» »

Izkušnje s trgovino Electronic4you Majdic

Izkušnje s trgovino Electronic4you Majdic

Temo vidijo: vsi
1
2
3 4

hamurabi ::

Kakšna prenova? Sem se želel prijaviti s svojim uporabniškim imenom in geslom, pa nič! Kako naj sedaj naročim artikel...mamicu jim jodlarsko :)

Dr_M ::

Ukinili so slo stran zgleda. Se nemska ne dela vec. :|
Ocitno nas denar ni dovolj dober.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

hamurabi ::

Pisal na Electronic4you in dobil tale odgovor:

"Mi trenutno obnavljamo naso Slovensko spleteno stran www.electronic4you.si in kratkocasno nismo na mrezi.
Vi lahko narocite vse izdelke kater imamo mi na nase spletene strani www.electronic4you.at na ponudbi z dostavi v Slovenijo ali z osebnem prevzemu v Avstriji preko e-mail.
Nacin placila nudimo narocila na predracun ali placilo po povzetju!"


Očitno nas le niso odrezali...tako da se opravičujem za tisto zmerjanje v prejšnjem postu. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamurabi ()

Hogar ::

Ojla
Kako je sedaj s tem electronic4you, se da naročati ali ne? Kakšna je poštnina za slovenijo? Če ja artikel vrednosti več ko 300€ in ima napis Gratis versand, velja to samo za avstrijo ali tudi Slovenijo?
Ne morem se niti vpisati normalno, ker za naslov ponujajo samo avstrijo.

lp,
s
every day a birth day

_Enterprise_ ::

bi moral tud v slovenijo zatonj pošiljat
drugače mu pa mail pošlji, on zna slovensko

hamurabi ::

O tej trgovini vse dobro...zelo profesionalni odnos, govorijo celo slovensko...brezplačna dostava tudi v Slovenijo (za določene izdelke)...možnost plačila po predračunu preko plačilnega naloga (IBAN)...cene nekaterih izdelkov znatno nižje kot pri nas.

chrush ::

Zelo zadovoljen z njimi. Kupil philipsov tv, dobil v dveh dneh, poštnina pa je bila mislim da 12€.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

batista bomb ::

V tej trgovini nameravam kupiti Samsung galaxy s3 pa me zanima če je telefon odklenjen?

Zgodovina sprememb…

fight4 ::

batista bomb je izjavil:

V tej trgovini nameravam kupiti Samsung galaxy s3 pa me zanima če je telefon odklenjen?


Pošlji jim meil pa vprašaj, saj je gospod ažuren in govori slovensko, če je jezik problem.

batista bomb ::

Sem jim poslal ja. Samo me je zanimalo če je kdo od vas že kupoval telefon v tej trgovini pa me je zanimalo če so odklenjeni

Aramis ::

A je možno iti osebno v graz pa kupit zadevo v trgovini, ali je potrebno v naprej plačat?

OZZY ::

Lahko kušiš direkt v trgovini če imajo na zalogi.
Go with the flow.

Peter6 ::

Pozdravljeni,

zanima me nakup mobilnega aparata preko electronic4you oz. naš bivši majdic.
Kupil bi si samsung galaxy note ker je dosti ceneje kot pri nas, zanima me pa
ali bo mobitel deloval v našem omrežju oziroma na simobilovo SIM kartico.

hvala

chrush ::

če boš kupil takšnega, ki ni zaklenjen (naročnina), potem bo delal brez problema.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

Peter6 ::

vzel bom nota ki ga dobim za 395€. Hubert mi je včeraj odpisal ter pravi da so njihovi mobilci vsi odklenjeni tako da mora delati tudi v Sloveniji.

http://www.electronic4you.si/samsung-ga...

lp

šernk ::

Kako je sedaj s temi stranmi?

se lahko v slo naroča izključno preko .si ali lahko tudi preko .at?

ker na .at je cena istega izdelka skoraj 10% nižja in na stvari za 400€ se zadeva že občutno pozna.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Dr_M ::

Iz .at se naceloma ne da kupovat, lahko pa jih vseeno kontaktiras glede tega. Meni so poslali gopro motosport kamero, ceprav ravno ta ni bila na .si strani.

