» »

Gonilnik za HP Photosmart C5380 All-in-one v Windowsu 7

Gonilnik za HP Photosmart C5380 All-in-one v Windowsu 7

zalarsim ::

Gonilnik za HP Photosmart C5380 All-in-one v Windowsu 7??Ki se ga dobit al kako združit da bi deloval od Viste ali Xpja..namreč men osebno to ne uspe pa čeprav dam instalacijo z originalnega cdja v združljivost Viste.Nakonc je napaka in mi ne registrira naprave.Če ve gdo kako se bi to rešilo naj napiše.Namreč jaz iščem in iščem pomoč pa mi nikakor ne uspe printat na cd...na papir še gre ker driver je nameščen in deluje v windowsu samem-programov od HPja pa ne gre nikakor namestit v 4ti točki instalacije se vse zatakne.Bil bi zelo hvaležen za kakšno pomoč,če ima gdo kaj več iskušenj z tem.
Simon

alexmarsic ::

Sicer nimam isti model imam pa C4800 Serijo. Jaz ubistvu nisem niti gonilniki namestil enostavno sem pustil Windows 7 da naredi vse kar potrebuje in glejga use lepo in prau deluje tako kot scaner in printer tako da probaj brez gonilnika če gre

zalarsim ::

Sicer nimam isti model imam pa C4800 Serijo. Jaz ubistvu nisem niti gonilniki namestil enostavno sem pustil Windows 7 da naredi vse kar potrebuje in glejga use lepo in prau deluje tako kot scaner in printer tako da probaj brez gonilnika če gre



Printat pa skenirat gre z sedmicinim gonilnikim -zatakne se pri printanju na cd ko ne spozna da mam tiskalnik ki lahko printa na cd tudi v drugih programih za printat na cd.
Simon

zalarsim ::

Sem uspešno rešil zadevo pr men je bil problem ker je bil tiskalnik skoz priklopljen ga je pa potrebno odklopit ko pa pri instalaciji išče tiskalnik pa se ga priklop pa vse zlaufa do konca in deluje super..upam da še komu pomaga če bo imel takšne težave.
Simon


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP tiskalnik v mreži, kako?

Oddelek: Omrežja in internet
132426 (2253) Enterprise
»

nov printer (A3, A4, barvno, obojestransko)

Oddelek: Kaj kupiti
162372 (1997) Evgen
»

Linux - gonilnik

Oddelek: Programiranje
131884 (1525) Brane2
»

ročno obojestransko printanje na laserskem printerju

Oddelek: Strojna oprema
92993 (2873) roli
»

Težave pri printanju na Lexmark E230 preko mreže

Oddelek: Pomoč in nasveti
121053 (983) SkIDiver

Več podobnih tem