzema navedel njihovo skladišče v Gratz-u ,dan prevzema pa naslednji dan.
Pri koncu potrditve naročila sem dobil obrazec katerega je bilo potrebno sprintati in s katerim ( TER GOTOVINO) je kolega naslednji dan dvignil moj tv.
Naj vam povem še, da sem ga kupil za 577 eurov medtem ,ko je na mimovrste 703 eure in v big bangu 799 eurov.
Misli ,da bom kmalu šel k njim še po blu ray-a.

lp

umetnic ::

FYI: Naročilo na firmo brez DDV ne gre! Samo fizične osebe...
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

nikkiosim ::

mene zanima glede fotoaparata nikon d3100.ali se splača kupiti pri majdiču in kako je z garancijo , ceno ter zalogami.


hvala

magicano ::

Živjo!

nekaj časa sem kupil TV na electronic4you in sem, po nekaj dnevih sem dobil mail, da morman kazati denar (izbral sem bančno nakazilo) in oni mi bodo TV poslali po pošti. Še prvi dan sem plačal, sedaj pa je poteklo že 8 dni od nakazila pa me še niso nič obvestili, da se je kaj premaknilo. Zanima me ali te prej obvestijo, da so prejeli denar ali takoj pošljejo po pošti.

hvala za odgovor

kuglvinkl ::

Vpraši jih?!

_Enterprise_ ::

včeraj sem jest pri tej tegovini naročil plazmo za osebni prevzem v celovcu, a šele kasneje ugotovil da je trenutno v celovcu ni (v gradcu jih majo). jutri sem misli it tja, a zdej če pridem tja pa plazme ni, lahko jest brez naročila izberem neko drugo plazmo in jo kupim? al je potrebno skenslanje tega naročila in naročit eno drugo?

email sem jim pa že poslal s tem vprašanjem, pa zaenkrat še niso odgovorili

Zgodovina sprememb…

DrSergioDJ ::

Naročil foto opremo v vrednosti 2k eur, drugi dan je bila dostavljena v trgovino v Klagenfurtu - bil sem zmenjen za osebni prevzem. Samo pohvale do sedaj.
...

Dr_M ::

A kdo ve, zakaj so ukinili slo stran pri electronic4you?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

AngelOfDeath ::

prenova
edit: Slovnica
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Electronic4you (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5616856 (3784) undertacker
»

Katera tablica do €300

Oddelek: Kaj kupiti
354556 (3507) Han
»

Kje kupit macbook air M1 v Sloveniji

Oddelek: Kaj kupiti
304297 (3399) c3p0
»

EU spletne trgovine - višja cena za slovenskega kupca

Oddelek: Kaj kupiti
294825 (3836) Mr.B

Več podobnih tem