šernk ::

Ah, pol za 30€ pri že tako 100€ nižji ceni od konkurence pri nas ne bom kompliciral :)

vidim, da se moraš tudi posebej na .at registrirat, pol pa da mi nabijejo še kakšno višjo poštnino zarad tega (nikjer ne najdem opcije za izračun poštnine v SLO), pa da mi še slučajno ne dajo slovenskega garancijskega lista, ne vem če je vse skupaj vredno 30€.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

šernk ::

Koliko časa pa povprečno traja od plačila da zadevo, ki je na zalogi pošljejo?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mte ::

Evo, ravnokar pozitivne izkušnje tudi z njihovo "podaljšano garancijo". Oz. bolje rečeno z njihovo zavarovalnico, ker načeloma to urejaš direktno.
Pokvaril se je fotoaparat, javil na zavarovalnico preko spletnega obrazca, nesel v Ljubljano na pooblaščeni servis, so mi naredili ponudbo, na zavarovalnici so v par dneh odobrili glede na poslano ponudbo, plačal, čakal 1 mesec na denar, rešeno brez komplikacij. Očitno ni kot pri nas, ko vedno najdejo kakšno stvar ki bi garancijo razveljavila...
lp

šernk ::

Sam imam zaenkrat katastrofalno izkušnjo (pa ne z njimi ampak z avstrijsko pošto, žal sem bil zaradi določenih osebnih razlogov prisiljen izbrati pošto in ne GLS). Paket je bil oddan na pošto 25.1. In kaj se je zgodilo?

tracking niti ne deluje, vse kar dobim je Electronic files were sent by the sender 25.01.2013 17:23:53.
zadeva je nujna da pride do ponedeljka, rekel sem si...brez trackinga je še vsak paket iz nemčije po navadni pošti prišel v roku 10 dni max, 3 tedne je več kot dovolj časa, da pride in evo...čakamo zadnji dan. Bolje bi bilo da bi izbral GLS ;(

mislim, da v 14ih dneh avstrijska pošta ni sposobna poslati paketa naprej?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

McMallar ::

Avstrijska pošta je navadno sranje. Pismo, oddano na drugem koncu ulice (cca. 2km stran) je do mene potovalo 5 dni. In spadamo pod isto pošto. Go figure...
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

šernk ::

Ampak je res, danes sem klical electronic4you in so mi dejali (od 25.1. Do danes ni prišlo), da je paket očitno izgubljen, bodo še 1x preverili na avstrijski pošti in če dobijo odgovor, da ne vedo kje je bodo poslali novega preko GLS in glej hudiča, paket mi pošta slovenije dostavi dobre 3 ure po klicu.

Kličem nazaj electronic4you in se je še tisti na drugi strani čudil, da je paket prišel, saj so mu zatrdili na avstrijski pošti, in je uredil že vse za pošiljanje novega paketa. Torej karkoli preko avstrijske pošte...NIKOLI VEČ!
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Robert ::

Kako kupiti nekaj preko avstrijske internet prodaje s strani electronic4you.at, kjer je artikel za 50,00€ cenejše od njihove slovenske internet prodaje (electronic4you.si)

r3dkv1c4 ::

Robert je izjavil:

Kako kupiti nekaj preko avstrijske internet prodaje s strani electronic4you.at, kjer je artikel za 50,00€ cenejše od njihove slovenske internet prodaje (electronic4you.si)

ne razumem v čem je problem, ker sem sam kupil preko .at in je zadeva prišla v 2 dneh preko gls-ja

Robert ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Robert je izjavil:

Kako kupiti nekaj preko avstrijske internet prodaje s strani electronic4you.at, kjer je artikel za 50,00€ cenejše od njihove slovenske internet prodaje (electronic4you.si)

ne razumem v čem je problem, ker sem sam kupil preko .at in je zadeva prišla v 2 dneh preko gls-ja


Nisem rekel, da je problem, samo ne vem zakaj imajo potem eno internet prodajo cenovno različno od druge, če bi lahko imeli eno samo.

