» »

Team Fortress 2

Team Fortress 2

tt2 ::

Nekaj dlje časa nazaj nisem toliko spremljal računalniških iger. Pred tem so na veliko govorili o pričakovanjih igre Team Fortress 2 (bila je ena najbolj pričakovanih iger). Ko sem spet začel spremljati igre, ni bilo o tej igri ne duha ne sluha. Sploh ne vem, če je izšla ali so jo umaknili iz razvoja ali ...??? A morda kdo ve kaj o tej igri več????

Rock_star ::

Si bom kr to temo sposodo.Mene zanima, če se tateam fortress 2 igrat tudi preko lana in če se da kako se ustvari lan.
Hvala,sašo

laught ::

Igra je že zunaj slabo leto, dobiš pa jo zraven orange boxa(half life 2,hl ep 1,ep 2,team fortress 2 in portala)pride pa zaj že okoli 30 evrov na igabibi se mi zdi,al pa si z neta potegneš...

Pesimist ::

mah ta team fortres 2 ko je zaj zunaj je en vlki joke. Orginalna je bila bol resna zadeva mislena. Vsej v stilu kakega CS1.6 . Zdaj so pa naredli Team Fortress 2 classic vbistvu. Brezveze sem probal in mam reje orginalni classic te ce ze.

steev ::

Ta vikend je zastonj na steamu. Preko steama stane 20$ + taksa.
:|

nejcpirc ::

Orbit89 ::

Novi Slovenski TF2 server!

http://www.game-monitor.com/tf2_GameSer...

Slots: 24
Map Cycle:
cp_gravelpit
cp_dustbowl
cp_granary
cp_well
ctf_2fort
tc_hydro
ctf_well
cp_badlands
pl_goldrush
cp_fastlane
ctf_turbine
pl_badwater
cp_steel

To je moj prvi server, če odmislim vse LAN partyije.
Tako da je vse še po defaultu in bom sproti ga spreminjal.
Mnenja, priporočila, kritike,... so seveda dobrodošle.

LP

BTW Vsi ki imate Xfire se lahko pridružite mojemu kultu imenovan Totally Gamers.http://www.xfire.com/clans/x89y/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Orbit89 ()

Jabawack ::

A lahko samo eno vprašanje? Ko igro zalaufam, mi javi, error, "cannot write in memory"... KAj bi lahko bilo narobe?

Androtaker ::

Potreboval bi pomoč. Prijavil sem se na Steam in sem se odločil, da bom kupil Team Fortress 2. Vendar, pa nisem prepričan, če bi kupil, saj nevem koliko bi mi lagalao in pingalo. Sedaj me zanima, ali bo brezžična povezava z močjo signala: Zelo dobro in hitrostjo 54.0 Mb/s močno vplivala na to, kako bo pingalo? Ali mi sploh bo pingalo? Prijatelj, ki že dolgo igra to igro, je rekel, da je tu najbolj pomembno "kakšen imaš računalnik" in ne ravno to, kakšen imaš net. Če bi preveč pingalo, seveda ne bi kupil igr. Prosil bi za hiter, kar se da hiter odgovor. Hvala.:D

ZaLoMaT ::

Zapiši po opravljenem testu hitrost, ki ti jo "izračuna" tale stran: http://www.speedtest.net/

destroyer2k ::

Androtaker

Če imaš 1Mb linijo preko ISP potem ne bo ti zaradi interneta pingalo. Pač kot ti je pa kolega povedal lahko ti pa zaradi računalnika pinga, ampak tf2 je zelo nezahtevna igra.

Androtaker ::

aha. ne destroyer. Prijatelj je rekel, da je bolj pomemben računalnik, kot internet za igranje igre. Rekel je, da je FPS pomembnejši od PINGA, FPS pa je odvisen od računalnika. Do RUSE je pinga 68ms. Bi bilo to vredu? Sta pa še dva druga prijatelja rekla, da naj mi ne bi pingalo, saj je res nezahtevna igra. Hvala!

destroyer2k ::

Androtaker

Ja ping imaš ok računalnik pa več kot dovolj močan, glede na to da lahko igraš ruse. Tako da brez skrbi lahko kupiš igro.

Highlag ::

Preko wifija nisem imel nič večji ping kot preko kabla. Zato se s tem nisem nikoli ubadal. Špilam pa na strežnikih v UK
Never trust a computer you can't throw out a window

Androtaker ::

Igro sem kupil in moram reči, da sem zelo zadovoljen. Vse lepo dela, mogoče včasih za pinga, vendar sploh ni problema. Igra mi je zeloo všeč!

MAGGOTs! ::

No, da to temo sedaj zbudimo.
A še kdo špila to igro, odkar je postala F2P?
Play TF2 until death! :D

NoPin ::

MAGGOTs! je izjavil:

No, da to temo sedaj zbudimo.
A še kdo špila to igro, odkar je postala F2P?


Še igramo ja :D.

Outsajder ::

Itaq engineer mini sentry ftw :D

MAGGOTs! ::

Da se malom považimo:
Koliko strangev imate?
Imam:
Vojak:
Direct Hit
All-Class:
Shotgun
Piromož:
Degreaser
Težak:
F. Bussiness
Pijani uničevalec:
Scottish Ressistance
Nori dohtar:
Crusader Crossbow
Bonesaw
Avstralski ostrostrelec:
Bushwacka
Vohun:
L`Etranger
Lažni Crkomat aka Dead Ringer
In koliko časa že igrate?
Dodajte me na Steamu: [TFS]godofdefeat
Še eno vprašanje: Kateri je vaš najljubši game mode?
Play TF2 until death! :D

ahac ::

MAGGOTs! je izjavil:

Da se malom považimo:


Saj lahko vidimo tvoj inventory. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

FlamE#7 ::

Kje ste PGji, če smem vprašati, kje kaj igrate? Jaz ponavadi na Skialu goldrush, če kdo pozna. Super server.
Lahko bi se kej udarli!

MAGGOTs! ::

Eh, ne špilam veliko na Skialu.
Špilam pač tam, kjer se mi da ali pa so tam moji ˝prijatelji˝.
Play TF2 until death! :D

Bananovec ::

Danes igral na Skialu, super server.
BTW: uro in pol do novega apdejta. Na vidiku najmanj 6 novih orožij, novi način igranja and much more .

Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Steam - Linux (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
518946 (7304) LitralSM
»

Team fortress 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
524609 (3403) PARTyZAN
»

The Orange Box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16815820 (9894) Bor H
»

Steam za Mace v maju

Oddelek: Novice / Igre
296633 (5673) MrStein
»

Online PC Streljačine

Oddelek: Igre
324742 (4261) Tomozuki

Več podobnih tem