OK.d ::

to imajo za nevedne slovence;)
LPOK.d

Karen ::

Da ne odpiram nove teme (odgovori v prejšnjih postih so malce konfuzni):
- če grem v Celovec po neko robo ki jo imajo na zalogi, ali lahko:
a) izberem in plačam tam (z gotovino, s skreditno kartico)?
b) mi izdajo račun na firmo (z davčno številko)?
Hvala za info.

mickjagger ::

Se pridružujem omenjeni temi s s sledečim vprašanjem.

Ali dotični avstrijski trgovec omogoča tudi nakup preko podjetja, s predpostavko, da si davčni zavezanec?

Kolikor mi je znano naši severni sosedi za takšen nakup ponavadi zahtevajo UID Nummer!
Ima kdo od navzočih na forumu kakšne izkušnje z njimi, vsaj kar zadeva izdajanja računov na firmo?

Bellzmet ::

Hm za isti artikel imajo za Slovenijo višje cene kot za v Avstrijo!? In to pošteno višje cene. Pa na .at strani se ne da naročiti v Slovenijo.

http://www.electronic4you.at/nikon-cool...

http://www.electronic4you.si/nikon-cool...

Svašta!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

Dr_M ::

Se zgodi vcasih ja. Ceprav se zna cez nekaj casa izenacit.
Sem ze videl artikel, ki je bil skoraj 100€ drazji (slo cena okoli 450€), cez en mesec je bila pa ze identicna avstrijski.

Shad0wM4n ::

Pozdrav!

Se pravi, ker je razlika v ceni ".at" in ".si":
http://www.electronic4you.at/samsung-ga... (239,00 €)
http://www.electronic4you.si/samsung-ga... (249,99 €)

...ne potrebujem preko spleta rezervirati za osebni prevzem, ampak ker je na zalogi, lahko kar npr. v Grazu kupim v trgovini po tej njihovi (nižji) ceni?

OK.d ::

Lahko tudi po at. ceni nabaviš in prevzameš v trgovini;)
LPOK.d

SupPuss ::

Jaz sem šel tja osebno kupit po Avstrijski ceni nekaj let nazaj. Zelo zadovoljen

Runnagain ::

Za tiste, ki ste preko njihove trgovine naročali preko dostave.
Ponujajo dostavo z avstrijsko pošto ali pa za GLS-om. Kaj menite, da je boljše:
- Pošiljanje z avstrijsko pošto AG
- Pošiljanje z GLS

BTW, ali je plačevanje s kreditno pri njih varno?

Hvala in lp, Runnagain!!

Zgodovina sprememb…

erkgheoruugh ::

Če bo šlo prek avtrijske pošte ti bo pri nas dostavila naša pošta, se pravi, če te ne bo, bo najbrž na pošti čakalo in boš dobil obdvestilo, v drugem primeru pa ti pač dostavi gls. Se pravi se loviš z dostavljalcem, če nisi ravno doma ali dal službeni naslov za dostavo.

Kreditno plačevanje je varno.

Runnagain ::

erkgheoruugh je izjavil:

Če bo šlo prek avtrijske pošte ti bo pri nas dostavila naša pošta, se pravi, če te ne bo, bo najbrž na pošti čakalo in boš dobil obdvestilo, v drugem primeru pa ti pač dostavi gls. Se pravi se loviš z dostavljalcem, če nisi ravno doma ali dal službeni naslov za dostavo.

Kreditno plačevanje je varno.


matajur, hitrost dostave je pa verjetno bolj ali manj enaka...ali pa ne?

šernk ::

Khmmm preko avstrijske pošte se je meni izgubil paket v vrednosti 450€ od njih (pa ni bil majhen paket je bil kar 50x50x20cm), tako da priporočam GLS.

sem nekje v tej temi mislim da vse že obrazložil. Imajo pa izjemen odnos tako da nimam kaj čez njih. Plačal sem jim pa vedno direktno z bančnim nakazilom. Tudi ko se mi je paket izgubil sem po 2 tednih jim poslal mail dobil odgovor da so poslali povpraševanje na avstrijsko pošto. Ker čez teden dni paketa še vedno ni bilo sem jih poklical (znajo slovensko) in je tip rekel da bo preveril še 1x na pošti in me pokliče nazaj. Čez dobro urco me je klical nazaj, da nihče ne ve kje je paket in bodo poslali novega preko GLS, no potem je pa stari paket prišel preko naše pošte ravno eno uro po tistem, ko mi je rekel da bodo novega poslali in sem uspel še preklicat novo pošiljko.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Runnagain ::

Mja, sedaj sem že naročil, kar preko avstrijske pošte (fingers crossed, da se ne izgubi).
Sporočim, kdaj ga dobim ;).

Hvala vsem za informacije in lp, Runnagain!!

Shad0wM4n ::

Hvala za vse informacije, sem osebno obiskal trgovino brez spletne rezervacije in ni bilo komplikacij pri nakupu. Se pa določene stvari res splača pri njih kupiti...

Pesimist ::

ma jaz sem kupo samsunga 55" za 1048EUR menda ko nikjer v slo ni bil pod 1400EUR al nekaj takega. Na srečo je šel v avto :)
V sosednji trgovini Ditech eno steno levo vpa nexusa4. . Danes so v stečaju zaloge pa razprodajajo 30% off.... Bila podobna trgovina kot ta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Runnagain ::

Runnagain je izjavil:

Mja, sedaj sem že naročil, kar preko avstrijske pošte (fingers crossed, da se ne izgubi).
Sporočim, kdaj ga dobim ;).

Hvala vsem za informacije in lp, Runnagain!!


Včeraj prejel naročen artikel. Hitro in enostavno. Še bom naročal pri njih.

Bellzmet ::

Si naročil na *.si ali *.at strani?

vice boy ::

Kako je z garancijo? Sam mislim kupiti GOpro silver edition in me zanima,
da v primeru, da bom moral dati stvar na garancijo kje se to lahko opravi.
Tam piše, da je hitreje, če kar sam dostaviš do uradnega servisa.
Kje pa sploh je uradni servis go pro?
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

dj_uro ::

če si kupil GOproja v Avstriji, moraš v avstrijski servis poslat... Ker v SLO nočejo niti slišati o kakršni koli pomoči ali servisu, če nisi tu kupil... Sem imel težavice z GOpro hero3 black, kupljeno pri Majdiču, pa so me tako odslovili (kakšno leto nazaj)
žal...

r3dkv1c4 ::

dj_uro je izjavil:

če si kupil GOproja v Avstriji, moraš v avstrijski servis poslat... Ker v SLO nočejo niti slišati o kakršni koli pomoči ali servisu, če nisi tu kupil... Sem imel težavice z GOpro hero3 black, kupljeno pri Majdiču, pa so me tako odslovili (kakšno leto nazaj)
žal...

če so pooblaščeni serviser, jih zatoži gopro-ju,
bodo hitro skočili...
če ne pošlješ na go pro, big deal

Svashtar ::

Sorry, nisem bral celega threada.
A se da pri majdiču naročit direktno v SLO al je treba v celovc prevzet?

Hvala!

Anney ::

Zanima me ali je v Celovcu samo skladišče ali tudi trgovina, v temi nekaj piše, da ste šli osebno tja kupovati stvari oz prevzeti, se lahko tam izdelki vidijo, preizkusijo? Kako velika trgovina je to? Prosim za čimprejšnji odgovor saj sem jutri namenjen tja in me je strah, da prispem pred hangar. :)

dj_uro ::

Oboje imajo... Trgovina meri nekje 10x 15m, skladišče se pa nahaja kakšnih 75m južno od trgovine.. Skladišče je pa dokaj veliko... (za modrimi vrati, če se prav spomnim)
vw-klub.si

Anney ::

Hvala.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Electronic4you (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5616865 (3793) undertacker
»

Katera tablica do €300

Oddelek: Kaj kupiti
354556 (3507) Han
»

Kje kupit macbook air M1 v Sloveniji

Oddelek: Kaj kupiti
304299 (3401) c3p0
»

EU spletne trgovine - višja cena za slovenskega kupca

Oddelek: Kaj kupiti
294825 (3836) Mr.B

Več podobnih tem